24 января 2015

Дівчата, є хто туй з Рахова???

показать весь текст
Пусин Кукин 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
не нервозьтесі
я й не начинала ще
автор Топтунша 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
Женя приніс з садика откритку яку робили на 8 березня і дарить бабі.

- Женя, а што сесе такоє файноє?

- То, бабо, откриткум ти зробив у садику

- Сам ісь зробив? Нно, яка файна!

- А ти думала, ош я тти на сято зроблю даяку ху№ню?
Пусин Кукин 24 января 2015
Ответ дляТоптунша
клас, жони)))
мусиме боти довольні все, бо инак не бде з того хосна ніякого
ljubov@ 24 января 2015
Ответ дляРадуга-дуга
це правда,
тячевських ніхто не любить.

відпочивали цього року у нас на Драгобраті,
лампочки-економки вкрали))),
а у хлопців київських- лижі,
на Свидовці їх і зловили)))
ну... такі попадаються і серед київських - у кумів на Буковелі з прокату візьмуть, за день два проплатять, паспорт залишать - і вже не повернуть.
Таки в курсе 24 января 2015
Ответ дляljubov@
У нас починаючи ,напевне, з Ділового, посилюється діалектична мова, чим дальше до Ужгороду - тим більше діалекту. Люди, молодь, в тому числі - так розмовляють у повсякденному житті - на кшалт грузинів у росії
уткить сесе знаєте?
@ndry@nka 24 января 2015
Но самое главное нас никого не интересует на каком языке кто говорит-мы живём дружно-хотя за стенкой живут венгры и тоже говорят на своём языке-спокойно на улицах можно слышать любой язык-и нет разделения на ваших и наших-это и делает Закарпатье самым мирным регионом Украины
автор Топтунша 24 января 2015
Ответ дляПусин Кукин
мусиме боти довольні все, бо инак не бде з того хосна ніякого
Jullimeduza 24 января 2015
Ответ для@ndry@nka
А щё бысь хтилы учути
и вы владеете?
Таки в курсе 24 января 2015
- Діти, што в світі самоє бистроє?

- Слово! Повів ісь слово і вже не вернеш

- Світло! Не устиг ісь летрику включити як віланька вже горить

- Мавім вчора дристачку. Не успів ім ні слово сказати, ні вілань запалити.
Мстящий за Зайца 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
звідалам прогноз, маленько дощ...
нічого не зрозуміла, перекладіть дощ буде по прогнозу
Пусин Кукин 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
- Діти, што в світі самоє бистроє?

- Слово! Повів ісь слово і вже не вернеш

- Світло! Не устиг ісь летрику включити як віланька вже горить

- Мавім вчора дристачку. Не успів ім ні слово сказати, ні вілань запалити.
класс!!!
ljubov@ 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
уткить сесе знаєте?
Живу у Ясінях - їзжу долу постійно , щей кумів маю тячівських - так шо подеколи підробляю переводчиком
Jullimeduza 24 января 2015
Ответ дляПусин Кукин
оп’ять))) коло котрого моста) На Ріку чи Тису?)
як ся звав тот гриль?
Таки в курсе 24 января 2015
ще єден анєкдот уповім, тілько ня незабануйте
Стара пара рішила ся зайняти сексом

- Пітю, надігни презерватива

- Нашто?? Чинь ся боїш залетіти??

- Ніт. Я ся бою сальмонели. Читалам ош вна в старих яйцях жиє.
@ndry@nka 24 января 2015
В Берегово все вывески на венгерскои и это не мешает им считать себя Украинцами и никто не кричит,что хочет к Венгрии присоедениться-Ну конечно владею-моя мама родилась здесь-а отец в Смоленской области и прожили дружно всю жизньа теперь я на половину наше-а на половину ваше
Роза завяла 24 января 2015
Бл....ь!!!И мы хотим нормально жить!!!
Таки в курсе 24 января 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
нічого не зрозуміла, перекладіть дощ буде по прогнозу
айно жоно! звідалам тото, як той сайт ся називать...теопрог
Зина с магазина 24 января 2015
Ответ дляТаки в курсе
звідалам прогноз, маленько дощ...
Харапутно.)
Jullimeduza 24 января 2015
Ответ дляnatochka30
КонНяк?
он самый)
ljubov@ 24 января 2015
Ну от як нам добре...у нас найрізноманітніші мови - і як ми вживаємося і розуміємося!? - все залежить від людей!!!!
Пусин Кукин 24 января 2015
Йой, жони, як добре і туй почитати наших)) Бо вже м думала, шо я не є вас туй))
Таки в курсе 24 января 2015
Женя і Анджей в курілці:

- Анджей, а як по польськи буде ’жопа’

- ’Дупа’

- Тоже гарно
@ndry@nka 24 января 2015
ну хоть посмеёмся-вот мои подруги это цымборки-а во Львове -кулижанки-Интересно-а кто мы на советчице
Мстящий за Зайца 24 января 2015
Ответ дляРоза завяла
Бл....ь!!!И мы хотим нормально жить!!!
Та перестаньте,, дівчатам весело. Крімтого нічого поганого ніхно не написав
ljubov@ 24 января 2015
Ответ дляРоза завяла
Бл....ь!!!И мы хотим нормально жить!!!
а ви як живете?????
@ndry@nka 24 января 2015
ой ребята хорошо с вами-но пора спать-так что спокойной ночи всем как бы мы не назывались и где бы не жили-спокойной ночи Украинкам
Пусин Кукин 24 января 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
Та перестаньте,, дівчатам весело. Крімтого нічого поганого ніхно не написав
Ще сь ме не начинали
автор Топтунша 24 января 2015
Дякую, дівчата, повеселили на сон-закриваю темку.НАДОБРАНІЧ!!!
Радуга-дуга 24 января 2015
Ответ дляljubov@
ну... такі попадаються і серед київських - у кумів на Буковелі з прокату візьмуть, за день два проплатять, паспорт залишать - і вже не повернуть.
але,лампочки викрутити в кімнаті,

за прокати ... так,стільки за сезон історій наслухаєшся
Таки в курсе 24 января 2015
Пушла моя жена у командировку і лишила ня самого. Купивім си пакет із супом. А на нім написано, ош треба закип’ятити 1 літр води. Но тать купивім си іще пару літрових пив, оби знати, кулько то – 1 літр. Прийшовім дому. Побзеравім на пиво і подумав, ош до фраса ми тот суп?