24 января 2015

Дорогі підписники для чого ви так робите ?

Можливо я чогось не розумію...В правилах кідстафу це заборонено?Написала я своїм підписникам повідомлення .в результаті чого відповісти на повідомлення я вже не змогла
Возможность писать личные сообщения заблокирована до: 25.01.2015 (11:59:10)
Причина блокировки: СПАМ в личку
Обратитесь в службу поддержки

Дорогі підписники для чого ви так робите ?Якщо ви робите такі речі ,краще відпишіться з оголошення і все ...Прикро що є такі люди...(
показать весь текст
Капризуля 24 января 2015
Ответ дляАнонимчик
Я незнаю ,я перший раз сьогодні від подруги почула таку річ що можна написати підписникам...і от написала на свою голову
автор, сбросьте ссылку на объявление, где Вы написали сообщение для подписчиков.
автор Анонимчик 24 января 2015
дякую ,буду чекати відповіді від адмінів..
рукиЖимолости 24 января 2015
Ответ дляАнонимчик
ви не розумієте ,написала я в функцію Сообщения для всех (1)
Вы лукавите!
Вас заблокировали за рассылку в ЛИЧКУ!
Чёрти Шо 24 января 2015
Ответ дляКапризуля
значит эта девочка Вас и заблокировала, нажала на кнопку СПАМ, вопрос специально, или случайно..

но ваши подписчики физически не могли вас заблокировать!
+