28 марта в 00:42

Чому не спите?

Хто чим займається в годину ночі? Про що думаєте?
показать весь текст
Я б такое не носила, но продаю 28 марта в 07:47
Ответ дляПланшетница
И спорт , все что можно из возможного
Здоровый образ жизни это наше все
Спорт, витамины и т.д. в данном случае помогут как и при онкологии, все дело действительно в питании. Только проблема не в чипсах (образно), а в качестве продуктов, ну ещё и воздух с водой.
Моторошні троянди 28 марта в 08:11
Ответ дляТочная копия плова
У меня нарушение сна. Засыпаю среди ночи (а то и под утро)
у мене рік так було.
місяць тому сходила до невролога. прописав для відновлення режиму сну рослинний засіб ЛАЗЕЯ.
приймаю уже 3 тижні, результат бачу.
ПробілНеПрацює 28 марта в 08:42
Ответ дляАнонім Перший
Обійняла, поспівчувала. Та ж ситуація. Під року дитині, стільки ж не сплю, засинає під ранок в 4-5 год, а там, як правило, тривоги починаються. Сплю кілька годин вранці. Мрію про режим, але така активна дитина, довго може без сну. От ще не лягали
Вам терміново треба графік, вона в вас перегулює і тому не може заснути, нервова система перенавантаженна
Ждун с Нибиру 28 марта в 12:54
Ответ дляЦветочница
Я вже місяць сплю по 3 години, безсоння,ну і виглядаю відповідно.
Я сестра по цій біді(( це дуже тяжко. Вже боюсь лягати в ліжко, бо знаю, що не засну до 3-4 ночі, нічого не допомагає