17 февраля в 22:02

Чи реально організувати класне весілля без організатора?

Весілля невелике. 14 друзів, 12 найближчі родичі батьки/сестри/брати.
Хочу заміську локацію(оптимально будинок з басейном і щоб поруч була гарна природа), їжа кейтеринг, гарний і сучасний декор.
Хто мав досвід чи реально без організатора?
Salsa-24da 17 февраля в 22:03
Если хотите отдохнуть, то должен быть человек, который развлечет гостей.
1 1
Кава з адреналіном 17 февраля в 22:03
Для чого басейн на весіллі?
По темі, думаю не реально
1 1
Ждушечка 17 февраля в 22:04
Да
Мексиканочка 17 февраля в 22:04
Якщо ви по природі тамада то дєрзайте. А так ні, тухляк буде
Salsa-24da 17 февраля в 22:04
Молодые в роли тамады - так себе идея.

Ну или если кто-то из гостей- родителей у вас компанейский
неДоПриличий 17 февраля в 22:04
Разве что вы, вместо того, чтобы кайфовать будете носиться среди друзей и родни и развлекать.
автор Меня много 17 февраля в 22:06
Ответ дляКава з адреналіном
Для чого басейн на весіллі?
По темі, думаю не реально
Другий день відпочити. В планах, щоб ми могли переночувати і наступний день запросити всіх.
Я років 10 тому була на весіллі, коли на другий день були шашлики біля річки . Дуже сподобалось. На своє весілля на другий день би хотіла теж якийсь відпочинок, аби неформально поспілкуватись з гостями.
Мексиканочка 17 февраля в 22:06
Ответ дляSalsa-24da
Молодые в роли тамады - так себе идея.

Ну или если кто-то из гостей- родителей у вас компанейский
Та всі будуть хотіти бухнути спокійно
автор Меня много 17 февраля в 22:06
Ответ дляSalsa-24da
Молодые в роли тамады - так себе идея.

Ну или если кто-то из гостей- родителей у вас компанейский
Тамада це не організатор. Організатор то інша людина і її послуги оплачуються додатково.
Мексиканочка 17 февраля в 22:07
Ответ длянеДоПриличий
Разве что вы, вместо того, чтобы кайфовать будете носиться среди друзей и родни и развлекать.
Після кайфануть , на весіллі будуть працювати)
Salsa-24da 17 февраля в 22:09
Ответ дляМеня много
Тамада це не організатор. Організатор то інша людина і її послуги оплачуються додатково.
Что должен делать этот человек?
Мексиканочка 17 февраля в 22:09
Ответ дляМеня много
Тамада це не організатор. Організатор то інша людина і її послуги оплачуються додатково.
Це вам потрібно зараз вже носиться по всьому місту і все підшукувати, компанувати.якщо ви ніде не працюєте то можете витратити кучу свого часу на організацію
Котомафия 17 февраля в 22:09
Реально. Просто пожарьте шашлички, поспілкуйтесь. Чи треба тамада?
Salsa-24da 17 февраля в 22:10
Ответ дляМеня много
Тамада це не організатор. Організатор то інша людина і її послуги оплачуються додатково.
И кто будет это делать вместо такого человека?
автор Меня много 17 февраля в 22:11
Ответ дляSalsa-24da
Что должен делать этот человек?
Допомогти з вибором фотографа, відеографа, ведучого, декора. Запропонувати локації на фотосесії, допомогти обрати локацію на весіллі/кейтеринг. Спланувати весільний день.
І зазвичай на весіллі теж бути присутнім в якості координатора та допомагати зі всім.
Котомафия 17 февраля в 22:11
Взагалі не розумію, навіщр те весілля. Пуста трата часу і грошей. Ще думай, щоб усім все сподобалося. А після як вижатий лимон
1 3
Саджу все зарання 17 февраля в 22:11
А що там складного в організації? Я нікому не довіряю як собі , тому лише сама все планую
автор Меня много 17 февраля в 22:13
Ответ дляКотомафия
Реально. Просто пожарьте шашлички, поспілкуйтесь. Чи треба тамада?
Організатор то не тамада. То людина, котра організує весь день та план на день замість мене.
Зараз на дієті 17 февраля в 22:13
Обычно в каждой семье есть какой-то дядя Вася, который спасает любую атмосферу))
автор Меня много 17 февраля в 22:14
Ответ дляSalsa-24da
И кто будет это делать вместо такого человека?
Я . Чоловік не в місті. Військовий. Весь бюджет і все абсолютно в моїх руках. Допомога можлива з боку його сестри, але в межах розумного)
автор Меня много 17 февраля в 22:16
Ответ дляМексиканочка
Це вам потрібно зараз вже носиться по всьому місту і все підшукувати, компанувати.якщо ви ніде не працюєте то можете витратити кучу свого часу на організацію
Я це розумію. Не знаю чи варта економія бюджету цього. Впринципі я зараз в плані роботи не дуже зайнята, але кидати цей гемор на себе теж не дуже хочу)
Ворую вкусняшки 17 февраля в 22:16
Не пожалейте денег на ведущего. С ним будет в любом случае веселей.
автор Меня много 17 февраля в 22:16
Ответ дляЗараз на дієті
Обычно в каждой семье есть какой-то дядя Вася, который спасает любую атмосферу))
Тут проблема не в атмосфері. А в плануванні всього дня. Бо я хочу не просто ресторан, а локація+кейтеринг.
автор Меня много 17 февраля в 22:17
Ответ дляВорую вкусняшки
Не пожалейте денег на ведущего. С ним будет в любом случае веселей.
В плані ведучого питання не стоїть. Стоїть питання в плані організатора/координатора.
Ворую вкусняшки 17 февраля в 22:18
Ответ дляМеня много
В плані ведучого питання не стоїть. Стоїть питання в плані організатора/координатора.
Если по финансам выходите - конечно лучше себя разгрузить. Я слышала, что организация свадьбы - очень утомительно.
1 1
Дама с заначкой 17 февраля в 22:19
Если есть какой-то весёлый родственник заводила,и все гости веселые,то реально. У вас же домашние посиделки были,примерно так и на свадьбе будет.
Зараз на дієті 17 февраля в 22:21
Ответ дляМеня много
Тут проблема не в атмосфері. А в плануванні всього дня. Бо я хочу не просто ресторан, а локація+кейтеринг.
Ну так поищите локацию и закажите туда отдельно кейтеринг.
Поспрашивайте знакомых, вы ж наверное уже где-то бывали на таких свадьбах.
Гуру троллинга 17 февраля в 22:34
послуги організтора пропонували прям в якись фірме при загсе
Salsa-24da 17 февраля в 22:46
Ответ дляМеня много
Я . Чоловік не в місті. Військовий. Весь бюджет і все абсолютно в моїх руках. Допомога можлива з боку його сестри, але в межах розумного)
Блін! Ви відчайдушна.

Веселого свята і щасливого подружнього життя вам!
Печальки.нет 17 февраля в 22:47
Ответ дляSalsa-24da
Что должен делать этот человек?
Все те, чим зазвичай упахується наречена, її мати і подруги))