Изменено 29 марта в 15:21

Куди поїхати на вихідні?

Всім привіт.
Разом з донькою (зараз їй14 років) знайомимося з різними містами України. В минулому році були у Львові, до війни- в Ужгороді, Одесі, Харкові, Миколаєві. Як потеплішає, хочемо ще кудись поїхати.
Автотранспорту свого немає, добираємося поїздом. Бюджет помірно обмежений. Тури не замовляємо, бо самім їхати дешевше, і можна самому регулювати, куди хочеш йти.
Цікавить куди краще поїхати на 2-3 дні. Що порадите: Луцк, Чернівці чи Камєянець-Подільський?
Всім мирного неба)))
Лукава Кішка 29 марта в 15:21
Дякую за тему
дамаБезСобачки 29 марта в 15:25
Где вам понравилось?, я со своими тоже куда-то поехала как потеплеет.
Видящие_помогите 29 марта в 15:26
Звичайно, Камянець-Подільський, Хотинська фортеця. Візьміть екскурсовода, дівчинці Вашій 14 років. Якраз у школі пройшла курс з історії про козацьке минуле, закріпити очно матеріал буде цікаво.
6 1
Прилипало 29 марта в 15:27
приезжайте к нам в Днепр) длиннющая набережная с разными красотами, парки (Шевченко, Глобы, Зеленый гай), ботанический сад, Монастырский остров, Дом органной музыки, разные музеи...
КоролеВешна 29 марта в 15:27
в Луцьку не була. Чернівці та Кам´янець мають свою родзинку, навіть не знаю, що краще. в принципі одного дня на кожне з цих міст вистачить, вони близько одне від одного, тобто можна день в Чернівцях, день в Кам´янці. я би, звісно, в Кам´янець поїхала по одній простій причині - бо живу в Чернівцях))) ні, серйозно, люблю Кам´янець, він хоч і близько від нас, але відрізняється архітектура та менталітет, завжди є відчуття мандрівки. можна ще так: Чернівці - Хотин - Кам´янець.
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:27
Ответ длядамаБезСобачки
Где вам понравилось?, я со своими тоже куда-то поехала как потеплеет.
Скрізь сподобалося, але Львів - то просто любов навіки! Ми приїхали на 3 дні, а поїхали через тиждень, бо нагулятися не могли.
Меня много 29 марта в 15:27
Ответ длядамаБезСобачки
Где вам понравилось?, я со своими тоже куда-то поехала как потеплеет.
В Одессе уже тепло, жарко, но каждый день падают ракеты. Точно не к нам
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:31
Ответ дляПрилипало
приезжайте к нам в Днепр) длиннющая набережная с разными красотами, парки (Шевченко, Глобы, Зеленый гай), ботанический сад, Монастырский остров, Дом органной музыки, разные музеи...
Я була в Дніпрі, але сама, без доньки. Дуже гарне місто
Але зараз трохи хочу її увезти в більш тихе місто, виникла гостра необхідність підлікувати нерви...
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:31
Ответ дляКоролеВешна
в Луцьку не була. Чернівці та Кам´янець мають свою родзинку, навіть не знаю, що краще. в принципі одного дня на кожне з цих міст вистачить, вони близько одне від одного, тобто можна день в Чернівцях, день в Кам´янці. я би, звісно, в Кам´янець поїхала по одній простій причині - бо живу в Чернівцях))) ні, серйозно, люблю Кам´янець, він хоч і близько від нас, але відрізняється архітектура та менталітет, завжди є відчуття мандрівки. можна ще так: Чернівці - Хотин - Кам´янець.
Дякую за ідею!
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:32
Ответ дляМеня много
В Одессе уже тепло, жарко, но каждый день падают ракеты. Точно не к нам
Були в Одесі влітку перед початком війни. Дуже сподобалося!
Безсовісна кума 29 марта в 15:40
Ответ дляПрилипало
приезжайте к нам в Днепр) длиннющая набережная с разными красотами, парки (Шевченко, Глобы, Зеленый гай), ботанический сад, Монастырский остров, Дом органной музыки, разные музеи...
А Миколаїв який гарний , Полтава, Житомир,Тернопіль
Безсовісна кума 29 марта в 15:39
Ответ дляКоролеВешна
в Луцьку не була. Чернівці та Кам´янець мають свою родзинку, навіть не знаю, що краще. в принципі одного дня на кожне з цих міст вистачить, вони близько одне від одного, тобто можна день в Чернівцях, день в Кам´янці. я би, звісно, в Кам´янець поїхала по одній простій причині - бо живу в Чернівцях))) ні, серйозно, люблю Кам´янець, він хоч і близько від нас, але відрізняється архітектура та менталітет, завжди є відчуття мандрівки. можна ще так: Чернівці - Хотин - Кам´янець.
Мені Чернівці цікавіші звичайно, в Кам´янецькому районі я провела все своє дитинство, та і так по справах чи на відпочинок їздили багато Чоловік чернівчанин, живемо під Києвом, але от по роботі він зараз в Миколаєві, дуже душевно все, гаре місто
1 1
Безсовісна кума 29 марта в 15:40
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Скрізь сподобалося, але Львів - то просто любов навіки! Ми приїхали на 3 дні, а поїхали через тиждень, бо нагулятися не могли.
Нііі,я любила Львів до тюнінгу під Євро 2012, от тоді він був затишним
Безсовісна кума 29 марта в 15:40
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я була в Дніпрі, але сама, без доньки. Дуже гарне місто
Але зараз трохи хочу її увезти в більш тихе місто, виникла гостра необхідність підлікувати нерви...
Трускавець?
Сорока-ворона 29 марта в 15:41
Ужгород на сакури
Безсовісна кума 29 марта в 15:41
Із маленьких містечок дуже подобається Ніжин
Альфред Шнитке 29 марта в 15:43
Я киевлянка, люблю Полтаву и Николаев
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:44
Ответ дляБезсовісна кума
Із маленьких містечок дуже подобається Ніжин
В Ніжині донька й так всі канікули проводить - мої батьки там живуть
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:46
Ответ дляБезсовісна кума
Нііі,я любила Львів до тюнінгу під Євро 2012, от тоді він був затишним
Ми вперше у Львові були, порівняти ні з чим.
Байрактара 29 марта в 15:46
Якщо донька любить квести, можу порадити застосунок українськими містами: walqlike. По Кам´янцю точно є квести)
автор ЭкстрасенсиХаЯ 29 марта в 15:48
Ответ дляБайрактара
Якщо донька любить квести, можу порадити застосунок українськими містами: walqlike. По Кам´янцю точно є квести)
Дякую! Я про таке й не чула. Відстала від життя
Байрактара 29 марта в 15:49
І ще отака штука є в Кам´янці, не знаю, чи зараз їздить, але мій підліток був у захваті)
Безсовісна кума 29 марта в 16:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В Ніжині донька й так всі канікули проводить - мої батьки там живуть
Аааа. Там класно
Коко На Страже 29 марта в 16:25
Приїзжайте в Вінницю, але як потепліє та включать фонтани.
Я збираюсь за весну відвідати з дітьми-підлітками Ужгород та Івано-Франківськ.