29 января в 01:14

Вы носите джинсы клеш (от колена)?

Пушкининиана 29 января в 01:15
Так, улюблений фасон! Маю троє таких. Вони довші за звичайні, то в них ноги довші виглядають і стрункіші
1 6
Поумничка 29 января в 01:16
Я їх обожнюю! Довго чекала поки знову мода них повернеться) от тепер хочу купити різних кольорів
Барвіночка 29 января в 01:20
Нет
автор Злюка-закусюка 29 января в 01:35
Ответ дляПушкининиана
Так, улюблений фасон! Маю троє таких. Вони довші за звичайні, то в них ноги довші виглядають і стрункіші
У мене декілька джинсів фасону мом. Виглядаю в них як діжка, хоча я не товста. Колись дуже давно,ще в шкільні та студентські роки, була мода, то носила, було дуже гарно, і ноги, справді, виглядали довшими.)
Побачила в якомусь відео, де показують італійський стріт стайл, то там деякі жінки у штанах/джинсах кльош. Замислилася, чи не купити.
Пушкининиана 29 января в 01:43
Ответ дляЗлюка-закусюка
У мене декілька джинсів фасону мом. Виглядаю в них як діжка, хоча я не товста. Колись дуже давно,ще в шкільні та студентські роки, була мода, то носила, було дуже гарно, і ноги, справді, виглядали довшими.)
Побачила в якомусь відео, де показують італійський стріт стайл, то там деякі жінки у штанах/джинсах кльош. Замислилася, чи не купити.
Покажіть відео
Барвіночка 29 января в 01:48
У меня есть спортивные штаны фасона клеш (от колена)
автор Злюка-закусюка 29 января в 02:22
Ответ дляБарвіночка
У меня есть спортивные штаны фасона клеш (от колена)
У меня тоже)). Купила году в 2011)).
Біле пальто 29 января в 06:11
Не ношу і не буду. Вже наносилася, вони не гарно виглядають
Кусюче сонечко 29 января в 07:14
Ответ дляБіле пальто
Не ношу і не буду. Вже наносилася, вони не гарно виглядають
Все гарно і зараз в моді
Мамин тріль 29 января в 08:34
Ответ дляКусюче сонечко
Все гарно і зараз в моді
Сейчас пялят на себя что видят, при этом не видят что они им не идут)))
Ваша прЭлесть 29 января в 08:41
Нет, не ношу, ношу не модные скин, они мне идут, в отличии от клеша
Барвіночка 29 января в 12:28
Ответ дляЗлюка-закусюка
У меня тоже)). Купила году в 2011)).
Я купила свои штаны в позапрошлом году