28 марта в 12:54

Згодні,що некрасиві та непопулярні дівчата раніше набагато

починають сімейне життя
Тобто вже десь з 18-20 чоловік жити разом, вагітності, дитина
А ті,що були популярні в юності залишаються холостячками і надалі із розміреним темпом життя

Як приклад це я-ніколи не було зустрічань із хлопцями в шкільні роки,в університеті була сама тощо,хлопці в школі сміялись та обзивали
А ті хто знайомився то ,або хотіли сексу (приблизно мого віку молоді)швидкого,або набагато старші за мене якісь цигани,або кавказці із університету грузини тощо
Ну коротше таке ви зрозуміли

І зараз мені 23 роки в мене вже є сім´я,от і я задумалась,що є зв´язок між цим,хто популярний той може все життя вибирати і гуляти,а той хто такий як я ,то відразу в сімейне життя і дякуй ще Господу,що хтось в тебе є.
Ластоноша 28 марта в 12:55
Не побачила такої закономірності
AmazingLady 28 марта в 12:56
Да нет, не вижу такого
Ms. Откровенность 28 марта в 12:56
Да))))
Одной родственнице родители говорили уже в 19 быстро выходи замуж пока есть желающий)))))
9 2 2
Идууу--уууу блин 28 марта в 12:57
Тут питання скоріше не в красоті та популярності, а в самоцінності і впевненості в собі. Ті, хто впевнений в собі, ті обирають те, що хочуть. А ті, хто не впевнений, обирають з того тільки, що їм пропонують.
Люблю ХОЛОСТЯКА 28 марта в 12:57
Взагалі нема звʼязку
Забобонний фрукт 28 марта в 12:57
За що-за що дякувати? Ото таракани у Вас гуляють.
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 12:58
Ответ дляЗабобонний фрукт
За що-за що дякувати? Ото таракани у Вас гуляють.
Зате,що не сама
Сердючка 28 марта в 12:59
Я бы сказала это больше связано с семьей, местом обитания, иногда это способ побыстрее сбежать из род.дома. Думаю обстоятельства, воспитание, ценности, понятия, характер больше влияют чем внешность.
Незламна Україна 28 марта в 12:58
Ну в мене зовнішність є, популярною в школі проте ніколи не була, чоловіки звертають увагу, але за легкими стосунками не женусь - поки не бачу чоловіка, якого зроблю своєю парою.
ДелиВерка 28 марта в 12:58
Ну да есть связь, у популярных и красивых завышенная самооценка, поэтому долго выбирают.
Но замуж в 23 года, такое себе сомнительное превосходство...
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 12:59
Ответ дляДелиВерка
Ну да есть связь, у популярных и красивых завышенная самооценка, поэтому долго выбирают.
Но замуж в 23 года, такое себе сомнительное превосходство...
В 18,а не 23
3 1
Як_наготую... 28 марта в 12:59
Та не, не заметила такого. Часто не симпатичные девушки цепляются за первого, кто обратил внимание, эт да, а так, не заметила такой закономерности
Ашотакоя 28 марта в 12:59
Автор почитала ваш опус і зробила висновок -Це ви так заздрите своїй страшній подружці що вийшла заміж за багатого і до сих пір щаслива в шлюбі?!
2 1
вре_Динка 28 марта в 13:00
я в 17 переїхала до першого чоловіка, в 25 переїхала від чоловіка до іншого чоловіка. в 29 почала зустрічатися з нинішнього чоловіка через тиждень після розлучення з другим. в школі популярною не була, в дорослому житті флуртунів і кавалерів вистачає.
дітей не маю, карʼєру маю, не вважаю себе вродливою, і не вродливою, звичайна, нормальна
3 1
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 13:00
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тут питання скоріше не в красоті та популярності, а в самоцінності і впевненості в собі. Ті, хто впевнений в собі, ті обирають те, що хочуть. А ті, хто не впевнений, обирають з того тільки, що їм пропонують.
Так якраз і некрасиві і непопулярні обирають із того,що їм пропонують
Інші ні
КонхфЭдкаТузик 28 марта в 13:01
Я была всегда популярная и красивая, замуж вышла в 18, первого в 19 родила, в 25 уже трое детей было. Сама так захотела, удачного парня встретила и появилось желание с ним быть
3 1
So_so 28 марта в 13:01
Нет. Мужчина рядом зависит от самооценки. Ваш опус тоска.
Белочкой зови 28 марта в 13:01
Думаю, что вы правы
вре_Динка 28 марта в 13:01
Ответ дляСердючка
Я бы сказала это больше связано с семьей, местом обитания, иногда это способ побыстрее сбежать из род.дома. Думаю обстоятельства, воспитание, ценности, понятия, характер больше влияют чем внешность.
погоджуюсь, я в 17 летіла з дому, щоб мама могла побудувуати новий шлюб з чоловіком, з яким ми не зійшлись характером
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 13:03
Ответ дляСердючка
Я бы сказала это больше связано с семьей, местом обитания, иногда это способ побыстрее сбежать из род.дома. Думаю обстоятельства, воспитание, ценности, понятия, характер больше влияют чем внешность.
І це також,я не хочу повертатися до батьків,не раджу із ними,і там страшний ремонт в них
Свекруховна 28 марта в 13:03
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так якраз і некрасиві і непопулярні обирають із того,що їм пропонують
Інші ні
Всі обирають із того, що їм пропонують. Чи як ви собі уявляєте: я красива, хочу принца Уєльського, і бах завра приїхав принц свататись
4 1
Fragile_rose_24 28 марта в 13:03
Вам не було більше чим зайнятися? 23 вже сім´я, ви взагалі навчались, гуляли?мені 24,ніколи не зрозумію
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 13:03
Ответ дляАшотакоя
Автор почитала ваш опус і зробила висновок -Це ви так заздрите своїй страшній подружці що вийшла заміж за багатого і до сих пір щаслива в шлюбі?!
Ні,в мене немає давно подруг ніяких
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 13:04
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я была всегда популярная и красивая, замуж вышла в 18, первого в 19 родила, в 25 уже трое детей было. Сама так захотела, удачного парня встретила и появилось желание с ним быть
Це ви,як виключення
вре_Динка 28 марта в 13:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
І це також,я не хочу повертатися до батьків,не раджу із ними,і там страшний ремонт в них
заробіть на орендоване житло, не бачу проблеми. я б ніколи не повернулася до батьків, не зважаючи на ремонт і тому подібне, тому я заробляю і на оренду, на те щоб мати змогу заробити на своє
So_so 28 марта в 13:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ні,в мене немає давно подруг ніяких
Потому что Вы некрасивая?
Белочкой зови 28 марта в 13:04
Ответ дляСвекруховна
Всі обирають із того, що їм пропонують. Чи як ви собі уявляєте: я красива, хочу принца Уєльського, і бах завра приїхав принц свататись
Все возможно для красивых и уверенных в себе)

А как модели красивые выходят замуж за миллионеров?
Забобонний фрукт 28 марта в 13:05
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Зате,що не сама
Іноді краще самій, чим з ким попало. Ви ще дуже молода, з роками зрозумієте про що я зараз кажу)
Сердючка 28 марта в 13:07
Ответ дляСвекруховна
Всі обирають із того, що їм пропонують. Чи як ви собі уявляєте: я красива, хочу принца Уєльського, і бах завра приїхав принц свататись
Как в любовном напитке номер 9, кашлянула и табун побежал

Но думаю автор имеет ввиду выбор больше или как сейчас говорят из качественных мужчин, хорошего уровня))
автор ПоЗиТиВнАя 28 марта в 13:05
Ответ дляFragile_rose_24
Вам не було більше чим зайнятися? 23 вже сім´я, ви взагалі навчались, гуляли?мені 24,ніколи не зрозумію
Навчалась і довго
Коледж ,а потім університет

Тільки на кальян ходила ,по клубам ні