24 марта 2015

Пероральний дерматит у дорослого, тобто в мене

Спочатку навколо рота появилось невелике висипання, майже непомітне. Зараз це висипання вже перейшло в стадію рожевих плям. Звернулася до лікаря, ну як звернулася, лікар-дерматолог живе в сусідньому під´їзді, і я повибачавшись, розуміючи, що це не зовсім правильно, звернулася до неї. Лікар сказала що це пероральний дерматит, сказала пити вітаміни Вольвіт та мастити кремом ТРИКАР(???). І чи я не правильно записала, чи не правильно почула, але про крем Трикар, я не знаходжу в інтернеті ніякої інформації. Порадила також відмовитись від всіх нових косметичних засобів, а по можливості від усіх косметичних засобів для шкіри обличчя.
Відмовитися від гострого, перченого, солодкого.
І от мої питання, для тих хто з таким стикався: Як лікували, чим мастили? Чи дійсно відмовилися від усіх косметичних засобів під час лікування?
Дякую, дякую всім хто щось порадить!!!
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
1. периоральный дерматит
2. мазь трикор
3. скорее всего реакция на зубную пасту
Любовь Калистратовна 24 марта 2015
да, отказ от всех косметики нужен, главное мазь не гормональная чтоб была
автор Шмоточницаца 24 марта 2015
Ответ дляМишка-шалунишка
1. периоральный дерматит
2. мазь трикор
3. скорее всего реакция на зубную пасту
ооооо)) то я багато чого неправильно записала)
Любовь Калистратовна 24 марта 2015
Ответ дляШмоточницаца
ооооо)) то я багато чого неправильно записала)
не обращайте внимания, кто захочет помочь, а не поумничать поймут
Любовь Калистратовна 24 марта 2015
а, еще заварите ромашку и умывайтесь ей
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
не обращайте внимания, кто захочет помочь, а не поумничать поймут
если Вы про меня, то я просто подсказала, а не умничала
трикорта по-моему сейчас нет в Украине
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
да, отказ от всех косметики нужен, главное мазь не гормональная чтоб была
отказ от косметики не нужен, а вот мазь как раз нужна гормональная
если что, я врач
Любовь Калистратовна 24 марта 2015
Ответ дляМишка-шалунишка
отказ от косметики не нужен, а вот мазь как раз нужна гормональная
если что, я врач
да, ну тогда вы глупый врач
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
да, ну тогда вы глупый врач
а Вы умный врач?
Любовь Калистратовна 24 марта 2015
Ответ дляМишка-шалунишка
а Вы умный врач?
почитайте на досуге http://zdravotvet.ru/peroralnyj-dermatit-lechenie/
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
автор, могу предложить альтернативу трикорту
цена имеет значение?
Вы что-то новое из косметики пробовали? Это может быть и блеск для губ, и тональный крем и бальзам для губ на подобии гигиенической помады
автор Шмоточницаца 24 марта 2015
То що ж мені робити?( Чим мастити?(
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
почитайте на досуге http://zdravotvet.ru/peroralnyj-dermatit-lechenie/
Вы не ответили на мой вопрос, Вы врач?
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляШмоточницаца
То що ж мені робити?( Чим мастити?(
если боитесь гормонов, возьмите пурелан
автор Шмоточницаца 24 марта 2015
Ответ дляМишка-шалунишка
автор, могу предложить альтернативу трикорту
цена имеет значение?
Вы что-то новое из косметики пробовали? Это может быть и блеск для губ, и тональный крем и бальзам для губ на подобии гигиенической помады
крем новий, але точно вже і не пам´ятаю, чи висипання з´явилися до крему чи вже після, спочатку вони незначними були
Мишка-шалунишка 24 марта 2015
Ответ дляШмоточницаца
крем новий, але точно вже і не пам´ятаю, чи висипання з´явилися до крему чи вже після, спочатку вони незначними були
тогда лучше откажитесь от этого крема
автор Шмоточницаца 24 марта 2015
Ответ дляМишка-шалунишка
тогда лучше откажитесь от этого крема
від крему я відмовлюсь однозначно