21 января 2015

могут ли мобилизовать

У меня инвалидность 2группа не работаю сижу с ребёнком дома. Муж единственный кормилец. Могут ли его забрать. Военную службу он не проходил
пожалуйста ответ только на мой вопрос без разборок кто прав или виноват. Для этого тем на советчице достаточно
показать весь текст
рукиЖимолости 21 января 2015
Ответ дляДаЗдраПерма
Логика есть. Без кадровых офицеров война будет длиться очень долго, соответственно, на ней заработают больше денег.
не совсем так, офицерам и тем кто имеет боевой опыт надо платить в 3 раза больше, ’экономят’ с...ки
автор ЗабежАЛОЧКА 21 января 2015
Ответ дляЯ такая боевая
Военная каффедра была у него в институте?
он не учился в институте. Только в школе
Даха-сваха 21 января 2015
моя сестра живет в военном городке. Она говорит, что повестки приходят все кому не лень. Прислали однокласснику ее сына, на тот момент ему было 17,5 лет, прислали одной барышне, она как 3 мес. уже была в АТО
Так что, делайте выводы
Я такая боевая 21 января 2015
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
он не учился в институте. Только в школе
тогда он армии не интересен сейчас должен быть.
Маргарита и Мастер 22 января 2015
Вот ответ ,по поводу того,что если жена на группе инвалидности
Доброго дня! Ваш чолоік може бути звільнений від мобілізації якщо Вас визнають такою, що потребує постійного стороннього догляду, однак є певні особливості. Постанова Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, яка затверджує положення “Про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання” від 03.11.2011 р., дає визначення, що постійний сторонній догляд - це вид догляду, яким забезпечуються інваліди із значно вираженою важкістю, функціональними порушеннями в організмі, зумовленими професійним захворюванням, травмою, що призводять до значного обмеження життєдіяльності, надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги або нагляду інших осіб, неспроможні до самообслуговування (не можуть самостійно приймати їжу, забезпечувати туалет, потребують допомоги при прогулянках тощо). http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0030-12 Отже, законодавство визначає, що постійний догляд це догляд за інвалідами із значно вираженою важкістю захворювань. Згідно до ч. 1 Постанови Кабінету міністрів України “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” № 558 від 29 квітня 2004 року, постійний догляд за громадянами похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб,що обслуговуються соціальними службами), може надаватися непрацюючими фізичними особами.http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/558-2004-пТому, щоб особа була оформлена, як фізична особа яка здійснює постійний догляд, вона повинна буди непрацюючою. Працююча особа не може здійснювати такий вид догляду. Документом який підтверджує факт того, що особа здійснює постійний догляд, є довідка з управління праці та соціального захисту населення, де буде зазначатися, що відповідна особа здійснює такий догляд.