20 декабря 2014

Мами де ви купуєте дитячий одяг фірми ZARA ?

Я так зрозумула що на офіційному інтернет-сайті купити не можливо. Потрібно шукати ... А от де ????????????
показать весь текст
автор Вікторія Вікторія 21 декабря 2014
Ответ дляa.anetta
Распродажа обычно после 25-го декабря!
Ребенку покупаю одежду в основном в Заре, качеством довольна очень!
Цены в магазинах Киева такие де как на сайте!
Ви згодні з попередніми авторами що одяг підходить для худишок і трішки більшомірить?
автор Вікторія Вікторія 21 декабря 2014
Є тема по хвастиках одягу з ЗАРИ?
Victory_art 21 декабря 2014
Ответ дляУ кого такое было
Ви не підкажете хоч приблизно, в мене син 97 см 12 кг. як ваша доня худий і довгий мені дивитися розділ до трьох років чи після. до цього часу купували тільки НЕКС. і ми ще носим 1,и-2 роки. Як тут з розмірами?
3-4 года идет на рост 104....а вот 4 идет на 110....у меня дочка с ростом 100....худенькая утонет в 110!