22 января 2015

Орхідеї.

Дівчата, підкажіть, що робити. 2 роки тому купила 3 орхідеї, всі цвіли. Після того, як відцвіли, одна орхідея більше не цвіте. В чому може бути причина??? Мені рекомендувал в шафу покласти на 3 дні, не допомогло. Сказати, що продаю, взяти пару коп. за неї, -також "0" результат. Здається, вона одну прищепу пустила, але вона в корі і толком не можу зрозуміти чи то листки нові, чи таки прищепа. І ще одне: як розсадити орхідею? В однієї появилися 2 нові прищепи. Дякую за відковіль.
автор iryna.g. 22 января 2015
Дякую за відповідь.
il-mari 22 января 2015
даже не знаю, у меня цветут одна за одной, я с ними не панькаюсь, а отросточки сидят на большенькой пока не дадут корешки, потом пересаживаю...
@nnet@ 22 января 2015
у вас растет в прозрачном горшке? какие у нее условия?
@nnet@ 22 января 2015
что это за совет поставить в шкаф, это типа стресс ей сделать?
Katya A. 22 января 2015
у меня есть такие, которы все время цветут, а есть такие, которые только раз в год. вообще для цветения им нужо сильное понижение ночной температуры, и еще дневной свет яркий.
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
у вас растет в прозрачном горшке? какие у нее условия?
У мене їх багато, всі в прозорих горшках, в таких, які в магазинах, але звеху пластмасовий непрозорий. Всі інші цвітуть круглорічно. Тільки одна не цвіте. Мені навіть родич віддав свою, бо в нього майже зігнила, у мене вона віджила, цвіла і зараз знову бутончики появилися.
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
У мене їх багато, всі в прозорих горшках, в таких, які в магазинах, але звеху пластмасовий непрозорий. Всі інші цвітуть круглорічно. Тільки одна не цвіте. Мені навіть родич віддав свою, бо в нього майже зігнила, у мене вона віджила, цвіла і зараз знову бутончики появилися.
орхидеи должны быть только в прозрачном! их корни учавствуют в фотосинтезе! уберите непрозрачное!
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
что это за совет поставить в шкаф, это типа стресс ей сделать?
Так... Але на неї це ніяк не повпливало. Нові листочки появляються, а квітів нема.
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Так... Але на неї це ніяк не повпливало. Нові листочки появляються, а квітів нема.
потому что это глупый совет, извините за слово
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
потому что это глупый совет, извините за слово
Я знаю, але що не зробиш, щоб зацвіла. Я не зразу таке зробила, а набагато пізніше...
ОАлла 22 января 2015
у меня орхидея стоит постоянно в воде, т.е горшок стоит в баночке с водой. постоянно и цветет постоянно.
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Я знаю, але що не зробиш, щоб зацвіла. Я не зразу таке зробила, а набагато пізніше...
опишите какие условия у вас?
k.i.a 22 января 2015
Зараз багато добрив продається, вони дійсно допомагають орхідеям ’бути в тонусі’ і цвісти
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляОАлла
у меня орхидея стоит постоянно в воде, т.е горшок стоит в баночке с водой. постоянно и цветет постоянно.
да орхи любят влажность, но все зависит от тем-ры у автора, чтобы не переусердствовать
ирискат 22 января 2015
у меня 3 года не цвела. я поставила на балкон на мороз на 2 дня и сразу появился цветонос
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ дляKatya A.
у меня есть такие, которы все время цветут, а есть такие, которые только раз в год. вообще для цветения им нужо сильное понижение ночной температуры, и еще дневной свет яркий.
Вони всі у мене в однакових умовах: весна, осінь, зима - на підвіконнику. Влітку, коли сонце пре у вікна і сильна жара, я їх забираю з підвіконника, ставлю у світле місце, але не під прямі сонячні промені.
автор iryna.g. 22 января 2015
Поливаю нечасто: взимку можу раз в 2 тижні, коли тепло, то раз в тиждень.
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ дляирискат
у меня 3 года не цвела. я поставила на балкон на мороз на 2 дня и сразу появился цветонос
Боюся, щоб не пропала. Вона дуже класна, а цвісти не хоче
ирискат 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Боюся, щоб не пропала. Вона дуже класна, а цвісти не хоче
за пару дней ничего не случится. а резкая смена T полезна орхидеям
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляирискат
за пару дней ничего не случится. а резкая смена T полезна орхидеям
я не советую, если честно, смена тем-ры это тоже стресс
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Боюся, щоб не пропала. Вона дуже класна, а цвісти не хоче
автор, в чем она растет я имею виду почвосмесь?
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
да орхи любят влажность, но все зависит от тем-ры у автора, чтобы не переусердствовать
Я дивлюся на корені і на кору. Якщо дуже сухі, тоді на ніч замочую, зранку виймаю. Не чекаю, щоб вода повністю стекла. В пластмасовому непрозорому трохи води залишається. Усім іншим орхідеям такий догляд підходить. Тільки ця якась надто вибаглива. Попробую витягути з горшка, може і, справді, допоможе.
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
автор, в чем она растет я имею виду почвосмесь?
Кора, моху нема.
автор iryna.g. 22 января 2015
Всі інші також в корі.
автор iryna.g. 22 января 2015
Зараз пошукаю її фото, якщо збереглося, то виставлю.
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Я дивлюся на корені і на кору. Якщо дуже сухі, тоді на ніч замочую, зранку виймаю. Не чекаю, щоб вода повністю стекла. В пластмасовому непрозорому трохи води залишається. Усім іншим орхідеям такий догляд підходить. Тільки ця якась надто вибаглива. Попробую витягути з горшка, може і, справді, допоможе.
вытягивайте однозначно из непрозрачных, это первое что нужно сделать
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Кора, моху нема.
нужно добавить чуть торфа и песочка
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
вытягивайте однозначно из непрозрачных, это первое что нужно сделать
Я корені повністю не ховаю. Є у мене дуже класна біла, одна з перших, які чоловік подарував. У неї дуже багато коренів ззовні, то передостаннього разу 2 пагони зразу пустила. А минулого разу вбік пустила, появилися бутончики, але ’злі’ очі подивилися.... і засохли мої бутончики
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Я корені повністю не ховаю. Є у мене дуже класна біла, одна з перших, які чоловік подарував. У неї дуже багато коренів ззовні, то передостаннього разу 2 пагони зразу пустила. А минулого разу вбік пустила, появилися бутончики, але ’злі’ очі подивилися.... і засохли мої бутончики
вот видите корни снаружи и есть результат! купите еще перлит и добавьте к коре
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Я корені повністю не ховаю. Є у мене дуже класна біла, одна з перших, які чоловік подарував. У неї дуже багато коренів ззовні, то передостаннього разу 2 пагони зразу пустила. А минулого разу вбік пустила, появилися бутончики, але ’злі’ очі подивилися.... і засохли мої бутончики
у вас корни должны дышать и свет попадать, поэтому кора,торф,песок,перлит и просыхать между поливами, но не пересыхать, та что начала подгнивать отрегулируйте грунт в чем она растет, она еще может в своих бульках накапливать влагу и значит ее меньше заливать чем остальных