никиря• 16 ноября 2014

хто може в гостєвій у продавця залишити ссилку на тему на совєтчиці?

щоб попередити потейційних покупців про зовсім не чесного продавця,бо я не можу-вже вчора написала,а писати можуть раз у 30 днів.тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-698910 дякую
Самоучка• 16 ноября 2014
так а что с телефоном,она его уже получила?
оксюморон• 16 ноября 2014
Автор,вам не повезло. Тут уже ничем помочь нельзя.
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ дляоксюморон
я вже зрозуміла,але хочеться попередити ще когось,щоб були обережні з цим продавцем і не попали,як я((
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ дляСамоучка
телефон відправляв не цей продавець,я в понеділок відізву посилку назад назад.
мААААсквичка• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
Так продавец получается был посредником? Реально вам отправлял инет магазин?
Веселая моль• 16 ноября 2014
Вам гроші не повернули? Що кажуть на Ваше прохання забрати телефон назад?
оксюморон• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
ваша посылка в понедельник может быть уже у получателя. Вы смотрели на сайте когда доставка?
Веселая моль• 16 ноября 2014
Пропоную всім небайдужим доппомогти повернути гроші покупцю. Так це залишати не можна, і Ви автор, не залишайте це так. Буде не легко повернути гроші, але попробувати потрібно.
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ длямААААсквичка
нічого точно не знаю,це мої здогади,але виходить,що відправили з магазину-почитала відгуки магазину-там караул)можу сказати одне,я така не одна.і тепнр не виключено,що продавець всеж з їхньої кантори.
Веселая моль• 16 ноября 2014
Скиньте силку в цій темі на продавця.
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ дляВеселая моль
дівчина з магазину сказала відправлять,якщо є тел,що я замовляла,але судячи з відгуків про магазин-це навряд,я не знаю,що робити-чи відзивати посилку,чи все ж понадіятися на обмін,але боюся залишитися без телефону і грошей(
автор никиря • 16 ноября 2014
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10995682.html оголошення продавця.
мААААсквичка• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
Дайте ссыль на магазин.
автор никиря • 16 ноября 2014
магазин http://tehno-prom.com/ відгуків негативних половина з 300 http://odessa.prom.ua/opinions/list/1011174?negati...
ЯспАкойнаЯ• 16 ноября 2014
как можно быть такой дурой и не почитать эту половину негативных из 300 отзывов ДО ОПЛАТЫ???? Поразительно просто....из за таких как Вы и процветает мошенничество..
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ дляЯспАкойнаЯ
я замовляла в продавця на кідстафі, а не в магазині!!!цей магазин уже знайшла,коли мені від низ прийшов телефон!
мААААсквичка• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
Телефон продавца есть?
Вы звонили?
Веселая моль• 16 ноября 2014
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Якщо Ви читали тему уважно, то автор замовила телефон у продавця на кідстафі. І тільки тоді коли телефон прийшов побачила дані магазину на ТТН.
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ длямААААсквичка
Телефон продавца есть?
Вы звонили?
продавець мені звонив,щоб спитати дані для відправки,я йому на цей номер звонила,як тільки отримала не той телефон,він не відповідав і зараз теж..
автор никиря • 16 ноября 2014
мені відповів покупець,який теж купив телефон у цього продавця,телефон прийшов теж не той,що замовляли,але вони його залишили,посилка прийшла з кременчуга.
автор никиря • 16 ноября 2014
дякую всим,хто не залишився байдужим!!мені допомогли з адресою мого горе-продавця)підкажіть,я можу викласти ці дані тут,можливо хтось його знає і якось вплине на цю ситуацію?
Кондуктор автобуса• 16 ноября 2014
Вертайте телефон бо магазин з вами за 350грн. гратися не буде, а продавець виявився пройдисвытом-перекупою!!!
Веселая моль• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
На ситуацію може і не вплине, але застерегти та попередити інших про даного продавця потрібно. І можливо ще хтось попався на нього як і Ви. Якщо у Вас є дані про продавця - пишіть, це не є противозаконним. В багатьох темах вказано прізвище продавця, який підманув, номер карточки тільки не вказують. З якого міста Ваш продавець?
автор никиря • 16 ноября 2014
Ответ дляКондуктор автобуса
там ще той магазин(я так по відгуках вирішила),що і не за 350 гр кидає
мААААсквичка• 16 ноября 2014
Ответ дляникиря
№ телефона какой?