Гопница-Советчица• 03 января 2015

Не советую идти в цирк. Житомир.

Программа не очень - ребенок еле выседел. Вся речь - фонограмма....
Соображалочка• 03 января 2015
Спасибо!а то я как раз думала может сходить
автор Гопница-Советчица • 03 января 2015
еще и фокусник факелом обжелся... Людей было мало.
Аноним НаВсеГда• 03 января 2015

Я вообще цирк не люблю
Так жалко беднюличек
Накладная• 03 января 2015
Дякую. Взагалі не розумію що цікавого в тому цирку який приїзжає. Ще не бачила цікавого ні одного. Можливо в дитинстві багато бачила, жили за кордоном і біля нашого будинку був стаціонарний цирк. Дуже часто приїзжали програми різних країн світу. То був цирк!! Супер!
ирина солнечная• 03 января 2015
все как всегда, бедненько, холодно, без вкуса.
ходим ради ребенка