Резвая лошадка• 25 октября 2014

Дитячий верхній одяг вітчизняного виробника чи все таки іноземного кращий?

Дивлюсь дитячі комбінезони і в шоці від цін!Вже 2 роки нічого не купляла ,так як мали на виріст. Дивлюсь комбінезони іноземних популярних виробників 1-2 тисячі!!!я в шоці,собі купила пуховик за 1700 але там же в 10 раз більше як ткані так і утеплювача ніж в дитячому! Знайшла паро українського виробника аналогів. Ціна 300-600 грн! нажаль по фото мало що можна сказати по якості. Але хіба вітчизняний одяг так поступається євро?чи тут питання тільки в марці і в курсі долара?
оксюморон• 25 октября 2014
Мы вообще за 260 взяли -довольные !!

Чупа-чупс• 25 октября 2014
Вітчизняні теж не пагані але порівняно з іноземними програють, але і ціна ж різна.
Скомуниздила• 25 октября 2014
ТМ Бемби Украина очень достойное качество, теплые и стильные костюмчики. Цены 500-700 грн. за костюм

Крапипопка• 25 октября 2014
вживую видела бемби (у соседей), отличный костюм
Начальник Анонимов• 25 октября 2014
Ой, а что это вы за 2000 нашли. На американских сайтах с доставкой можно заказать где-то за 600 грн
Я не тону• 25 октября 2014
наше ничуть не хуже заморских вещей, Зимушка, Нуи Вери, Люксик - это отличные производители отечественные, курки теплые, для наших зим, не евро, не лыжный вариант.

Наш трикотаж тоже хорош. Дайс, Бемби, Люксик, Ташкан. Это все вещи отличного качества. По цене выходит дешевле заграничного. И Ваши деньги остаются в стране и работают на экономику страны.
irynka1981• 25 октября 2014
Мені Одягайко подобається
Начальник Анонимов• 25 октября 2014
У нас кстати есть деми Baby line (Украина)Отличная марка. Все симпатично, продуманно и очень качественно и замечательно садится на худеньких детках
Altana_rialta• 25 октября 2014
У нас отечественный Garden Baby. ООООчень довольны

Кредитная• 25 октября 2014
Изготавливаем удобную,практичную и тёплую одежду для деток.
Я не тону• 25 октября 2014
Ответ дляКредитная
Кто? Дайте ссылку на Ваш ресурс. Нужно поддерживать отечественного производителя.
Кредитная• 25 октября 2014
Ответ дляЯ не тону
https://www.kidstaff.com.ua/tema-4754181.html
заходите
автор Резвая лошадка • 25 октября 2014
Передивилась дещо із згаданих вище виробників!знайшла те що шукаю від Бембі!Супер!Не бачила ще їх зимового каталогу!