Изменено 25 марта 2023

Місяць пп і спорта і вага стоїть 63:45

Мотивації нуль як ви зрозуміли…
Спорт не щодня, через день по 30 хв.
Харчування і пп і рахую калорії виходить 1600-1700. Це багато?
Тюрюнь_Тюнь 25 марта 2023
А что по объемам?
Кавуся 25 марта 2023
Дивлячись який у вас зріст, вага
автор НеВРотик 25 марта 2023
64 - це моя максимальна вага. Колись з такою народжувати йшла..
На цю вагу навіть одягу нема.. одні джинси і кілька джогерів, літом сукні.
Це тільки златися і перейти на розмір М. Піти купити шмоток і змиритися. 36 років, нова я
Янка-угомонись 25 марта 2023
А ви стрес фактор враховуєте?
Видна міленіалка 25 марта 2023
От спорта подтягивается тело, на похудение влияет питание только.
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляКавуся
Дивлячись який у вас зріст, вага
Щепотка_совести 25 марта 2023
Для похудения лучше 1500 калорий
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А что по объемам?
Не заміряла, але візуально бачу що все те саме. Неприємно дивитися на себе під час тренувань. Живіт як тісто вивалюється з лосін..
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
От спорта подтягивается тело, на похудение влияет питание только.
У мене не підтягнулося нічого..
І харчування також контролюю
Кавуся 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Це зріст чи вага?)))
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Для похудения лучше 1500 калорий
Я дуже голодна на 1500
Це реально?
Видна міленіалка 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
У мене не підтягнулося нічого..
І харчування також контролюю
Напишите что включает Ваше ПП.
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляКавуся
Це зріст чи вага?)))
170 см і 63.45 кг
Кавуся 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
170 см і 63.45 кг
А вік?
Весотехник 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
170 см і 63.45 кг
Так вроде норм
Щепотка_совести 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Я дуже голодна на 1500
Це реально?
Если очень голодные, у вас не сбалансированное питание. Вы ж не 100 кг весите. У вас небольшой лишний веса
Душа компанії 25 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Если очень голодные, у вас не сбалансированное питание. Вы ж не 100 кг весите. У вас небольшой лишний веса
Я бы сказала, что лишнего практически нет)
ТигрЛьвович 25 марта 2023
Ну, від сонця калорії не беруться.
Значить, багато їсте
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Напишите что включает Ваше ПП.
Зранку можу дозволити вівсянку швидкого приготування, цукерку, хліб з мамлом і каву з молоком.
У день лише пп: гречка, фета, творог, іноді макарони з сиром.
Ніякого майонезу, котлет, піцци, хліба до всього. А вага як була так і є.
Моєму організму пофіг чи гречка чи торти, 64 і все!
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляКавуся
А вік?
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Я бы сказала, что лишнего практически нет)
Є, бо це не м‘язи, а жир і на талії особливо.
Кавуся 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Зранку можу дозволити вівсянку швидкого приготування, цукерку, хліб з мамлом і каву з молоком.
У день лише пп: гречка, фета, творог, іноді макарони з сиром.
Ніякого майонезу, котлет, піцци, хліба до всього. А вага як була так і є.
Моєму організму пофіг чи гречка чи торти, 64 і все!
А мясо де, овочі.
Макарони з сиром не гуд якшо часто. Сир взагалі калорійний.
Яйця де.
Котлети якшо на пару чи в рукаві, то чого нє.
ТигрЛьвович 25 марта 2023
Я до пологів важила 60
Після завершення гв остаточно похудала до 59 (ну, тобто до довагітні ваги)
І от хоч цифри однакові, а штани довагітні всі висять
Кілограм жиру і кілограм м’язів по-різному виглядають на тілі🤷🏻‍♀️
автор НеВРотик 25 марта 2023
Ответ дляКавуся
А мясо де, овочі.
Макарони з сиром не гуд якшо часто. Сир взагалі калорійний.
Яйця де.
Котлети якшо на пару чи в рукаві, то чого нє.
Купяче філе буває, яйця є, але не люблю їх. Ще творог їм
Кавуся 25 марта 2023
Ну місяць для підтяжки тіла то мало, хоча б 3. Особливо якшо спорт по 30 хвилин в день.

І взагалі спорт в схудненні діло десяте. Я читала, шо на круговому тренуванні витрачається всього 500 ккал, це взагалі ні про шо.
ТигрЛьвович 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Зранку можу дозволити вівсянку швидкого приготування, цукерку, хліб з мамлом і каву з молоком.
У день лише пп: гречка, фета, творог, іноді макарони з сиром.
Ніякого майонезу, котлет, піцци, хліба до всього. А вага як була так і є.
Моєму організму пофіг чи гречка чи торти, 64 і все!
Заберіть борошняні вироби, зокрема макарони
Вони дуже уповільнюють процес травлення і допомагають засвоюватись більшій кількості калорій
Банка з медом 25 марта 2023
36 лет, рожавшая. У вас отличный вес. А если не нравится форма, то к тренеру
Тільки не про гроші 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Зранку можу дозволити вівсянку швидкого приготування, цукерку, хліб з мамлом і каву з молоком.
У день лише пп: гречка, фета, творог, іноді макарони з сиром.
Ніякого майонезу, котлет, піцци, хліба до всього. А вага як була так і є.
Моєму організму пофіг чи гречка чи торти, 64 і все!
Кхе, кхе - цукерка, молоко, хліб з маслом, фета, макарони - це пп?
Кавуся 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Купяче філе буває, яйця є, але не люблю їх. Ще творог їм
Філе магазинне забудьте, там же одна хімія.

Свинину беріть не жирну, телятину, індика.
П´яна вишня 25 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Господи, я ничинала худеть 25 лет назад с 70 кг, максимальный вес, бла-бла-бла.... В итоге сейчас я 115 кг и мечтаю о 100