03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
показать весь текст
Lesunya77 07 декабря 2022
+
автор sobacura 08 декабря 2022
Сьогодні отримала посилочку з банками від порадниці )
Басина 08 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Сьогодні отримала посилочку з банками від порадниці )
Кіт в шоці - а де вміст баночок???
автор sobacura 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Кіт в шоці - а де вміст баночок???
Ага )) є трохи )))
Басина 08 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Ага )) є трохи )))
Мої, як бачать баночки, то хвости трубою і очі чорні в передчутті смакоти) якби ті баночки пусті виявились, то вони б мене зжерли)))
автор sobacura 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Мої, як бачать баночки, то хвости трубою і очі чорні в передчутті смакоти) якби ті баночки пусті виявились, то вони б мене зжерли)))
Вона вже звикла до пустих баночок в хаті ))))
автор sobacura 09 декабря 2022
Ще одна посилка від порадниці приїхала сьогодні )
Велике велике дякую дівчата, за вашу допомогу!

Вчора накрутила коробеху заготовок, також місцева жіночка мені періодично передає заготовки. Зараз поки вклдаю дітей в бесідці плавиться віск, піду заливати бо на завтра попросили відправити 100 свічок.

Всора 146 шт відправила в Крюківщину, там дружина бійця збирає йому посилку. І ще по банці вітамінів, дві пічки і розпалювачі.

Вітаміни купувала сама по акції. Брала лише 2 банки віт С і дві віт Д. Вже все розіслала.
yasilisa 09 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Ще одна посилка від порадниці приїхала сьогодні )
Велике велике дякую дівчата, за вашу допомогу!

Вчора накрутила коробеху заготовок, також місцева жіночка мені періодично передає заготовки. Зараз поки вклдаю дітей в бесідці плавиться віск, піду заливати бо на завтра попросили відправити 100 свічок.

Всора 146 шт відправила в Крюківщину, там дружина бійця збирає йому посилку. І ще по банці вітамінів, дві пічки і розпалювачі.

Вітаміни купувала сама по акції. Брала лише 2 банки віт С і дві віт Д. Вже все розіслала.
А що таке розпалювачі? І що за пічки?
автор sobacura 10 декабря 2022
Ответ дляyasilisa
А що таке розпалювачі? І що за пічки?
Пічки, це така приспособа, щоб на свічці можна було закип´ятити воду чи розігріти їжу.
Розпалювач, це ватний диск просочений парафіном, для швидкого розпалювання вогню. На розпалювачі зазвичай шкода нормального матеріалу, тому там використовуються технічний парафін, петролатум, тощо.
tatka 10 декабря 2022
Дякую вам за вашу працю! Дякую за ваш вклад в перемогу! Ви - неймовірні. Дякую, що ви є .
Свій внесок перекинула на картку.
автор sobacura 11 декабря 2022
Ответ дляtatka
Дякую вам за вашу працю! Дякую за ваш вклад в перемогу! Ви - неймовірні. Дякую, що ви є .
Свій внесок перекинула на картку.
Дякую!
автор sobacura 11 декабря 2022
Чудо є і чудо поряд, зараз чудо, це наші неймовірні люди.
Чи то вчора, чи то позавчора (я вже трошки гублюся )))) як раз довикористала останній мішок, сиділа заливала до ночі, бо отримала два термінових запити від дружин військових (мої односельці).
І тут отримую приватне повідомлення на Порадниці, там квитанція на 9000 грн ) , дівчина дуже просила не називати її імені.

З 5 грудня і на сьогоднішній день на карті назбирано вже 11821,86. Віск я вже замовила, одразу коли квитанцію отримала ))

Дівчата і хлопці (не знаю, чи то користувачі чоловіки, чи дівчата з карток чоловіків скидали) - неймовірно велике людське ДЯКУЮ ВАМ!
автор sobacura 11 декабря 2022
Сьогодні вранці, реально вранці о 05.36 дружина військового забрала 100 свічок+2 пічки і+ розпалювачі. Повезла на Херсонський напрямок йому разом з іншими потрібними речами.

Інша дружина забере завтра вранці, також 100 шт + 2 пічки і розпалювачі. Вони поїдуть на Донецький напрямок.

Перше фото робила, ще не підписаним ) зазвичай стараюся писати, що ЗСУ найкращі ) і сердечко малюю )))

Інший запит готовий на половину, чекає воску. Готових лишилося 37 свічок, там також потрібно 100.

І так, на 137 великих свічки (це переважно банки з під тушонки, кукурудзи/горошку), решта середні (сардини, паштет і оті 500, які мені прислали) і 20 шт маленьких (гурмешки) - пішло 2 мішки і ще 10 л воску + жменя огарків зі свічок )
автор sobacura 11 декабря 2022
Пост №43, там помилка, не 137 свічок, а 237.

І так, на 237 великих свічки (це переважно банки з під тушонки, кукурудзи/горошку), решта середні (сардини, паштет і оті 500, які мені прислали) і 20 шт маленьких (гурмешки) - пішло 2 мішки і ще 10 л воску + жменя огарків зі свічок )
автор sobacura 11 декабря 2022
Отримала реквізити і оплатила. Тепер сама оплачую, нікому на карту не скидаю більше.
автор sobacura 12 декабря 2022
Віск прямує, завтра отримаю )
Сьогодні дружина військового забрала свічки.
Решту я все таки завезла в гуманітарний штаб (37 шт + пічки). Натомість взяла в них дві коробки з банками )
Також отримала 4 пакети вже накручених банок і 1 пакет з пустих.

Якось мій кум військовий, побачив мою бесідку, і такий: ’нє, ну я знав, що у деяких бабів на старості щось стається з головою і вони починають стягувати весь хлам в хату.... але ти ж наче ще не стара’ ))).
Саме так зараз у мене у бесідці і на кухні - банки, картонки, мішки, ящики, кульки )
автор sobacura 13 декабря 2022
Отримала віск, 4 мішки, вже плавлю, буду заливати сьогодні все, що є накручене.
Mazhar21 14 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Отримала віск, 4 мішки, вже плавлю, буду заливати сьогодні все, що є накручене.
трохи задонатила
автор sobacura 15 декабря 2022
Ответ дляMazhar21
трохи задонатила
Дякую!
автор sobacura 15 декабря 2022
І так, використала 2, і майже з половиною, мішка. Залила багато! Скільки точно порахую завтра, коли буду фасувати посилки.
Одна (100 шт) поїде до племінника порадниці, на Харківський напрямок.
Друга на Бахмут, також 100 шт.
Решту занесу в волонтерський штаб. Там військові самі забирають.

На фото частина свічок, після фотосету )) залила ще трошки )

І фото свічки, щоб побачили який прикольний візерунок дає пальмовий віск, ніби мороз намалював.

Ще одна порадниця купила за свій рахунок 10 термоковдр і ліки, вислала мені посилочкою. Чекаю. Як отримаю, буду додавати ковдри до свічок і пічок.
Потім планую (якщо вистачить грошей) купити більше ковдр.

На рахунку 1388,86 грн

Дякую всім за довіру! За допомогу! За добрі слова!
Lex 15 декабря 2022
Дякую вам, трохи докинула.
автор sobacura 16 декабря 2022
Ответ дляLex
Дякую вам, трохи докинула.
Дякую!
автор sobacura 16 декабря 2022
І так, посилки сьогодні не відправила бо: йоба...на русня! А потім мені пощастило і змогла попрацювати (я працюю дистанційно, але в нас 4 години нема світла, наступні дві години нема інтернету, і так по черзі), тому я з 12 і до тепер працюю, надолужую і підганяю. Потім прийшло смс, що посилочка від порадниці з ковдрами поїхала, вирішила вже забрати її і докупити ще чогось, все нормально спакувати, підписати, пофотографувати і завтра відвезти на пошту.

Завтра їде три посилки (Бахмут, Куп*янськ, Херсонський напрямок), в кожній по 100 свічок різного розміру, рятувальні термоковдри, в*язані шкарпетки, ліки, чай, лимони, сірники, крем для рук, гігієнічні помади і вологі серветки. І пічки для свічок.

На рахунку 3 570.27 всім велике дякую!
автор sobacura 16 декабря 2022
vityska.d 17 декабря 2022
+1. Трохи перевела. Дякую, за Вашу роботу!
автор sobacura 17 декабря 2022
Ответ дляvityska.d
+1. Трохи перевела. Дякую, за Вашу роботу!
Дякую )
автор sobacura 18 декабря 2022
Тільки нормально добралась до інтернету, бо весь день то не було світла то інтернету.
Не втомлююсь повторювати - ви неймовірні! Ви круті! Дякую вам!
За вчорашній збір було зібрано 12737,27 грн!!!!
Вчора замовила 2 рулони картону на ОЛХ (по 237,20 кожен вийшов з урахуванням комісії, а так по 220 грн) і оплатила посилки зі свічками (245 грн і 286 грн) на рахунку 11731,87 грн.
Я вчора знову замовила 100 кг воску (4 мішки)!
автор sobacura 21 декабря 2022
Нарешті я зі світлом і з інтернетом (дай Боже щоб на довго).
Отримала сьогодні один з фотозвітів (Бахмут)

Також сьогодні мають вислати віск. Одна з порадниць вислала картон, ще одна порадниця вишле баночки.
Як все буде добре, в планах ввечері залити 100 свічок і відправити.

P.S. Всі свічкарі якось маркують свої свічки. У мене на коробках сердечко ЗСУ найкращі і прапор.
tashara777 21 декабря 2022
Jul-Ap 21 декабря 2022
+ на карту
Спасибо за то, что делаете для ребят в это суровое время года