Злюка-закусюка• 29 января 2024

Вы носите джинсы клеш (от колена)?

Пушкининиана• 29 января 2024
Так, улюблений фасон! Маю троє таких. Вони довші за звичайні, то в них ноги довші виглядають і стрункіші
Поумничка• 29 января 2024
Я їх обожнюю! Довго чекала поки знову мода них повернеться) от тепер хочу купити різних кольорів
Барвіночка• 29 января 2024
Нет
автор Злюка-закусюка • 29 января 2024
Ответ дляПушкининиана
У мене декілька джинсів фасону мом. Виглядаю в них як діжка, хоча я не товста. Колись дуже давно,ще в шкільні та студентські роки, була мода, то носила, було дуже гарно, і ноги, справді, виглядали довшими.)
Побачила в якомусь відео, де показують італійський стріт стайл, то там деякі жінки у штанах/джинсах кльош. Замислилася, чи не купити.
Пушкининиана• 29 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Покажіть відео
Барвіночка• 29 января 2024
У меня есть спортивные штаны фасона клеш (от колена)
автор Злюка-закусюка • 29 января 2024
Ответ дляБарвіночка
У меня тоже)). Купила году в 2011)).
Біле пальто• 29 января 2024
Не ношу і не буду. Вже наносилася, вони не гарно виглядають
Кусюче сонечко• 29 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Все гарно і зараз в моді
Мамин тріль• 29 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Все гарно і зараз в моді
Сейчас пялят на себя что видят, при этом не видят что они им не идут)))
Ваша прЭлесть• 29 января 2024
Нет, не ношу, ношу не модные скин, они мне идут, в отличии от клеша
Барвіночка• 29 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
У меня тоже)). Купила году в 2011)).
Я купила свои штаны в позапрошлом году