28 марта в 13:05

Зацвів заміокулькас. Ну краса ж))

Вперше бачу, почитала рідко цвітуть.
Пишуть до великих грошей чи поповнення в сім´ї. А в мене аж дві квітки))
Правда перед цвітом 3 листки пожовкло. Переживаю, щоб не пропав.
Як на місяць виїздили в евакуацію в березні 2022, то виключили отоплення і забили вікно. В мене був здоровенний і дуже пишний і не вижив.
То я за цим трушусь. Дуже їх люблю
31 8 4
Библиотекарь 28 марта в 13:05
нифига себе
Dark_Yasna 28 марта в 13:05
Краса!
Лунтик-паунтик 28 марта в 13:06
класс. первый раз вижу.
Like-995b 28 марта в 13:06
У меня не цвел никогда)
Бойцовская 28 марта в 13:07
Мой тоже цветет сейчас, уже отцаетает
13 1
Веккy 28 марта в 13:07
Ну все, ждём двойню у вас
автор Почекуха 28 марта в 13:07
Ответ дляБойцовская
Мой тоже цветет сейчас, уже отцаетает
Квіти канєшно специфічної краси))
8 1
Салт 28 марта в 13:07
о, перший раз бачу.

У мене такою подібною ’квіткою’ один єдиний раз розквітла дифенбахія.
автор Почекуха 28 марта в 13:08
Ответ дляВеккy
Ну все, ждём двойню у вас
До моїх двох ще двійня і мамі йди з хати))
західний_діалект 28 марта в 13:11
класс. автор. поздравляю, никогда не видела
это цветочек такой с большой тычинкой типа? сам цветок- тоже зеленый, да?
Домовенок Кузя 28 марта в 13:11
На роботі завжди квітнув, засох в перші місяці війни
автор Почекуха 28 марта в 13:12
Ответ длязахідний_діалект
класс. автор. поздравляю, никогда не видела
это цветочек такой с большой тычинкой типа? сам цветок- тоже зеленый, да?
Да. Краса специфічна. Та хто ми такі, щоб оцінювать)
Печальки.нет 28 марта в 13:13
Ответ дляБойцовская
Мой тоже цветет сейчас, уже отцаетает
а чим ви поливаєте свою квіточку, що таке міцне та товсте стебло?
західний_діалект 28 марта в 13:14
Ответ дляПочекуха
Да. Краса специфічна. Та хто ми такі, щоб оцінювать)
хотите совет? загадайте себе желание и определите исполнение- если цветок простоит к примеру 3 дня - сбудется. завянет раньше- нет.
Забавно и порой срабатывает. Колтчество дней на ваше усмотрение .
автор Почекуха 28 марта в 13:16
Ответ длязахідний_діалект
хотите совет? загадайте себе желание и определите исполнение- если цветок простоит к примеру 3 дня - сбудется. завянет раньше- нет.
Забавно и порой срабатывает. Колтчество дней на ваше усмотрение .
Так і зроблю
Бажання зараз одне на всіх!
Бойцовская 28 марта в 13:16
Ответ дляПечальки.нет
а чим ви поливаєте свою квіточку, що таке міцне та товсте стебло?
Водой:) иногда удобрения для кактусов даю, но очень редко. Я вообще идеальная хозяйка для таких растений которые нельзя заливать, забываю поливать постоянно
західний_діалект 28 марта в 13:17
Ответ дляПочекуха
Так і зроблю
Бажання зараз одне на всіх!
вы не управляете миром. Поэтому желание загадывайте личное, касаемое себя или семьи.
Весела бджілка 28 марта в 13:18
Добрый знак
Ангел-предохранитель 28 марта в 13:21
Ответ дляСалт
о, перший раз бачу.

У мене такою подібною ’квіткою’ один єдиний раз розквітла дифенбахія.
я думаю такое видят впервые многие. у меня тоже собрался цвести.
Zelenkа 28 марта в 13:22
Завдяки форуму я вивчила слово «заміокулькас»😂
Вітаю, автор!
Хтомолодець? Я! 28 марта в 13:23
Красаааа
Дуже люблю цю рослинку))) маю кілька вдома, але не цвіли ніколи.
Колись зацвів ’тещин язик’ - у нас величезний, більше метра, то стрілка на півкімнати була гарна, блідо-зеленого кольору, всіяна квіточками
Брюлик в стразах 28 марта в 13:29
Ответ дляПочекуха
Так і зроблю
Бажання зараз одне на всіх!
Не треба загадувати такі серйозні бажання
Иванка Бур 28 марта в 13:29
У мене цвіте регулярно.
Але нічого красивого у цій квітці не бачу Перший раз взагалі була розчарована - ’що це за х...?’ , все чекала, що стане краще
ХвилювАллочка 28 марта в 13:35
Ответ дляИванка Бур
У мене цвіте регулярно.
Але нічого красивого у цій квітці не бачу Перший раз взагалі була розчарована - ’що це за х...?’ , все чекала, що стане краще
Тому й цвіте рідко, щоб не травмувать лишній раз😂
ХвилювАллочка 28 марта в 13:36
В мене є 2 звичайних. Побачила фото чорного. Тепер хочу його🤪
автор Почекуха 28 марта в 13:37
Ответ дляХвилювАллочка
В мене є 2 звичайних. Побачила фото чорного. Тепер хочу його🤪
Я вживу бачила.
Дуже гарний. Дорожчий в 2 рази
ХвилювАллочка 28 марта в 13:42
Ответ дляПочекуха
Я вживу бачила.
Дуже гарний. Дорожчий в 2 рази
Так. Знайшла молоденький, наполовину чорний за 720 грн, 65 см. Повністю чорний 1950, 90 см. Може підлітка візьму))) ще сансеверіі класні🥰
Всміхайлик 28 марта в 13:44
Ответ дляХвилювАллочка
Так. Знайшла молоденький, наполовину чорний за 720 грн, 65 см. Повністю чорний 1950, 90 см. Може підлітка візьму))) ще сансеверіі класні🥰
зашла на олх , там дешевле..
ХвилювАллочка 28 марта в 13:44
Ответ дляВсміхайлик
зашла на олх , там дешевле..
Дякую, гляну
Всміхайлик 28 марта в 13:45
Ответ дляХвилювАллочка
Дякую, гляну
глньте, там разне