24 марта в 10:38

Платье на венчание? Какое?

Помогите!!!
Ищу не знаю что?
Буду свидетелем на венчании. Нужно платье или костюм, но в обычной жизни ношу только джинсы
На таких мероприятиях не была лет 10
Идей вообще ноль
Покажите пожалуйста, что будет уместно
Спасибо
lilu502 24 марта в 10:45
Світлу довгу сукню
Qney 24 марта в 10:48
Ви за кордоном? Може у місцевих якісь свої ’забобони’, краще по місцю визнавати. А взагалі, щось світле, не прозоре, не вичурне, без глибокого декольте, довге, з рукавами - будь-де підійде, у любій церкві.
Илона-Матвеева 24 марта в 10:48
Закриті плечі,груди,і по коліно можна,не обов´язково довге.Світлих кольорів
lilu502 24 марта в 10:48
Такого плану. Третя взагалі❤️
6 2
Marynavladi 24 марта в 10:50
Я такое хочу
1 3 4
kll lena 24 марта в 10:51
Запитайте у нареченої рівень помпезності свята, у якому стилі її наряд. І будете розуміти що вам потрібно - вечірня сукня чи щось простіше, або узагалі вишиванка.
lilu502 24 марта в 10:55
Ответ дляMarynavladi
Я такое хочу
Я в них замовляла сукню і вишиванку сину. Дуже гарна якість. Я б одягла свою на вінчання. Там ще льон невибілений
yasochca 24 марта в 11:42
Вишивану сукню у такому випадку купувала
автор клумба1987 24 марта в 12:09
Ответ дляlilu502
Такого плану. Третя взагалі❤️
Дуже гарно , але буду гарнішою за наречену
Бо в неї дуже проста і класична сукня
автор клумба1987 24 марта в 12:10
Ответ дляQney
Ви за кордоном? Може у місцевих якісь свої ’забобони’, краще по місцю визнавати. А взагалі, щось світле, не прозоре, не вичурне, без глибокого декольте, довге, з рукавами - будь-де підійде, у любій церкві.
Так, за кордоном
Обійшла всі магазини, нічого не припало до душі