KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

МастерЮля

як вилікувати?

Доброго дня. Порадьте що робити.
Два тижні тому у сина почався конюктивіт, через два дні почались соплі зелені, промивпли вимивали все. Протягом дня були прозорі, а зранку коли вставав, то був забитий ніс. Почався кашель вологий, грудний. Лікар поставила діагноз- бронхіт. Прописала антибіотик амоксіл і будь- який сироп відхаркуючий. Пішли ще до приватного лікаря, він підтвердив діагноз, але сказав що нічого критичного немає. Сказав пити Суху мікстуру від кашлю, та ацц. Короче трохи стало легше, температури у дитини не було, кашель відхаркувався. Виписали нам справку, сказала педіатр, що остаточний кашель ще буде, не лякатись. Ми походили у садочок тиждень, вчора відбули новорічний ранок. І будем знову сидіти дома, бо я чую що дитина кашляє, не долічаний це кашель а не залишковий. Кашель такий " лаючий", прямо з хрипами і таке враження що коли відкашлює, то там в середині аж відривається. Що нам пити? Є небулайзер і лазолван для інгаляцій, але боюсь зробити гірше. Є сироп Ереспал, Евкабал. Дівчатка порадьте як позбутись кашлю.

20 декабря 2014 в 11:18
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 Dobra
20 декабря 2014 в 11:25
Послухайте в альтернативного лікаря. ми інгаляції з амбробене робили.
2 Лиленок
20 декабря 2014 в 11:25
Температури нема, пишете, тобто активності процесу не спостерігається. Відхаркувальне приймаєте. Від початку захворювання 2 тижні - вірно. Стандартний перебіг бронхіту, я згодна з лікарями.
3 lith_oops
20 декабря 2014 в 11:53
Если Киев, постучитесь в личку, дам номер массажиста - максимум за два сеанса выбивает любой бронхит.
4 василечки
20 декабря 2014 в 12:50
Ингаляцию делать только после того, как врач послушает ребенка. Если у ребенка опустился кашель вниз, то ингаляция да, а если он у Вас вверху сидит, то не рекомендуют, чтобы не загнать вниз. Увлажняйте комнату.
Выздоравливайте и не болейте.

Популярные вопросы!

  • Сегодня
  • Вчера
  • 7 дней
  • 30 дней
    ещё >>