25 марта 2023

Оксана Скиталінська

що можете сказати про цього дієтолога?
автор Кошка Мурка 25 марта 2023
Дюйм оф о4ка 25 марта 2023
Цікаво читати їх пости. Виглядає чудово. Послуги, дивилась якось прайс, дорого, але, думаю, має бути ефективно. Моя колега, яка помішана на Амвеї, обожнює її
Колгоспниця 25 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Цікаво читати їх пости. Виглядає чудово. Послуги, дивилась якось прайс, дорого, але, думаю, має бути ефективно. Моя колега, яка помішана на Амвеї, обожнює її
І моя колега, яка аміеєм не користується. То до чого тут амвей?
Дюйм оф о4ка 25 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
І моя колега, яка аміеєм не користується. То до чого тут амвей?
До того, що в Амвеї багато різних бадів, які подобаються колез і яка захоплюється Скіталінською. Скіталінська для мережі Амвей проводила семінари.
Така розширена аідпрвідь Вас влаштує?
4есотка 25 марта 2023
Була в неї
Звичайні поради за великі гроші
При мені обісрала свою колегу, теж відомого дієтолога
Не сподобалася. Нічого особливого в ній немає
Колгоспниця 25 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
До того, що в Амвеї багато різних бадів, які подобаються колез і яка захоплюється Скіталінською. Скіталінська для мережі Амвей проводила семінари.
Така розширена аідпрвідь Вас влаштує?
Так. Така влаштує.
Непозбувна Бентега 25 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Цікаво читати їх пости. Виглядає чудово. Послуги, дивилась якось прайс, дорого, але, думаю, має бути ефективно. Моя колега, яка помішана на Амвеї, обожнює її
Виглядає чудово бо уколи краси і операція. 10 років назад виглядала зовсім по-іншому. Кажуть, чоловік молодий. Я на неї підписана. Більше подобається, ніж ні. Але себе любить дуже. То інколи трохи напрягає у її постах. Це самолюбування)
Оно само купилось 25 марта 2023
Підписана на неї, читаю її дописи. Якось був період коли слухала її ефіри, то насторожило, що яку б тему для обговорення вона не взяла, все зводилося до списку заборонених і дозволених продуктів, постійно повторюється, говорить фразами, що приїдаються. В цілому норм))
Дюйм оф о4ка 25 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Виглядає чудово бо уколи краси і операція. 10 років назад виглядала зовсім по-іншому. Кажуть, чоловік молодий. Я на неї підписана. Більше подобається, ніж ні. Але себе любить дуже. То інколи трохи напрягає у її постах. Це самолюбування)
Самолюбовання однозначно присутнє
Распутница 25 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Виглядає чудово бо уколи краси і операція. 10 років назад виглядала зовсім по-іншому. Кажуть, чоловік молодий. Я на неї підписана. Більше подобається, ніж ні. Але себе любить дуже. То інколи трохи напрягає у її постах. Це самолюбування)
Омг, а ви себе не любите?
Непозбувна Бентега 25 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Омг, а ви себе не любите?
Нет, я себя не люблю так как Скиталинская. У нее это прет со всех дыр. Жещина в возрасте. Выглядит странно и непроф.
Распутница 25 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нет, я себя не люблю так как Скиталинская. У нее это прет со всех дыр. Жещина в возрасте. Выглядит странно и непроф.
А даремно.
Оксана чудово виглядає і справжній профі. Вчиться як треба себе любити.