21 декабря 2014

Первый раз-как у Вас было?

показать весь текст
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Такая же наверное))
все у вас буде добре, раз є голова на плечах=) за кордоном взагалі до 30 ненормально заміж виходити...
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
все у вас буде добре, раз є голова на плечах=) за кордоном взагалі до 30 ненормально заміж виходити...
Спасибо
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
ну не до такой степени)
я зараз себе згадую хлопців багато було)) але всі тікали через тиждень, максимум місяць, коли дізнавалися на бан щодо дошлюбного сексу)))) а чоловік не втік - через 8 місяців одружились на свою голову...
Ширли-Мырли 21 декабря 2014
Первый раз в 15....Потом в 18 был нормальный первый раз:-)
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
я зараз себе згадую хлопців багато було)) але всі тікали через тиждень, максимум місяць, коли дізнавалися на бан щодо дошлюбного сексу)))) а чоловік не втік - через 8 місяців одружились на свою голову...
бан нужно было не озвучивать)) может мужа все-таки нужно ценить) все-таки спустя годы у всех страсть пропадает, ну по крайней мере не такая, как была. В семье важнее другое.
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляШирли-Мырли
Первый раз в 15....Потом в 18 был нормальный первый раз:-)
Цитата:
Первый раз в 15....Потом в 18 был нормальный первый раз:-)[/cit

А в 15 почему был ненормальный?
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
бан нужно было не озвучивать)) может мужа все-таки нужно ценить) все-таки спустя годы у всех страсть пропадает, ну по крайней мере не такая, как была. В семье важнее другое.
та да, молода-дурна була)))) прямо піонерка-комсомолка))))
та там не тільки в тому проблема. ех, просто правду кажуть, спочатку треба з людиною пожити, в побуті перевірити, а вже потім життя зв’язувати)
автор Фрекен бок 21 декабря 2014
Ответ дляШирли-Мырли
Первый раз в 15....Потом в 18 был нормальный первый раз:-)
а это как?
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляФрекен бок
а это как?
О, вы появились))) а у вас как было?
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
та да, молода-дурна була)))) прямо піонерка-комсомолка))))
та там не тільки в тому проблема. ех, просто правду кажуть, спочатку треба з людиною пожити, в побуті перевірити, а вже потім життя зв’язувати)
А вас многое в муже не устраивает в плане бытовухи?
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А вас многое в муже не устраивает в плане бытовухи?
да. тому що вын змінюватися не хоче, не визнає, коли неправий. жахливий цинік, не вміє пожаліти, поспівчувати, підтримати, і за 5 років ні разу не попросив вибачення, навіть, коли був неправий - переводив все в жарт, але просто глянути в очі і сказати ’вибач’, це не про нього. я дуже всім переймаюся, він це знає. і своєю цинічністю мене задавлює...насміхається над релігією, навіть був випадок, коли над нвалідом. в нього абсолютно нема жалості.
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
да. тому що вын змінюватися не хоче, не визнає, коли неправий. жахливий цинік, не вміє пожаліти, поспівчувати, підтримати, і за 5 років ні разу не попросив вибачення, навіть, коли був неправий - переводив все в жарт, але просто глянути в очі і сказати ’вибач’, це не про нього. я дуже всім переймаюся, він це знає. і своєю цинічністю мене задавлює...насміхається над релігією, навіть був випадок, коли над нвалідом. в нього абсолютно нема жалості.
О_о ну это кошмар Он у вас случайно не козерог?
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
О_о ну это кошмар Он у вас случайно не козерог?
терези))
батько мій козерог - там просто впертість) а цей так вишукано душить ...
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
терези))
батько мій козерог - там просто впертість) а цей так вишукано душить ...
Нехорошо конечно. Может поискать другие варианты на роль мужа?
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Нехорошо конечно. Может поискать другие варианты на роль мужа?
та не все так просто...) реально...я вже хотіла тут навіть тему створити щоб виговоритися, порадитися) але якось..
він не у всьому поганий, у дечому я розумію, що більше такого не буде як він, в мене теж важкий характер, я пила ще та))) але не було б за що, то й не пилила) і є дитина - дитину він дуже любить, по -своєму(час проводить, грається, з перших днів допомагає, але коли дитина хворіє - може не подзвонити, не переживає, в деякому плані безвідповідальний по відношенню до дитини, він тато-свято)) але не тато-годувальник....)
і бувають моменти, коли я розумію, що мені пощастило. а бувають - з моста хочеться. якщо б підвернулася можливість, напевно, я його зрадила б...але достойні кандидати є лише в мріях, а в житті я чесно не зустрічала, а якщо й так - то я теж не 20-річна модель вже...
та й, як я вже писала, у мене дуже строга сім’я) з категорії - шлюб один раз і до скону, в любві і горі, і т.д.))))
Тут надолго 21 декабря 2014
ой, я тут трішки своїми душевиливаннями тему зафлудила)))
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
а сколько вам лет, если не секрет? а модель из себя можно слепить
хитростью воздействовать на мужа можете? вот у меня бабушка могла всегда на деда (царство небесное) воздействовать так, что он делал то, что она хочет, но думал, что это его решение)))
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
а сколько вам лет, если не секрет? а модель из себя можно слепить
хитростью воздействовать на мужа можете? вот у меня бабушка могла всегда на деда (царство небесное) воздействовать так, что он делал то, что она хочет, но думал, что это его решение)))
26. ну в мене не все так погано - недавно один алкаш на вулиці навіть компліман робив, що більше 18 не дав би а я вже докотилася і радію навіть від цього... але, напевно, роздягнутися перед кимось, крім чоловіка, не змогла б - після пологів розтяжки, груди самі розумієте, ну явно не канхфєтка. у мене з дитинства комплекс відмінниці, самокритика на вищому рівні, чоловік про це знає, то. напевно, розслабився - куди я така зачухана ще й з комплексами від нього дінусь.
автор Фрекен бок 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
О, вы появились))) а у вас как было?
у меня в 24-так как и хотела-со свечами в уютном отельчике
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
26. ну в мене не все так погано - недавно один алкаш на вулиці навіть компліман робив, що більше 18 не дав би а я вже докотилася і радію навіть від цього... але, напевно, роздягнутися перед кимось, крім чоловіка, не змогла б - після пологів розтяжки, груди самі розумієте, ну явно не канхфєтка. у мене з дитинства комплекс відмінниці, самокритика на вищому рівні, чоловік про це знає, то. напевно, розслабився - куди я така зачухана ще й з комплексами від нього дінусь.
ахаха))))) 26 лет! всего на год старше меня) ну вы рассуждаете) как будто 40) Фигуру можно исправить, спортом занимайтесь 3-4 раза в неделю, крема-масла для тела, скрабы и т.д. А растяжки устраняются с помощью аппаратной косметологии (если финансы позволяют) а вообще у нас самый классный возраст - прыщей уже нет, морщин еще нет
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляФрекен бок
у меня в 24-так как и хотела-со свечами в уютном отельчике
Тоже неплохо)
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
ахаха))))) 26 лет! всего на год старше меня) ну вы рассуждаете) как будто 40) Фигуру можно исправить, спортом занимайтесь 3-4 раза в неделю, крема-масла для тела, скрабы и т.д. А растяжки устраняются с помощью аппаратной косметологии (если финансы позволяют) а вообще у нас самый классный возраст - прыщей уже нет, морщин еще нет
зате є дитина, яка займає весь час) ні, я ж кажу, що ситуація не така погана, як могла б бути. проблема у моєму ставленні до цього, у якихось принципах, які мрію, але не можу зламати) фігура тут в останньому списку) виглядаю справді молодше 26, якщо є марафет. але на душі зараз справді десь 40...
автор Фрекен бок 21 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
а меня изнасиловали(((
сочувствую....
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
зате є дитина, яка займає весь час) ні, я ж кажу, що ситуація не така погана, як могла б бути. проблема у моєму ставленні до цього, у якихось принципах, які мрію, але не можу зламати) фігура тут в останньому списку) виглядаю справді молодше 26, якщо є марафет. але на душі зараз справді десь 40...
Значит нужно ребенка к бабушкам/дедушкам, навести марафет и отправиться с подружками в клуб на отрыв. Помогает реально при таком настроении. Иногда можно себе позволить) Вот и посмотрите, сколько мужиков знакомиться будут - самооценка сразу возрастет Ничего страшного, замужние тоже иногда могут развеяться, это ж не значит, что обязательно изменять)
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Значит нужно ребенка к бабушкам/дедушкам, навести марафет и отправиться с подружками в клуб на отрыв. Помогает реально при таком настроении. Иногда можно себе позволить) Вот и посмотрите, сколько мужиков знакомиться будут - самооценка сразу возрастет Ничего страшного, замужние тоже иногда могут развеяться, это ж не значит, что обязательно изменять)
я живу в невеликому місті. чоловіка сестра постійно по клубах тусить...реально боюсь за репутацію))))
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Значит нужно ребенка к бабушкам/дедушкам, навести марафет и отправиться с подружками в клуб на отрыв. Помогает реально при таком настроении. Иногда можно себе позволить) Вот и посмотрите, сколько мужиков знакомиться будут - самооценка сразу возрастет Ничего страшного, замужние тоже иногда могут развеяться, это ж не значит, что обязательно изменять)
ой, не дочитала. мені здається, я якщо почну, то не зможу зупинитися...щоб розслабитися, треба трішки випити, а потім мене як несе- ой-ой-ой))) згадую ’молодість’, нема що дітям розказати) хоча до сексу не доходило, зрозуміло)
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
я живу в невеликому місті. чоловіка сестра постійно по клубах тусить...реально боюсь за репутацію))))
Пойдите с его сестрой)) отпроситесь у мужа)
Тут надолго 21 декабря 2014
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Пойдите с его сестрой)) отпроситесь у мужа)
ахаха))))) і ви думаєте, вона спокійно буде дивитися як я з кимось фліртую?)))))
я вже реально зрозуміла, мені навіть не так сексу на стороні хочеться, а просто сходити на побачення. палкі поцілунки, цей шал..коли всередині все тепліє...ааа..цього реально так не вистачає) ми в шлюбі навіть не цілуємось тепер. правду ви писали про пристасть.
хочеться флірту))) але якщо я в своєму місті піду на побачення з іншим чоловіком, про це будуть знати всі.
Я_канеша_извиняюсь 21 декабря 2014
Ответ дляТут надолго
ой, не дочитала. мені здається, я якщо почну, то не зможу зупинитися...щоб розслабитися, треба трішки випити, а потім мене як несе- ой-ой-ой))) згадую ’молодість’, нема що дітям розказати) хоча до сексу не доходило, зрозуміло)
А еще как вариант, и мужа с собой взять компанией собраться. Только вы должны выглядеть на все 10000000% вот и посмотрит, что вы не только ему нравитесь, это мужиков хорошенько бодрит))