Тракторні війська• 09 апреля 2024
Нарешті дійшло, що моє харчування це треш..
Дівчатка, з чого почати мені. Я два роки живу окремо від рідних. Така ледача, що готувати було лінь. На роботі графік позмінний. Живу сама. І от ідучи додому заходила в супермаркет купувала мівіну, сосиски, сирки тверді, глазуровані сирки, йогурти різних видів. І таким харчувалась два роки підряд. Знаю, що я свиня, до того ж в мене екзема в додачу, проблемна шкіра, а я ще й травила себе цим усім роками. Часто сушить організмя води хочеться. Бабуся влаштувала рознос мені сьогодні, і правильно зробила(
Ms. Искренность• 09 апреля 2024
Почніть з того, що в запарену мівіну додавайте порізані сосиски. Так потихеньку еволюціонуєте до борщу.
Сусідка знизу• 09 апреля 2024
Только мивина лишняя. А сыры чем не угодили? Мяса добавьте и овощи
Тракторні війська
• 09 апреля 2024
Мене бабуся так залякала, що капець. Дівчата, мені страшно( я роками труїла свій організм, що він бідолаха відчуває😥просто хімію жерла
хутряна володарка• 09 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Переходите на супы и кашки, чтобы не заработать гастрит
А чем супы хорошие?
Вредняжка• 09 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Между прочим, хороший совет. Так реально заработаете себе гастрит
Идууу--уууу блин• 09 апреля 2024
Ответ дляхутряна володарка
А чем супы хорошие?
О, почалося...
хутряна володарка• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Заспокойтеся, все у вас добре😄 формуйте ТЗХ (тарілку здорового харчування), 3 прийоми їжі і 2 перекуси. І буде вам щастя. Відро овочів також не гуд, у всьому має бути баланс.
Идууу--уууу блин• 09 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну куча информации в интернете, берите пп меню, устанавливайте приложение и считайте калории. Кушайте 3 раза в день, больше травы и белка.
Якої саме трави?
Вчителька з мікрорайону• 09 апреля 2024
Начните с того, что распланируйте рацион на неделю
Например,
Понедельник и вторник
Утро смузи из овощей/фруктов
Обед суп, черный хлеб с хумусом, овощи (много)
Ужин каша или картошка или спагетти, овощи (много)
Перекусы - фрукты, йогурт
Среда, четверг
Завтрак - овсянка с фруктами и орехами
Обед - суп, мясо/рыба, овощи
Ужин - мясо/рыба, овощи
Перекус фрукты, йогурт
Пятница
Каши и овощи
Выходные
Завтрак - омлет с овощами,
Днем вкусняшки.
Много овощей - это 150-200 гр на порцию
Закупитесь на неделю по меню, приготовьте заранее
Например,
Понедельник и вторник
Утро смузи из овощей/фруктов
Перекусы - фрукты, йогурт
Среда, четверг
Завтрак - овсянка с фруктами и орехами
Обед - суп, мясо/рыба, овощи
Ужин - мясо/рыба, овощи
Перекус фрукты, йогурт
Пятница
Каши и овощи
Выходные
Завтрак - омлет с овощами,
Днем вкусняшки.
Много овощей - это 150-200 гр на порцию
Тракторні війська
• 09 апреля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Просто навіть мюслі які я купую це теж зло виходить? Молоко домашнє, яке продають бабусі в банках, бутилках, я не п´ю, для мене воно зажирне( я купую в пакетах типу яготинське, ферма. І кожного дня вживаю молоко, бо готую вівсянку, п´ю каву, какао(
Идууу--уууу блин• 09 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну салат айсберг, пекинка, щавель, огурцы, и др.зелень…
Так, купую таке, ще руколу сюди ж.
Я не Тролль• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Возможно, вам вообще стоит убрать из рациона молоко и молочные продукты, если у вас экзема
хутряна володарка• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Чого це зло мюслі? Там просто цукор і його багато, звісно краще самій зварити вівсяну кашу і накидати туди масло, фрукти, горіхи.
Домашнє молоко небезпечне, краще вживати пастеризоване молоко великих, відомих компаній.
Тракторні війська
• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А чим замінити?
Я не Тролль• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
А чим замінити?
Стакан кефира 1% или несладкого йогурта в день.
Вы на неделю-две рацион поменяйте и сразу по коже увидите, на правильном вы пути или нет
Тракторні війська
• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Але кава з кефіром чи вівсянкою напевно не дуже?( хоч би ще срачка не напала😭
Гравіцапа• 09 апреля 2024
Бабушке респект, делайте кашу или омлет на завтрак. На ужин овощи, мясо и гарнир. Кисломолочку не забыаайте и на обед а норм кафе или из дома берите. Мивина и сырки зло
Сизоока бестія• 09 апреля 2024
Купіть гриль і робіть собі м´ясо на грилі. І салати. І легко і корисно.
побольшомусекретику• 09 апреля 2024
Автор, найдите в инсте Оксана Скиталинская , нутрициолог, диетолог с мировым именем.
Подробно и доступно рассказывает.
Ей около 60 лет, посмотрите как она выглядит.
Как говорят результат на лице.
Запомните, что учиться нужно у лучших, чтобы самой стать лучше
Подробно и доступно рассказывает.
Как говорят результат на лице.
Гравіцапа• 09 апреля 2024
Питьевой режим, переносимость лактозы и глютена можно проверите. Узи жкт можно еше сделать, может застой желчи или печень барахлит.
Леди_на_драндулете• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Проблема шкіра , про молочне ви повинні забути назавжди. Будь яке не тільки молоко, а і творог,сири, йогурти. Я вже живу так 15 років. Як тільки десь щось скуштую, зразу обличчя цвіте.
Обожнювала все молочне,але шкіра і вигляд мені головніше
Я не Тролль• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Кефир или йогурт с овсянкой - очень даже ок. Заливаете овсянку вечером, добавьте ложечку чиа или льна, ложечку меда, орешки - и утром будет вкусный завтрак. Или просто соленая овсяная каша на воде, можно добавить специи типа сушеные томаты+базилик, к ней вареное яйцо и стакан кефира.
Кофе тоже не всем подходит, кстати. Я кофе люблю, но объективно без него чувствую себя лучше и кожа тоже
лаМпочка• 09 апреля 2024
Живу за кордоном і теж купляю йогурти , але вони натуральні і дуже смачні , сметана смачна .... в Україні робила з домашнього молока купляла у знайомої молоко і робила для дитини йогурти. Йогуртниця була . Також сыр домашній такі смачні запеканка і пудинги виходили.,.бо магазине то не молоко і не йогурти ,.і не сир. Взагалі не зрозуміло з чого вони його роблять ту молочку..
ЗдесяЯ• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
так кефир и йогурт тоже молочные продукты