16 марта в 17:40

Що вдягнути на весілля

Дівчата, що краще втягнути на весілля, я запрошена.
Ве Ілля на 30 чоловік, символічне. В довгому, мабуть , буде занадто. Та я й не така струнка, як довга сукенка.
показать весь текст
6 2 16
TaFo 16 марта в 18:28
Ответ дляБлиск думки
Показала сукню з сайту, але зауважила, що я не 36 розміру.
Зразу питання- а навіщо купували? Якщо я 48 розміру- то що, мені в простирадлі ходити? Не всі ж на ПП, не всі худі, і не всі хотять бути худими. То навіщо задавати дебільні питання?
так вас спрашивают не поэтому. вы как то непонятно написали. и вышло, как будто вы не худенькая, но купили дорогое платье меньшего размера. поэтому оно грустно висит. но если оно на вас впору, то даже не думайте. слегка подиетничайте, чтоб пузик аккуратным был и все. звезда
автор Блиск думки 16 марта в 19:05
Ответ дляTaFo
так вас спрашивают не поэтому. вы как то непонятно написали. и вышло, как будто вы не худенькая, но купили дорогое платье меньшего размера. поэтому оно грустно висит. но если оно на вас впору, то даже не думайте. слегка подиетничайте, чтоб пузик аккуратным был и все. звезда
Та семо собой перед свадебным ужином подиетничаю дня 3.
Светка-пипетка 17 марта в 00:32
Оба
автор Блиск думки 17 марта в 05:17
Ответ дляСветка-пипетка
Оба