Marta2901• 02 ноября 2014
Заручальне кольцо і обручка???як правильно носити на безіменному пальці???
Добрий день. Сьогодні гуляла з подругою і ми почали спорити як правильно носити ці два кольца - спочатку те, що на заручини, а потім обручка чи навпаки?у мене спочатку обручка. хотіла в неті про це почитати - чомуся не знайшла(дякую всім
Mama Sofii• 02 ноября 2014
Ответ дляMarta2901
зараз дуже багато хто так носить, ну принаймні я це замітила
в инете полно инфы
запрос - как носить кольцо на помолвку после свадьбы