KidstaffСоветчица

Ватный Пупс

Якщо хлопці дивляться в очі при розмові...

Думки вслух...трохи не про події в країні, а про тілесне:)
Поперджую - багато літер:)

Сьогодні мала розмову з подругою, яка мені розповідала, як нам, дівчатам з великими буферами пощастило.Розійшлися задоволені одне одною та своєю статурою - вона гордо тепер носить свої "пупиришки", а я ношу свої "футбольні м*ячі" та погляди не в очі, а нижче :).
Винесу свою розмову на загальний розсуд, може комусь ця інформація та аргументи допоможуть для самоусвідомлення своєї краси.

Отож -чи краще великі груди ніж маленькі?
Якщо послухати більшість наших альфа-самців, то таки краще.
А з іншою сторони "медалі"? Тобто - "по ту сторону буферів".

Може воно й так, але коли йде дівчина з малими груденятами то чоловікам доводиться обдивитися все, що презентовано (за відсутністю великих грудей та довгих ніг), накшталт досконалого макіяжу, якісного вбрання, гарної зачіски.
А нам, бідолашним з 3-ім розміром, доводиться бути лише "дивись які ци..ки пішли", та щей досить часто великі буфера даються лише в наборі з немаленькою дупкою :) і замість нанесення макіяжу на личко та підбору вбрання, щоб груди вигідно подкреслити, ми шукаємо чохли на нашу "5 точку" та сидимо на знурюючих дієтах! (а з дієтою чомусь не дупка меншає, а навпаки - ось те майже найкраще - "буфера" :)

А щодо вибору гарного бюстика - це зовсім мраки: найжахливіший бюстик піля 2-го розміру коштує на вагу золота, тоді як на "прищики" навіть мега-супер з накладками поролоновими(і груди стають візуально великі!) - зовсім навпаки(зачасту).
Ви все ще хочете великі груди?

Добре, тоді згадаємо про спину.До чого тут спина? А ви візьміть гантелю на пару кіл, та повісьте її собі в районі грудей (у кого немає - в районі сосків:)) та пройдіться з нею весь день. Ввечері гантелю зніміть, та подякуйте Богу, що у вас такі малі та акуратні груденята :) Розжовувать не буду, хто не спробував, не хай і далі думає до чого тут спина, якщо груди спереду:).

Аргумент - а якже оті всі цицькасті тітки в телевізорі (маються на увазі красуні у кіно)? Як, як... Ви різницю між наповнючами не бачите? Що таке силікон, а що таке «жива плоть» :)
Я іноді так радію, коли бюстик гарний знайду на свої груди, поки не приміряю...тоді одразу з*являється підозра, що кляті закрійщики шили це все на силіконові груди - такі круглі та гарні, а мій "еко-продукт" в такому - не дуже то й гарно:) Фото показувать не буду, все одно воно із розряду "сподівання та реальність" :)
При чому якщо маленькі груди штучно збільшити можна гарно так, то великі зменшуються не так привабливо – вони обвисають, ніби то вуха спаніеля.

Тут плавно переходимо на наступне:життя "третьорозмірниці та ко"... після народження дітей та кормління груддю. Обставини дуче плачевні в цьому напрямку, якщо після першого народження дитини картина не така страшна, то на другому дублі вже все – припливли… Ні, звичайно, і вправи є, і все таке …але – Ви самі спробували повернутись до первозданої картини «гарні великі та стоячі груди» ? Отож бо..не спробували, не кажіть.

А, ще... одяг для заняття спортом.Це кепець, якщо не стримуватися в виразах, бо у тих, хто проектує ті ліфони спортивні, та спортивні майки-футболки (а особливо - для велосипедистів)думка така, що в спорті лише хлопці.
Або їх девіз " є цицьки - сиди вдома, спорт не для тебе". Я про те, що сплющення ніби повинне в районі грудей бути гарним (та ще й не заважати)… авжеж, дуже гарно коли замість грудей 2 розплющені пласкі «тарілки» (або навіть інколи – розплющені гарбузики під майкою)які при бігу ще й ляскають ніби тарілки в руках хлопця з рок-гурту…
Отака наша доля :)
Та ми ж не качечки, не жаліємося :) Ви часто чули «я така нещасна, бо маю великі груди» ? Отож бо й воно - великі груди – велика душа )))))))

(вибачаюсь за орфографію, якщо десь не додивилася)
01 августа 2014 в 16:58
  • Ответов: 12
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
Гладиолус
1 Гладиолус
01 августа 2014 в 17:02
  • Благодарочка 1
(автор)
2 orishka
(автор)
01 августа 2014 в 17:05
Трохи картинок для наглядності :)
  • Благодарочка 1
Аноним_1589
3 Аноним_1589
01 августа 2014 в 17:06
О так
Жаль наша гантелька не знімається
  • Благодарочка 1
(автор)
4 orishka
(автор)
01 августа 2014 в 17:07
Ще трохи картинок:)
5 Cegranne
01 августа 2014 в 17:08
Ой, все так... особливо про спорт. Але ж є Victorias Secret! Дуже гарні спортивні... ну і не спортивні. Кращого нічого і ніколи не знаходила.
(автор)
6 orishka
(автор)
01 августа 2014 в 17:16
В мене наразі найжалючі на цю тему проблема - що не можна кофтинки носити ..хм...молодіжні(ті що без бюстгалтера так славно на дівчатках виглядають:() Нам доводиться на бюстик, тому то на спині не гарно, то лямки прозорі підбираеш :( та все одно ’не так’.
(автор)
7 orishka
(автор)
01 августа 2014 в 17:19 Ответ для Cegranne
Цитата:
Ой, все так... особливо про спорт. Але ж є Victorias Secret! Дуже гарні спортивні... ну і не спортивні. Кращого нічого і ніколи не знаходила.
а я дурненька, на днях купила футболку - оригінал, адідас. Таке розчарування - розмір ніби мій, а от груди в ній - жах...передарила родичці, в неї груди менші ( а габарити ті ж самі наче, крім грудей, на ній краще:)боки так гарно обтягує, а мої - сплющувало, зараза)
Рыжая бестия
8 Рыжая бестия
01 августа 2014 в 17:25
а у меня 75А. и не знаю что там про лифчики вы говорите, но я себе вообще найти не могу, чтобы не выглядеть как мальчик. а если и нахожу, то вот недавно 1112 грн стоит. Но он идеальный.
Все лифчики оттопыриваются. Декольте проблема - лифон видно, потому, что он закрывает все!!!!
Мне бы хотябы 75В, как раньше, до ГВ.
Бронетапок
9 Бронетапок
01 августа 2014 в 17:28
До заміжжя я захоплювалась своєю співробітницею, така собі краля з шостим розміром грудей, пишнотіла цаца. Я була в неї просто закохана, так-так, саме закохана. У відповідь вона мені казала, мовляв, не вганяй в краску, я товста. Чоловіки навколо неї вились, мов, плющ. Пролшли роки, я вишла заміж, з*явмлмси діти, я маю той шостий розмір, кругленьку дупку. Часом ностальгую за своїм розміром С, відсутністю попи та півторачкою в грудях. Але чоловікам подобаються пишнотілі красуні, головне, щоб була чисте волосся, гарная зачіска, приємний макіяж, доглянура шкіра обличчя, шиї та рук.

Всі ми гарні, коли щасливі, і не має значення, який розмір носимо!
(автор)
10 orishka
(автор)
01 августа 2014 в 17:38 Ответ для Бронетапок
Цитата:
До заміжжя я захоплювалась своєю співробітницею, така собі краля з шостим розміром грудей, пишнотіла цаца. Я була в неї просто закохана, так-так, саме закохана. У відповідь вона мені казала, мовляв, не вганяй в краску, я товста. Чоловіки навколо неї вились, мов, плющ. Пролшли роки, я вишла заміж, з*явмлмси діти, я маю той шостий розмір, кругленьку дупку. Часом ностальгую за своїм розміром С, відсутністю попи та півторачкою в грудях. Але чоловікам подобаються пишнотілі красуні, головне, щоб була чисте волосся, гарная зачіска, приємний макіяж, доглянура шкіра обличчя, шиї та рук. Всі ми гарні, коли щасливі, і не має значення, який розмір носимо!
Дякую за розуміння:) Я саме таке посилання намагалася викласти - що кожному своє буде гарне:) та свої плюси та мінуси.
11 LoraLollita
01 августа 2014 в 19:18
что вам сказать девочки...если для вашего мужчины ваша грудь-это самое важное-то это ой как печально у меня грудь всегда была маленькая...и как то вниманием мужчин не была обделена ни тогда-ни сейчас) И я как то не заморачивалась на эту тему)))
Бронетапок
12 Бронетапок
01 августа 2014 в 19:24 Ответ для LoraLollita
Цитата:
что вам сказать девочки...если для вашего мужчины ваша грудь-это самое важное-то это ой как печально у меня грудь всегда была маленькая...и как то вниманием мужчин не была обделена ни тогда-ни сейчас) И я как то не заморачивалась на эту тему)))
взагалі, тема зовсім не про це, справа не в розмірі, увазі від чоловіків, тощо. Суть питання в прийнятті себе такою, як есть. Більшість жінок комплексує з приводу свого бюсту. Ті, у кого маленькі груди, мріють про пишній бюст, і навпаки, у кого великі груди, мріють про мленьку одиничку або двієчку. Коли Ві живете в гармонії з собою, це прекрасно. Повторюсь ще раз, щаслива жінка завжди прекрасна, хоч худенька, хоч повненька.
Тема закрыта