19 мая 2023

Експорт товарів з Кідстафу до ін. майданчику це міф чи реальність?

Привіт! У мене є ділова пропозиція. Хто шарить, як настроїти імпорт/єкспорт товарів (одяг, взуття) з мого акаунту Кідстаф до акаунту Пром.юа або ОЛХ та ін. за допомогою xml файлу синхронізації, чекаю Вас в цій темі або в лс. Про умови співпраці домовимось під любого з гарантів. Дякую
Результат:
вже голосів: 24
10 (41.67%) Ні
10 (41.67%) Не розумію про, що мова
2 (8.33%) Ви робили єкспорт з Кідстаф?
2 (8.33%) Так
Оля Ли 19 мая 2023
А что так можно было???