21 декабря 2014

В когось банальна,побутова сварка ставала причиною розлучення ?

Посварились з чоловіком,тиждень не розмовляємо.Образливих слів не звучало,ніхто нікого не посилав,просто сказала,що мене не влаштовує - в спокійному тоні,він на мене викричався,забрався з дому.Зараз приходить тільки ночувати,нічого не їсть.
Він добре знає,що я переживаю,а це не дуже добре на мому 31 тижні вагітності.Відчуваю,що ситуація усугубляється і може закінчитись погано ...
В кого така побутова сварка переростала в розлучення ?
показать весь текст
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Не можу,бо то однотипні сварки уже протягом 8 років,кожного разу я йду на примирення першою,навіть якщо він не правий,відчуваю,що якщо принижусь і цього разу,то скоро почне витирати об мене ноги ...
вот, это то, о чем я говорила выше. ничего никому нельзя спускать с рук.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляlith_oops
Грустно. ((((
Но итог зависит от Вашего характера. У меня крышу рвет на непростительных вещах. Заставлять переживать беременную жену - непростительная вещь.
Аналогічно.Якби я не була вагітною то мабуть знову пішла б миритись першою,а так на фоні вагітності він дозволяє собі подібну поведінку - мене то вбиває і реально наштовхує на думку про розлучення ... Підказує інтуїція,що з часом все лише ускладниться.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляГЛЮкоза
на меня сказал ’дура’ и я подала на развод
правду сказал
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляГЛЮкоза
ужас!!!!!!!!!!!! как с таким можно рожать второго ребенка???????? от такого надо бежать!!!!!!!!!!
Ви б бачили який він самовіданний першій дитині,просто готовий за неї порвати.Я навіть не сумнівалась що так буде і з другою.
Аноним Советчик 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
дура
С ’дуры’ обычно начинается, с годами заканчивается хуже. Так что правильный выбор девушка сделала.
Ангел-предохранитель 21 декабря 2014
Ответ дляАноним Советчик
С ’дуры’ обычно начинается, с годами заканчивается хуже. Так что правильный выбор девушка сделала.
не всегда.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Ви навіть не уявляєте рівень егоїзму,плекання своїх псіхів і принципів.Це з категорії людей - є моя думка і не правильна ! Навіть якщо щось загрожуватиме мому життю і життю нашої дитини - він не переступить через своє ЕГОі не піде на примирення.
це дуже важко. Я знаю таку категорію чоловіків. Все залежить від вашого характеру. В мене подруга живе так вже дуже довго навчилася хитрити. Мені краще щоб на мене сказали дура, но пішли на компроміс.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляПироженкА
Якщо один раз в рік, то можна і потерпіти. В кожного один раз в рік можуть бути заскоки))). Ви ж не знаєте, може на роботі негаразди, а він не каже, а нерви свої стримати не може.
Та він завжди ділився своїми негараздами,в нього свій бізнес,я завжди давала йому певні поради - усі проблеми які б не виникали - ми вирішуємо разом і усім ділимось одне з одним.
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
це дуже важко. Я знаю таку категорію чоловіків. Все залежить від вашого характеру. В мене подруга живе так вже дуже довго навчилася хитрити. Мені краще щоб на мене сказали дура, но пішли на компроміс.
я так не можу,бо сама маю досить складний характер.Але якщо я знаю що не права,що образила людину,то знімаю корону,ставлю на столик і йду просити вибачення.
Аноним Советчик 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
не всегда.
Возможно, пока будешь проверять - лучшие годы пройдут.
Ангел-предохранитель 21 декабря 2014
Ответ дляАноним Советчик
Возможно, пока будешь проверять - лучшие годы пройдут.
а возможно и профукаешь лучшие. и будешь доживать с 30-ю кошками
Аноним Советчик 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
а возможно и профукаешь лучшие. и будешь доживать с 30-ю кошками
Спорно, ели меня не уважают и обзывают - это не лучшие годы
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляСемена рукколы
А може Ви з диинкою десь на зимові канікули поїдьте, до мами наприкад в гості- всеодно канікули тепер. Відпочинете один від одного, подумаєте.
Так і думаю зробити,якщо не розрулиться найближчим часом.Але не хочу маму нагружати,бо вона зараз в курсі ситуації і дуже болісно то переживає,таке враження,що переймається більше мого,але я теж вже не витримую з ним в одній квартирі і втакій складній психологічній атмосфері.
Ангел-предохранитель 21 декабря 2014
Ответ дляАноним Советчик
Спорно, ели меня не уважают и обзывают - это не лучшие годы
один раз сказать дура.. ну такое.
Аноним Советчик 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
один раз сказать дура.. ну такое.
Если один - прощу
Бюст Березуцкого 21 декабря 2014
Если люди не сходятся в главном, они расходятся из-за мелочей. Я, как правило, мирюсь первой, мне наши отношения дороже)))
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Аналогічно.Якби я не була вагітною то мабуть знову пішла б миритись першою,а так на фоні вагітності він дозволяє собі подібну поведінку - мене то вбиває і реально наштовхує на думку про розлучення ... Підказує інтуїція,що з часом все лише ускладниться.
ні може навпаки все покращитися. В мене є підозра про саме погане, ви не думали, що в нього хтось є?
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
ні може навпаки все покращитися. В мене є підозра про саме погане, ви не думали, що в нього хтось є?
Мама так само каже
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
я так не можу,бо сама маю досить складний характер.Але якщо я знаю що не права,що образила людину,то знімаю корону,ставлю на столик і йду просити вибачення.
а є такі що не знімають ніколи.
lith_oops 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Аналогічно.Якби я не була вагітною то мабуть знову пішла б миритись першою,а так на фоні вагітності він дозволяє собі подібну поведінку - мене то вбиває і реально наштовхує на думку про розлучення ... Підказує інтуїція,що з часом все лише ускладниться.
Ну наверное поговорила бы, но достаточно резко, до развода. Он не может себе такое позволять. Это все равно, что ребенка бить, когда он не прав - потому что обижаться на беременную жену не только зная, какой ты причиняешь вред, но и осозновая, что она (Вы) может быть не совсем адекватна из-за гормонов - это очень плохо. Такая ситуация требует какого-то решения, всплеска, если угодно.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Мама так само каже
поведінка дуже схожа.
УлыбАчка 21 декабря 2014
Муж ваш г...о и то как он себя ведет показывает, что вся ситуация ему удобна. Если он сейчас такое вытворяет, то готовьтесь после родов ’ висеть на шее’, ’тупая курица, иди сама заработай’, ’ сидишь дома, а я РАБОТАЮ!!!’
Sjuzy 21 декабря 2014
Автор мені здається до всі ваші проблеми це наслідок.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляУлыбАчка
Муж ваш г...о и то как он себя ведет показывает, что вся ситуация ему удобна. Если он сейчас такое вытворяет, то готовьтесь после родов ’ висеть на шее’, ’тупая курица, иди сама заработай’, ’ сидишь дома, а я РАБОТАЮ!!!’
фигня
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляТумба-юмба
Ви б бачили який він самовіданний першій дитині,просто готовий за неї порвати.Я навіть не сумнівалась що так буде і з другою.
дай Бог, чтобы все было хорошо, но я более склонна к тому, что мужчина должен быть всегда мужчиной)
УлыбАчка 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
фигня
Это очередной ваш провальный прогноз?
автор Тумба-юмба 21 декабря 2014
Ответ дляУлыбАчка
Муж ваш г...о и то как он себя ведет показывает, что вся ситуация ему удобна. Если он сейчас такое вытворяет, то готовьтесь после родов ’ висеть на шее’, ’тупая курица, иди сама заработай’, ’ сидишь дома, а я РАБОТАЮ!!!’
Не сиджу на шиї з самого початку наших стосунків.І зараз повністю нас годую та одягаю.Він всі свої гроші витрачає на будівництво.Крім того він добре знає,що в мами я єдина донька,а з мамою я в прекрасних стосунках - мама житлом і матеріально забезпечена і забере мене до себе навіть з 5 дітьми.
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляSjuzy
правду сказал
Вы о себе? знаете, время показало, что дурак он , а не я) не судите - да несудимы будете.
Sjuzy 21 декабря 2014
Ответ дляУлыбАчка
Это очередной ваш провальный прогноз?
до чого тут прогноз, почитайте що автор пише і не міряйте по своєму негативному досвіді.
ГЛЮкоза 21 декабря 2014
Ответ дляАнгел-предохранитель
не всегда.
но зачастую.