21 января 2015

Как часто купаете грудничков?

Как вы купаете деток с рождения и до полугода?
У нас дома холодно, для меня купать это целая проблема (((
показать весь текст
Клептоманка 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тоді напишу про себе. Купаюся щоденно. Але підозрюю що якби жила не в теплій квартирі, а в селі зі зручностями на вулиці, де щоб покупатися треба принести води з колодязя,розпалити піч і ту воду нагріти, то мої стандарти чистоти могли б дещо змінитися;
согласна с вами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ длябювет_в_обед
ну це скоріш виключення мабуть. часто бачу мами понадягають дітей тільки ніс видно)) сама вже тоненькій кофті, а дитина ще в курточці))
ну так воно і є. Зараз на вулиці плюсова температура, а купа дітей в ленне де 300 грам утеплювача! Це ж на мінус 30!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ дляКлептоманка
согласна с вами
дякую за розуміння:)
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тоді напишу про себе. Купаюся щоденно. Але підозрюю що якби жила не в теплій квартирі, а в селі зі зручностями на вулиці, де щоб покупатися треба принести води з колодязя,розпалити піч і ту воду нагріти, то мої стандарти чистоти могли б дещо змінитися;
Ну це вже зараз дуже рідко буває) я живу за містом, так у мене зручності в 10раз кращі чим в квартирах деяких)
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ну так воно і є. Зараз на вулиці плюсова температура, а купа дітей в ленне де 300 грам утеплювача! Це ж на мінус 30!
Не завжди хто купує ленне) може купити ленне на -30, на +5 -5) і так далі) В мене малий в цьому році 1 раз одягнув комбез зимовий ленне)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ длябювет_в_обед
Ну це вже зараз дуже рідко буває) я живу за містом, так у мене зручності в 10раз кращі чим в квартирах деяких)
повірте, ще дуже багато людей живе без водопроводу.
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
повірте, ще дуже багато людей живе без водопроводу.
незнаю.. жила і в містах різних, і є знайомі досить далеко від міст, так практично в усих в будинках вода...оттуалет так не в усих) ну звісно всі населені пункти України не обьїздила)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ длябювет_в_обед
Не завжди хто купує ленне) може купити ленне на -30, на +5 -5) і так далі) В мене малий в цьому році 1 раз одягнув комбез зимовий ленне)
Тоді я не розумію логіки купувати комбінезон в якого основний температурний режим це від -5 до -30, якщо в нас морози від сили 2 тижні за зиму, а решту часу температура біля 0. Чи не краще купити комбінезон який підійде на +5 - -10, а до нього товсту фліску яку на морози вдягати. Ніж паритися всю зиму в ленне.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ длябювет_в_обед
незнаю.. жила і в містах різних, і є знайомі досить далеко від міст, так практично в усих в будинках вода...оттуалет так не в усих) ну звісно всі населені пункти України не обьїздила)
В місті де живуть мої батьки водопровід то є, але труби дуже старі і часто щось прориває, в них буває що по кілька тижнів немає водопровідної води. Конкретно в моїх батьків колодязь підключений до системи (вода з нього іде прямо в крани), і для них відключення міської води не проблема. Так зроблено в багатьох, але ж далеко не в усіх домах. І це ще не найглухіше село, а взагалі місто.
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Тоді я не розумію логіки купувати комбінезон в якого основний температурний режим це від -5 до -30, якщо в нас морози від сили 2 тижні за зиму, а решту часу температура біля 0. Чи не краще купити комбінезон який підійде на +5 - -10, а до нього товсту фліску яку на морози вдягати. Ніж паритися всю зиму в ленне.
Ну взагалі в ідеалі мати не одну курточку дитині) як і взуття на сезон. Ну і якщо стоїть питання купити один ленне чи рейму, то вже краще купити пару інших марок не меньшь якісних) А ще як купують б/у за шалені кошти, а тут зима підвела))) То є жарт точно не памятаю, зима пожартувала плюсовою температурою над всима дамами . що взяли шубу в кредит
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В місті де живуть мої батьки водопровід то є, але труби дуже старі і часто щось прориває, в них буває що по кілька тижнів немає водопровідної води. Конкретно в моїх батьків колодязь підключений до системи (вода з нього іде прямо в крани), і для них відключення міської води не проблема. Так зроблено в багатьох, але ж далеко не в усіх домах. І це ще не найглухіше село, а взагалі місто.
Нуі в мене скважина... своя вода завжди)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 21 января 2015
Ответ длябювет_в_обед
Ну взагалі в ідеалі мати не одну курточку дитині) як і взуття на сезон. Ну і якщо стоїть питання купити один ленне чи рейму, то вже краще купити пару інших марок не меньшь якісних) А ще як купують б/у за шалені кошти, а тут зима підвела))) То є жарт точно не памятаю, зима пожартувала плюсовою температурою над всима дамами . що взяли шубу в кредит
Я якраз так і роблю - купую по 2-3 комплекти інших марок (і не менш якісних). Але я розумію що в людей різні можливості і різні пріоритети.
бювет_в_обед 21 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я якраз так і роблю - купую по 2-3 комплекти інших марок (і не менш якісних). Але я розумію що в людей різні можливості і різні пріоритети.
Саме так) як є жінки, що їхатимуть в маршрутці ну зате в шубі) так і дитину вона одягне в бренд, хоч доречно хоч ні)
kenguruwe4ka 2903 21 января 2015
Ответ дляКлептоманка
супер! мы также! я нашла единомысленника! но все окружающие твердо уверены что ребенку нужен пуховый платок, носки с валенками по дому и чтоб ванной как в бане было натоплено )))
у меня такая свекровь. приходит в гости и начинает дочку в плед мотать. Та бедная орет красная. Вот счас помыла ее и баюкаю. Окно открыто в комнате свежо. А как мы в детсве после дождя босиком бегали? Мы когда в деревне так вообще свекровь седеет с нами. Яблоки груши подняли обтерли об халат и едим. Так же и сын повторяет. Купаемся все только в летнем душе.