24 января 2015

Хто з нас правий?

Мучить мене вже другий день питання.Вчора була аписана до майстра на корекцію нігтів на 17,30.Вона знає що я з районого центру .В мене робота до 4 і 1,5 години добиратися(50 ха до обласного центру і 30 хв по місті).Але цього разу чи то автобус довше їхав чи маршрутка але в неї під будинком я опинилася в 17,45.Але оскільки до того була в неї лише 1 раз то не запамятала номеру квартири.Почала до неї дзвонити а вона не бере трубки.Ні від мене ні від моєї сестри яка в неї часто ходить і мені її пораила.но десь після 20-25 хв дзвінків і чекання взяв трубку її чоловік сказав що її немає мол я булпа записана на 17,30 мене небуло і вона пішла.Хоча це брехня я була під її підїздом в цей час і ніхто звідти не виходив.
Так я не права бо не попередила но чесно я їхала в переповненій маршрутці стояла на одній нозі що до тел дотягнутися не могла не то щоб подзвонити навіть на годину глянути.Але ж можна було мене прийняти і скаати щоб на айбутнє не запізнюватися.Або є хоч самій піднести трубку і сказати мені що я така погана не прийшла вчасно.Чесно обідно і за лишніх 35 грн що я викинула на дорогу прокатавшись і за 4 години страченого часу на дорогу впусту.Дякую що дочитали.Виговорилася стало легше
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 70
58 (82.86%) я права
12 (17.14%) майстер права
lady_friend 24 января 2015
Ответ дляXвостокрутелка
Я уже больше года хожу к косметологу.У нее железное правило- опаздываешь-перезвони.Тех,кто опаздывант больше,чем на 15 мин,просто не принимает.Считаю это правильным,надо ценить свое и чужое время
Это как то по европейски правильно, но мы же совсем другие, у нас каждого клиента нужно няньчить.
Я сейчас посещаю стоматолога, живу за городом и часто бывает так, что пока дома соберусь. договорюсь с детками что я уезжаю, пока доеду... часто задерживаюсь на 15-20 минут - воспринимается нормально. И мне приятно.. хоть и далеко к ней, но езжу)))
Xвостокрутелка 25 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
это жесть. Сама связана с клиентами. И да, часто все смещается из-за того, что кто-то опазывает (да и у меня бывает ,что что-то не поминутно происходит). Но больше, чем на 15 минут и не принять. Мне не понять, увы. А по-хорошему, нужно так планировать свое время косметологу, чтобы учитывать вот эти вот минуты.
к моему косметологу не попасть- записываются за 7-10 месяцев.Поэтому ей нечего переживать.Я к ней езжу из другого города.