26 апреля 2023

Рюкзак Harvest, порадьте модель

Добрий вечір!

Дівчата, порадьте модель рюкзака Harvest, хотілося б щоб і в офіс і з дітьми по вихідним на прогулянки.

Сподобалася модель Roll mini з екошкіри чорний, зручний, багато кишень, проте сумніваюся, що в офіс трохи наче спортивний буде, можливо треба більш класичний варіант, розглядаю Mini матовий чорний і Berry xs чорний, ці моделі класичні,але мало кишень, особливо в Mini, боюся, що будуть не дуже зручні.

Що би ви порадили?
Результат:
вже голосів: 20
7 (35%) 1. Roll mini
7 (35%) 2. Mini матовий
5 (25%) Ніякий з них
1 (5%) 3. Berry xs
InNET 26 апреля 2023
Гарний смак, в мене 4 рюкзаки цього бренду
автор Радостина 26 апреля 2023
Ответ дляInNET
Гарний смак, в мене 4 рюкзаки цього бренду
Дякую! А які саме Ви маєте? І який би порадили?
Сапай вазони 26 апреля 2023
Какие то никакие….
автор Радостина 26 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Какие то никакие….
А які на Ваш погляд будуть «какие»? порадьте, будь ласка!
T.i.n.@ 26 апреля 2023
Я ось такий сьогодні замовила
автор Радостина 26 апреля 2023
Ответ дляT.i.n.@
Я ось такий сьогодні замовила
Я теж на нього дивилася, але подумала, що буде трішки завеликий. Ви ще не отримали?
Поділитеся враженням, будь ласка.
Меня не звали 26 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Я теж на нього дивилася, але подумала, що буде трішки завеликий. Ви ще не отримали?
Поділитеся враженням, будь ласка.
Я не автор цього допису, але в мене такий же.
Одне попередження: будьте уважні та намагайтеся не дуже навантажувати рюкзак. Виглядає дуже гарно, в мене вже третій рік и все ще живий та радує око. Тільки буквально на 2 мм відійшла лямка, але це моя провина: я одного разу дуже багато речей поклала :(
Тож тільки гарні враження. Буду ще довго носити. Рекомендую. Тільки не повторюйте мою помилку))
вАлнуюся сильнА 26 апреля 2023
Вроде ниче модели, но экокожа, я не люблю такое
автор Радостина 26 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Я не автор цього допису, але в мене такий же.
Одне попередження: будьте уважні та намагайтеся не дуже навантажувати рюкзак. Виглядає дуже гарно, в мене вже третій рік и все ще живий та радує око. Тільки буквально на 2 мм відійшла лямка, але це моя провина: я одного разу дуже багато речей поклала :(
Тож тільки гарні враження. Буду ще довго носити. Рекомендую. Тільки не повторюйте мою помилку))
Дякую! Скажіть, а він не дуже великим виглядає для повсякденного носіння на роботу? Чи можете скинути фото?
автор Радостина 26 апреля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вроде ниче модели, но экокожа, я не люблю такое
Я теж спершу шкіряні лише розглядала і вибирала, але дівчата порадили саме цей бренд, мені сподобалися, вони дають гарантію.
InNET 26 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Дякую! А які саме Ви маєте? І який би порадили?
Roll mini 2 шт і великі, забула як називаються. Бо іноді рол міні мені малувато, але для офісу я б вибирала Бері чи міні
автор Радостина 27 апреля 2023
Ответ дляInNET
Roll mini 2 шт і великі, забула як називаються. Бо іноді рол міні мені малувато, але для офісу я б вибирала Бері чи міні
Дякую! Думаю може два взяти)))