Добрая свекровь• 18 марта 2024
Порадьте, будь ласка, санаторій в Україні
Мабуть, західна. Є бажання і потреба влітку відпочити днів 10-12. Попити водички, басейн, масаж, соляна кімната. Дорогі варіанти не тягну. Ціна +- 20 000 грн.за 10 днів. Думаю про " Термал Стар" чи " Сонячний" в Поляні. 37 років. Всім дякую
Добрая свекровь
• 18 марта 2024
Ответ дляPORKA
Миргород не хочете?
Може і хочу. Головне, щоб було нормальне місце, бо їду з примхливою панянкою) порадьте, будь ласка
Добрая свекровь
• 18 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Водичка різна. Вам для чого?
ЖКТ. Підвищена кислотність, підшлункова, жовчний і т.д.
PORKA• 18 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Якщо ви пара то вам точно не в миргород ще й з примхливою
PORKA• 18 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ну жкт лікують в Миргороді, але це Полтавська обл.
Добрая свекровь
• 18 марта 2024
Ответ дляPORKA
Примхлива - це в мене мама)
PORKA• 18 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Примхлива - це в мене мама)
Західна дорого, так що розгляньте ще таки варіант. Якщо не влізете в бюджет.
Замулена ріка• 18 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Мне в Миргороде санаторий Гоголя нравится, обожаю его, бассейн хороший, массажисты классные, территория супер
Добрая свекровь
• 18 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую. Почитаю
Ласкове телятко• 18 марта 2024
Березовый Гай - Харьковс. обл. Еду в мае после Пасхи! Соловьев слушать!
Туфли в чешуе• 18 марта 2024
Мама зараз в Сонячному(Поляна) - дуже гарно і не дуже дорого. Все подобається
Вам телефонограмма• 18 марта 2024
Квітка Полонини в Закарпатті. Дуже гарна територія і обслуговування. Не дуже дешево. Корпус Сузір´я подорожче , а корпус Квітка Полонини бюджетний.
Стервочка• 18 марта 2024
Були в Шахтарі в Трускавці в минулому році і в цьому році теж хочу. Сподобалось. Були з сином 10 років, 26 тисяч на 14 днів. В Миргороді неспокійно зараз, хоча там теж гарно, були в Санаторії Миргород до війни.
Заикальница• 18 марта 2024
Автор не едьте в Миргород, как выше советуют, там опасно сейчас, молчу уже про Харьковскую обл , я бы не рисковала.
Мне нравятся санатории Боржава и Теплиця на Закарпатье, там свои термальные и минеральные бассейны. Но если у вас 20000 на 10-12 дней на двоих бюджет, то это маловато. Разве что срвсем ббджетные санатории Трускавца типа Алмаза с Кристалом, но туда точно не примхливым можно ехать
Заикальница• 18 марта 2024
Ответ дляТаракашечка
Токарі-Бережки, під Лебедином, 1000 грн день
Вы советуете ехать в Сумскую обл? Автор наверное отдохнуть хочет, а не под постоянными тревогами находиться
Таракашечка• 18 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
Так, раджу. Там немає тривог, я щойно повернулась звідти. Живу в Сумах. Ще будуть питання?
Заикальница• 18 марта 2024
Ответ дляТаракашечка
Тогда это все сказки пишут, что Сумскую обл стирают с лица земли? Сегодня одну сторону уничтожают, а где гарантия что завтра и до остальных частей области не доберутся. Это уже экстремальный отдых, ехать в такие опасные места, еще и за это деньги платить.
Таракашечка• 18 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
Стирають прикордоння. Ви бачили де на мапі цей санаторій?
Грамотний хвіст• 18 марта 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А подскажите, как погода? В среду едем в Квитку Полонини. Не знаю какие вещи брать, прогноз постоянно меняется.
Грамотний хвіст• 18 марта 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Едем туда в среду с детьми. Если автор одна то можно уложиться в ее бюджет.
Туфли в чешуе• 18 марта 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Мама в шубе, но она мерзляк
Грамотний хвіст• 18 марта 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Мама в шубе, но она мерзляк
Не хочется в шубе)) хочу в жилетке ехать, не брать куртку, но наверное не рискну)
Туфли в чешуе• 18 марта 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Сегодня +4. А там смотрите погоду, но в горах могут быть сюрпризы
Добрая свекровь
• 19 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
Ні, 20 000 це бюджет за людину, звичайно. Тобто, +- 40 000 грн.за двох. Дякую за пораду.
Заикальница• 19 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Тогда это нормальный бюджет. В Теплице мне нравится то что там маленький санаторий, нет посторонних всяких по курсовкам, такой отдых для души и тела. Но тем кто любит движ и тусовки, там будет скучновато. И оучге ехать вторая половина апреля-мац, когда все цветет. Природа там обалденная. Приятного отдыха.
Ламборджини• 17 апреля 2024
з підвищеною кислотністю Миргород протипоказаний! бо буде така печія,що не знатимете куди дітися. Моршин вам чи Солочин(Поляна Квасова)
Добрая свекровь
• 17 апреля 2024
Ответ дляЛамборджини
Так, дякую. Викупили вже Квітку Полонини. Вийшло 23 000 грн.за 12 днів на людину ( проживання, харчування і базове лікування)
Ламборджини• 17 апреля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Жах.як дорого. Як є гроші, то можна. Але я за 20тис 3тижні живу в Моршині вдвох в квартирі , п´ю воду, 10масажів спини і 6-7 ма ажів у косметолога і ще й їмо. 12 днів то дуже мало. В моршині менше 14 днів.як і вТрускавці робити нема чого. Вода починає лікувати лише на 5-6 день-розріджується жовч і починає відходити.я по санаторіях давно .але менше 16 днів ніде не була.бо ефекту нема. Не встигає організм полікуватися за такий короткий період. 14 це найменший мінімум