05 ноября 2023

Работа в декрете

Девушки нужен совет, я мама в декрете, хочу удалённо работать.До декрета работала врачём семейным и преподавателем в колледже.Чем сейчас себя занять не знаю, английский у меня слабоват, стала немного учить.Где реально можно устроиться и работать онлайн,какие курсы закончить может?Подскажите плиз, на реальную работу пока не планирую, малого нескем оставлять.
Булку Дай 05 ноября 2023
Для меня актуально, думаю о небольшом бизнесе.
Невгамовна 05 ноября 2023
Ви ж можете проводити консультації онлайн.
Довчитися на дієтолога онлайн або розкрутити сторінку в соц.мережі. Писати медичні тексти.
У Вас така крута база
Можливостей безліч😍
2 5
Папобус 05 ноября 2023
Допомагайте з якимись роботами по фаху, чому Ви навчали.
Сімейні лікарі є онлайн, пошукайте вакансії
Невгамовна 05 ноября 2023
Ой, і нік мені в тему 🏃🤣
Але я така і є.
Купа ідей завжди, часу не вистачає їх втілювати.
автор Бойова 05 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Ви ж можете проводити консультації онлайн.
Довчитися на дієтолога онлайн або розкрутити сторінку в соц.мережі. Писати медичні тексти.
У Вас така крута база
Можливостей безліч😍
Теж про це думала, та як її розкрутити брати гіви у блогерів?А так у мене є своя, іноді пишу медичні дописи, то підписників всього 800, і особливо не приходять
Папобус 05 ноября 2023
Що Ви викладали в коледжі? Може мене навчите чомусь ))
автор Бойова 05 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Що Ви викладали в коледжі? Може мене навчите чомусь ))
Анатомію
Невгамовна 05 ноября 2023
Я теж в декреті. І хочу сказати одне - ми забуваємо, які часто ми класні спеціалісти, що ми не тільки мами, але й жінки та фахівчині 😀
Невгамовна 05 ноября 2023
Ответ дляБойова
Анатомію
Сторінка ’Анатомія для дітей’.
Цікаво, захоплююче розказуєте, як батькам пояснювати дитині про своє тіло.
Насправді, аби Ви ЖИЛИ якоюсь ідеєю, щоб була енергія, запал на досягнення.
Якщо Ви втомлена і замучена декретом, то краще присвятіть час тому, що Вас наповнить, а тоді - до нових перемог
2 2
автор Бойова 05 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Сторінка ’Анатомія для дітей’.
Цікаво, захоплююче розказуєте, як батькам пояснювати дитині про своє тіло.
Насправді, аби Ви ЖИЛИ якоюсь ідеєю, щоб була енергія, запал на досягнення.
Якщо Ви втомлена і замучена декретом, то краще присвятіть час тому, що Вас наповнить, а тоді - до нових перемог
Дякую це гарна ідея.
annetta888 05 ноября 2023
Ответ дляБойова
Дякую це гарна ідея.
Відкриюся Із задоволенням почитаю.
Поділіться потім посиланням на сторінку.
Бажаю успіхів і реалізації!
А манюні - міцних снів вночі 🙏
Ошеламиссимо 05 ноября 2023
Ответ дляБойова
Теж про це думала, та як її розкрутити брати гіви у блогерів?А так у мене є своя, іноді пишу медичні дописи, то підписників всього 800, і особливо не приходять
По темі не підскажу, а ось гіви у блогерів ні в якому разі не беріть. Вб’єте свій акаунт, бо люди заради подарунку підписуються, а потім дуже багато відписок і ще куча мінусів, перераховувати довго. Краще рекламу у блогерів невеличких або щоб хтось про вас розповідав. Може ви можете якийсь подарунок підготувати, типу гайда «тіло людини для малят» чи щось подібне і дарувати за підписку. Так хоч більше зацікавлених прийде. Чи розповідати про дитячі хвороби просто. Чи про наповнення домашньої аптечки.
Але тільки не гіви, бо це зло.