03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
yasilisa 03 декабря 2022
Господи, как же я рада, что тоже присоединилась к этому доброму и очень нужному делу! Пусть моя помощь это и капля, но по капле, по капле и получается такое чудо.
Allas_shop 03 декабря 2022
+ перевела немного.
tashara777 03 декабря 2022
Вы делаете доброе дело, и я вместе с вами!
servala 03 декабря 2022
Так пальмовый же очень вредный?
azzure 03 декабря 2022
+ и я с вами
Санька-4b93 03 декабря 2022
+
автор sobacura 03 декабря 2022
Всім велика подяка! Ми разом сила!)
автор sobacura 03 декабря 2022
Ответ дляservala
Так пальмовый же очень вредный?
Пальмове масло так, а віск ні. В порівнянні з парафіном, який роблять по суті з нафтопродуктів, пальмовий еко.
servala 03 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Пальмове масло так, а віск ні. В порівнянні з парафіном, який роблять по суті з нафтопродуктів, пальмовий еко.
Дякую, назбирала трохи банок, теж планую робити. Але віск треба придбати
Ксения_ksen 03 декабря 2022
А як відправляєте потім на фронт?через волонтерів?
автор sobacura 03 декабря 2022
Ответ дляservala
Дякую, назбирала трохи банок, теж планую робити. Але віск треба придбати
Дуже рекомендую пальмовий віск
https://azovinvest.prom.ua/ua/g96360297-palmovye-v...
автор sobacura 03 декабря 2022
Ответ дляКсения_ksen
А як відправляєте потім на фронт?через волонтерів?
Коли як. Іноді військові пишуть в групу, дають запит на кількість, іноді в пп щвертаються, або ж волонтери пишуть, що їдуть туди то треба те то і стільки то свічрк. Також регулярно стараюся заносити в наш місцевий волонтерський штаб. Потреба постійна.
автор sobacura 03 декабря 2022
Воск сьогодні вже отримали, поділили, процес пішов )
Tatyana_1975 03 декабря 2022
Я рада, що Вам вдалось назбирати кошти!
автор sobacura 04 декабря 2022
Сьогодні отримала баночки , 500 шт )
Також бачу, що прямує посилка від когось )
Дуже вдячна всім за допомогу!
Корабельная Сосна 04 декабря 2022
Наш народ незламний
автор sobacura 04 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Наш народ незламний
Бо всі хочуть перемоги і миру! Скоріше! І всіляко намагаємося цьому сприяти!
Корабельная Сосна 04 декабря 2022
Кількість 500 штук вразила.
Це мабуть ресторанчик або кафе так допомогло і всі однакові.красота.
Подрысь 04 декабря 2022
и от меня немного на воск
автор sobacura 04 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Кількість 500 штук вразила.
Це мабуть ресторанчик або кафе так допомогло і всі однакові.красота.
Ні, це брак з консервного заводу )
Мужчина тоді розіслав на всю Україну 1500 шт.
Їм брак, а пам чудово!)
автор sobacura 04 декабря 2022
Ответ дляПодрысь
и от меня немного на воск
Strelka_007 04 декабря 2022
Супер! Вітаю Вас з темкою. Теж трохи докинула. Дякую Вашу працю!
автор sobacura 04 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Супер! Вітаю Вас з темкою. Теж трохи докинула. Дякую Вашу працю!
автор sobacura 06 декабря 2022
Готові свічки, свічки в процесі і свічки віддані/відправлені з воску з минулого збору )
автор sobacura 06 декабря 2022
Покажу ще свою майстерню )
З банками і картоном вже працюю в будинку, заливаю в бесідці. Ще з осені ’утеплила’ її чим попало ) в основному робила це для світломаскування.
автор sobacura 06 декабря 2022
Саме головне забула.
Перший збір і другий.
Я зібрані тут гроші перекидаю на картку Юлі, яка збирає гроші в місцевій групі ФБ і вона замовляє віск. Потім отримує його на пошті і ми ділимо його між собою.
masterim 06 декабря 2022
+
кофейня 06 декабря 2022
Особисто Юлі відправляла посилкою.
Дякую вам дівчата за таку роботу.
автор sobacura 07 декабря 2022
Ответ длякофейня
Особисто Юлі відправляла посилкою.
Дякую вам дівчата за таку роботу.