KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Семен Семеныч

Помогите придумать сказку про снежинку ...

Помогите придумать коротенькую сказку про снежинку ...на укр.яз.ребенку в школу.Ничего в голову не лезит(

18 декабря 2014 в 13:47
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Кыся-брыся
1 Кыся-брыся
18 декабря 2014 в 13:52
Була тиха і спокійна новорічна ніч. Маленька дівчинка та її бабуся повільно йшли додому по вулиці. Дівчинка мріяла про ялинку, подарунки і святі, але вона знала, що у них просто немає грошей на все це.
Подув вітер і почався снігопад. Сніжинки кружляли в повітрі і повільно і плавно, немов танцюючи, падали на місто, вулиці та будинки. Дівчинка підняла голову і побачила маленьку сріблясту сніжинку, простягнула руку, і сніжинка сіла до неї на рукавичку. Вона була така крихітна, але така прекрасна, майже прозора, така витончена. Дівчинка посміхнулася найпрекраснішою з своїх дитячих посмішок і сказала: «Бабуся! Подивися! Яке диво! Справжнє новорічне диво!». А сніжинка, повільно тая на її долоньці, посміхнулася їй у відповідь, усвідомлюючи, що вона не даремно прожила своє коротке життя.
Манный комочек
2 Манный комочек
18 декабря 2014 в 13:52
Сколько предложений и какая тематика,кроме снежинки,может есть еще и какие-то конкретные слова,которые надо применить?
Семен Семеныч
(автор)
3 Семен Семеныч
(автор)
18 декабря 2014 в 13:53 Ответ для Манный комочек
5-7предлож.,про снежинку...
4 ulitka
18 декабря 2014 в 13:55
Сніжинка летіла з неба і вибирала, куди їй впасти. На дерево? На дах будинка? На відро зліпленого в дворі сніговика? Їй дуже подобалось це подвір’я і вона планувала пролежати там аж до весни. Але так глибоко замріялась, що не помітила, як опустилась на спину рудого кота, який якраз проходив повз. Сніжинка застрягла в котячій шерсті і ніяк не могла зістрибнути на землю. Вона дуже засмутилась і от-от була готова розплакатись, примовляючи ’Яка ж я нещасна!’ Кіт блукав містом цілий день, він був голодний і замерз, а сніжинка бурчала під ніс. А раптом вона побачила різнокольорове світло і завмерла у захваті від побаченої краси. Кіт в пошуках їжі випадково забрів на центральну площу міста, де стояла величезна прикрашена ялинка з вогниками. ’ЯКа я щаслива!’-подумала сніжинка і зрозуміла, що навколо стільки цікавого, що не варто зупинятись на одному місці.

Кінець :-)
Семен Семеныч
(автор)
5 Семен Семеныч
(автор)
18 декабря 2014 в 13:56 Ответ для Кыся-брыся