04 февраля в 15:57

База лікарів

Доброго дня, підкажіть будь ласка хто знає, наскільки знаю працює єдина база лікарів, але чому при кожному візиті до лікаря, треба всі дані знову надавати. Наприклад гінекологи, поміняла 3 гінеколога за рік, в зв´язку з переїздом, і кожному треба все спочатку говорити, операції, лікування, пологи. Воно ж все повинно фіксуватися, чи ні. Чи воно лише доступно, тому лікарю в якого в даний час, а для іншого, знову все по новому? Просто цікаво, не з докіром, до лікарів претензій ніяких, розумію, що то їхня робота все питати. Просто стало цікаво🤔
Дякую за відповідь)
В танке 04 февраля в 15:59
Никакой единой базы историй болезни нет
А шо сталося? 04 февраля в 16:42
каждому новому врачу все по новому надо говорить все ваши жалобы
Оцененная 04 февраля в 21:24
Це називається збирати анамнез, ви хочете прийти до любого лікаря і щоб по очах він прочитав як ви жили і чим хворіли. Смішно
автор Щастя-здоровля 04 февраля в 22:31
Ответ дляОцененная
Це називається збирати анамнез, ви хочете прийти до любого лікаря і щоб по очах він прочитав як ви жили і чим хворіли. Смішно
Зрозуміла, просто є знайомі які так розказують про єдину базу, де все є, всі дані,аналізи, результати і т. д. і все записано-розписано. Тому й вирішила запитати, чи є вона все таки чи ні?. А то при кожному візиті до лікаря все по новому.
автор Щастя-здоровля 04 февраля в 22:31
Ответ дляА шо сталося?
каждому новому врачу все по новому надо говорить все ваши жалобы
Зрозуміла, дякую за відповідь)
автор Щастя-здоровля 04 февраля в 22:32
Ответ дляВ танке
Никакой единой базы историй болезни нет
Дякую за відповідь)