Julia_kremenchuk• 26 декабря 2014

ikeastore.com.ua - мошенники ? Кто-то делал у них заказ?

Сделала заказ на этом сайте 12 ноября на крупную сумму. Обещали привезти заказ через 2, максимум через 3 недели.
Половину заказа я получила через месяц.
Вторую половину заказа видимо и не получу уже.
На мои письма не отвечают, телефоны не берут.
Звонила уже с других номеров, тоже не берут трубку.
Не делайте у них заказы, если не хотите потерять свои деньги.
Оплачивала на карту приватбанка, есть все данные, квитанции тоже.
Владелец карты Гончарко (Чомоляк) Вера Ивановна
фирма находится в г. Ужгород
Ядвига Юсьлегко• 26 декабря 2014
идите в милицию
ДасаАта• 26 декабря 2014
Не можу знайти на сайті іх адресу, так би пішла, поцікавилась... Ви теж не маєте інфо щодо розташування фірми?
автор J_lo • 26 декабря 2014
Ответ дляДасаАта
Знайшла ще турфірму, яка пов´язана з власницею картки приватбанку, називається Омріяні мандри, знаходиться в Ужгороді, вул. Собранєцкая, 16.
Розповідаю новини.
Щойно додзвонилася в турфірму, взяла трубку Віра Іванівна, спочатку не хотіла визнавати зв´язок між нею та инет магазином, та після того як я сказала, що йду в міліцію з квітанціями писати заяву, згадала про ікею, та попросила дати час розібратися. Чекаю, що буде далі
ДасаАта• 26 декабря 2014
Отже, справа зрушилась... Не переживайте, нікуди вона не дінеться - гроші поверне. В любому випадку ’замяти’ справу в міліції вийде дорожче. Та і місто в нас дуже маленьке, погана слава зовсім не піде на користь дрібному підприємцю.