28 января в 19:11

Як Вам такі прикраси?

на Наомі, звичайно ж, виглядає ідеально
Результат:
вже голосів: 83
58 (69.88%) не подобається
19 (22.89%) подобається
6 (7.23%) тиць
1 1 3
Сладкий лимончик 28 января в 19:13
Це напевно виключно для шоу, для подіуму.
Кіна не буде 28 января в 19:13
она треснула пополам и из неё лезут золотые кишки
2 15
Кривая спроса 28 января в 19:13
Я читала, что у нее очень дурной характер🤣
2 1
Интимная 28 января в 19:14
Даже на подиуме не нравится
Сладкий лимончик 28 января в 19:15
Ответ дляИнтимная
Даже на подиуме не нравится
Ну якщо троянди ще так-сяк, то ота прикраса на обличчі взагалі якась фігня
Natalia505 28 января в 19:15
Дуже гарна і пофігу, що на неї нап´ялила. Це показ, там можна використати що завгодно.
ПушАпница 28 января в 19:17
Я не понимаю, куда такое мне носить. И если букет еще симпатичен просто визуально, то та штука на лице мне не нравится даже на Наоми
__Jane__ 28 января в 19:17
Екстравагантно
ПушАпница 28 января в 19:17
Ответ дляКривая спроса
Я читала, что у нее очень дурной характер🤣
Она же звезда, ей можно 🤷🏻‍♀️
vihola 28 января в 19:19
Це не потрібно сприймати буквально і переймати. Дизайнерам треба завжди щось нове вигадувати, щоб цікаво було дивитись покази.
Броніки для Моніки 28 января в 19:25
Ответ дляПушАпница
Я не понимаю, куда такое мне носить. И если букет еще симпатичен просто визуально, то та штука на лице мне не нравится даже на Наоми
Це реклама для жінок, щоб рот закрити - не їсти і не говорити
1 1
a.ostroverh 28 января в 19:26
Там уже скандальчик на тему плагиата украшений
Веккy 28 января в 19:28
Она шикарна
Тану на сонці 28 января в 19:28
Нагадало Джолі, колись в неї була на обличчі цікава прикраса, на підборідді.
Подивитись - подобається, але точно не носити.
Миловидна леді 28 января в 19:44
цікава прикраса і на Наомі шикарно виглядає. Але тільки для подіуму
Личко Невеличке 28 января в 19:50
Чоловік, до якого на побачення прийшла дівчина з такою прикрасою, був би у захваті. В ресторані тільки очима можна їсти
Riesling 28 января в 19:53
Це просто мистецтво
Ексклюзивно, небанально
Леді Душка 28 января в 19:57
Ну на подиуме ещё куда не шло. А в повседневной жизни куда вы это оденете?
Цветов Мне срочно 28 января в 20:16
Удалено администрацией...
ЗдесяЯ 28 января в 20:39
Букетик виглядає кріпово.