24 февраля в 10:36

Українці перестали купувати товари польського виробництва

Перевіримо чи це правда, чи є такі українці, що купують ще товари польські?
Однією з реакцій на ситуацію на кордоні стала зростаюча хвиля відмови українців від польських товарів, що стає символічним знаком протесту проти дій, які сприймаються як несправедливі.

«Цей емоційний вибір, зроблений споживачами, відображає ситуацію більше, ніж просто економічне рішення; він виявляє глибоку розчарованість та заклик до поваги та розуміння», – сказали в Асоціації ритейлерів України (RAU).
https://www.ukr.net/news/details/economics/1029407...
Результат:
вже голосів: 1074
555 (51.68%) Я в Україні, не купую
222 (20.67%) Я в Україні, купую
112 (10.43%) Інше
107 (9.96%) Я за кордоном, не купую
78 (7.26%) Я за кордоном, купую
Елена - 79 24 февраля в 10:39
Не покупаю, и не покупала никогда. Пробовала, не понравилось.
Все, что ввозят к нам, все невкусное. Не знаю, что там можно есть ...
So_so 24 февраля в 10:39
Стараюсь избегать
автор Jave 24 февраля в 10:40
Ответ дляЕлена - 79
Не покупаю, и не покупала никогда. Пробовала, не понравилось.
Все, что ввозят к нам, все невкусное. Не знаю, что там можно есть ...
Я також дивуюсь низькій якості польських товарів
9 67
lilyD 24 февраля в 10:42
Таблетки для посудомийки переважно польські
Як і багато іншої побутової хімії
Теж саме з технікою
2 23 50
Dumky 24 февраля в 10:42
Наш товар кращий. Що там такого можна купити, що наші виробники не зроблять?
29 67
Вкусныйпончик 24 февраля в 10:42
Ще з 90х залишиламь в мене думака, що там все хімозне і неякісне. Нажала купую, бо для мене то непринципово, якби шось полюбилося, то точно не перестала купувати.
18 33
СвітланкаОК 24 февраля в 10:42
Я б не купувала, але не маю звички придивлятися до назви виробника. Ось тонік від висипів купила, а він польський виявився (((
6 1 13
Чашечка кофе 24 февраля в 10:42
Ніколи не купувала польських товарів

Просто для деяких, коли поляки демпінгують молочкою на нашому ринку - це ок

Коли ми завозимо дешевше зерно - ми винні
Piracanta 24 февраля в 10:43
Раз купила их сыр, не понравился. Больше не покупаю. Мои ’вкусовые привычки’ любят украинские продукты)
3 43
СвітланкаОК 24 февраля в 10:43
А ще роял канін стерилізед наче польський у нас, кіт його їсть, то що робити?
15 12
Dumky 24 февраля в 10:43
https://www.facebook.com/share/r/Ndj3c27W7k2oVZ4W/...
Ото такі відео пшекі знімають про наш продукт
Zelenkа 24 февраля в 10:43
Не купую. Але погано те, що не завжди на упаковці надписи польською. В додатку Сільпо пишуть країну-виробника, хоч це якось відсіює пшецький шлак.
2 28
margaritavoronina1 24 февраля в 10:44
Коли жила в Україні то купувала українське
СвітланкаОК 24 февраля в 10:45
Ответ дляDumky
https://www.facebook.com/share/r/Ndj3c27W7k2oVZ4W/...
Ото такі відео пшекі знімають про наш продукт
Не відкривається
Dumky 24 февраля в 10:45
https://www.facebook.com/share/r/5ZDhdrpUztYcUxa3/...
Ще ходять по наших магазинах.
1 6
lilyD 24 февраля в 10:45
Ответ дляСвітланкаОК
А ще роял канін стерилізед наче польський у нас, кіт його їсть, то що робити?
Не тільки роял
А й український 4 лапи роблять у Польщі
1 8
Aнна Н. 24 февраля в 10:46
Продукты не покупаю и не покупала.
А на химию надо глянуть, что в Еве брала.
СвітланкаОК 24 февраля в 10:46
Ответ дляDumky
https://www.facebook.com/share/r/5ZDhdrpUztYcUxa3/...
Ще ходять по наших магазинах.
І це не відкривається. Мабуть то відео з закритих груп. Опишіть словами що там? Гадять гаші товари?
автор Jave 24 февраля в 10:46
Ответ дляZelenkа
Не купую. Але погано те, що не завжди на упаковці надписи польською. В додатку Сільпо пишуть країну-виробника, хоч це якось відсіює пшецький шлак.
О, я навіть залишала скаргу на Новус, що мушу шукати інформацію чи польські яблука чи українські, бо на їх цінниках немає ніякої інформації а тільки на ящиках малееесенька етикетка де вказана країна виробництва
3 6 45
СвітланкаОК 24 февраля в 10:47
Ответ дляJave
О, я навіть залишала скаргу на Новус, що мушу шукати інформацію чи польські яблука чи українські, бо на їх цінниках немає ніякої інформації а тільки на ящиках малееесенька етикетка де вказана країна виробництва
І що відповіли?
Конфет04ка 24 февраля в 10:47
Ответ дляJave
О, я навіть залишала скаргу на Новус, що мушу шукати інформацію чи польські яблука чи українські, бо на їх цінниках немає ніякої інформації а тільки на ящиках малееесенька етикетка де вказана країна виробництва
ото они удивились, наверное

по теме смотрю на товар, а не на страну
28 10
Хитрый Лис 24 февраля в 10:48
Я беру товар, который мне подходит по вкусу, по цене и т.п.
Может это и польский товар
25 5 22
автор Jave 24 февраля в 10:48
Ответ дляСвітланкаОК
І що відповіли?
Зафіксували моє побажання, сказали що передали кудись там і порадили шукати етикетку на ящиках
3 1 13
ОленаЖабаЗелена 24 февраля в 10:48
Сири польські завжди обходила стороною, гидота. Спробувала їхні соки, коли в нас з цим були проблеми.....і вирішила шо краще компот вже зварю))) В подруги взагалі алергична реакція після 200мл яблучного ска була, аж до лікарні. Шо ті люди калапуцають і збагрюють сюди аби гроші собі заробити хз.
Бачила шо маленькі магазини з польськими лахами почали рости як гриби, косметика в ватсон/ева польська внєзапно. Мене відвернуло від їх продукції, бо ’кому війна’, а хто-то вирішив шо ринок збуту зараз окупує зі своїм гімняним продуктом
2 42
Катерина789 24 февраля в 10:48
Вчора була в Аврорі, хотіла взяти шоколадку Алпен голд, але подивилася що виготовлена в Польщі і поклала на місце.
4 49 6
Zelenkа 24 февраля в 10:49
Ответ дляJave
О, я навіть залишала скаргу на Новус, що мушу шукати інформацію чи польські яблука чи українські, бо на їх цінниках немає ніякої інформації а тільки на ящиках малееесенька етикетка де вказана країна виробництва
Правильно, ібо нєх. 590 штрихкод, може хтось не знає, хто читає тему.
Я взагалі здивувалась, скільки харчового сміття з Польщі в наших магазинах, коли почала звертати увагу.
1 46
СвітланкаОК 24 февраля в 10:50
Ответ дляJave
Зафіксували моє побажання, сказали що передали кудись там і порадили шукати етикетку на ящиках
Короче, ваша думка дуже важлива для нас 😂
Еленнн 24 февраля в 10:51
Ответ дляZelenkа
Не купую. Але погано те, що не завжди на упаковці надписи польською. В додатку Сільпо пишуть країну-виробника, хоч це якось відсіює пшецький шлак.
От тільки дивно по якості продуктів.. Багато хто говорить..коли жили вдома проблеми ЖКТ були постійними.... Виїхали до Польші- взагалі забули, що турбувало..

а в світі того,що наші виробники зараз йдуть по шляху удешевшання продукції.(он м’ясокомбінати на прозоро вже почали закупляти шиї курячі та ще таку ж гадость..).,то взагалі доброго нічого не намічається.
---
хоча нашого виробника потрібно підтримувати,звичайно. але потрібно добре пошукати, щоб було якісне. На жаль, з ціною в цих випадках-і проблемно..
18 20 1
СвітланкаОК 24 февраля в 10:51
Ответ дляZelenkа
Правильно, ібо нєх. 590 штрихкод, може хтось не знає, хто читає тему.
Я взагалі здивувалась, скільки харчового сміття з Польщі в наших магазинах, коли почала звертати увагу.
Дякую, треба запам‘ятати
Dumky 24 февраля в 10:52
Ответ дляСвітланкаОК
І це не відкривається. Мабуть то відео з закритих груп. Опишіть словами що там? Гадять гаші товари?
https://www.facebook.com/share/r/Ndj3c27W7k2oVZ4W/...
Гадять наш товар, закликають уважно дивитись щоб не купувати українську продукцію.
Закликають не допомагати українцям. Показують як у нас забиті супермаркети