29 марта в 15:28

Здаю квартиру, приймаю людей з тваринами. Але

Але умовою є збільшена залогова сума на 50%. Багатьох це обурює. Але ж сума повертається вся при виїзді, якщо все добре в квартирі.
В результаті вже треті квартиранти без тварин.
В чому нюанс заплатити більший залог? А потім купа тем, що з тваринами не здають. Здають.
показать весь текст
25 2
автор Горня капучіно 29 марта в 16:03
Ответ дляБарабан для дорослих
В києві здаєте? дивіться,не попадіться аферистам,як я. складайте договір,залучайте ріелтора. мене тільки це і врятувало. 15 років здавала і втрапила на пару аферистів
Не Київ. Здаю, через рієлтора, оформлюю контракт.
Кракадэ 29 марта в 16:03
Родичі минулого літа винаймали квартиру з двома дітьми,котом і собакою( ну як собака,старий той тер´єр),то платили завдаток у розмірі оренди за два місяці+50% ріелтору і нормально до цього поставились,бо квартира зі свіжим ремонтом,нормальними меблями і в районі,який їм підходив.
Барабан для дорослих 29 марта в 16:04
Ответ дляГорня капучіно
Не Київ. Здаю, через рієлтора, оформлюю контракт.
а контракт у юриста не засвідчуєте?
жижифреймут 29 марта в 16:05
Ответ дляВакцениро Вона
Не верят, что вернете или найдете причину не возвращать
Как-то съезжала с квартиры, так ее хозяин переворачивал матрасы, двигал кровати, шкафы и т.д
Шел уже с намерением не возвращаться или удержать часть суммы. Особо не нашел к чему придраться и в конце сказал: ну хоть 500 грн ставлю себе на моющие средства. Хо квартиру оставили чистой. И хозяин ее вначале казался вполне нормальным
у нас больше,проверяли пыль на обналичниках,багетах и антресолях кухни и шкафа купе,сказали как тут пыльно нужен клининг)
НашлаПерепискуМужа 29 марта в 16:06
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Гоните вы,а я знаю какая сейчас стоимость квартир.Ну может вы в своей живете,поэтому как с луны упали
я сдаю одну квартиру за 5500 и вторую за 5. все с удобствами, областной центр. так что гоните вы.
но я имею смелость признать, что за 15 тоже есть предложения
автор Горня капучіно 29 марта в 16:07
Ответ дляБарабан для дорослих
а контракт у юриста не засвідчуєте?
Ні.
ПироженкА 29 марта в 16:10
Ответ дляПиши-пропало
Для этого вам и дают задаток за последний месяц
За останній місяць то не завдаток. То гарантія оплати останнього місяця.
автор Горня капучіно 29 марта в 16:11
Ответ дляжижифреймут
у нас больше,проверяли пыль на обналичниках,багетах и антресолях кухни и шкафа купе,сказали как тут пыльно нужен клининг)
Я прошу квартиру повернути в тому ж стані, що була при здачі. Мені все рівно чи це клінінг, чи це самостійно.
Якщо люди бажають клінінг, то маю контакти від рієлтора і ділюсь ними.
На пилюку не дивлюсь. Але був випадок, коли повернули квартиру, а наматрасник брудний(весь в плямах жовтих ) на фоні білої квартири жах, то дивились вартість нового і на місці повертала меншу суму завдатку.
Фенте Фря 29 марта в 16:12
Ответ дляЯ в дамках
теж здивована, здаємо в Києві хрущ з досить сучасним ремонтом та величезним двоспальним ліжком, так, від метро їхати треба 10 хвилин. правий берег, 7,5 тис
Ну і ви самі прекрасно розумієте, що за однокімнатний хрущ з сучасним ремонтом і 10хв від метро спокійно можна мати від 10000грн.
І це знімуть за 10 днів після відкриття повідомлення на олх.
В Бучі однокімнатний хрущ з більш менш притомним станом від 6000.
Фенте Фря 29 марта в 16:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
Народ ,кто в курсе ,сейчас гостинку реально сдать ?! Блок на 4 хозяев . Снимают ?! До войны знаю студенты разбирали такие комнаты ,а сейчас ? Харьков
Ньюанс, не в квартирі, а в тому що це Харків.
Чим далі триватиме війна, тим більше людей звідти поїде
жижифреймут 29 марта в 16:14
Ответ дляГорня капучіно
Я прошу квартиру повернути в тому ж стані, що була при здачі. Мені все рівно чи це клінінг, чи це самостійно.
Якщо люди бажають клінінг, то маю контакти від рієлтора і ділюсь ними.
На пилюку не дивлюсь. Але був випадок, коли повернули квартиру, а наматрасник брудний(весь в плямах жовтих ) на фоні білої квартири жах, то дивились вартість нового і на місці повертала меншу суму завдатку.
якщо все це оговорюється завчасно це одно.а коли прийшли у квартиру чистішу ніж вона була,коли ми заїждали,та не знали до чого придратися і зі стулом лазили пальцем водили та тикали яка ж вона брудна...то зовсім інше.а про клінінг до цого мови зовсім не шло...
Ласковая_львица 29 марта в 16:15
Ответ дляГорня капучіно
Я прошу квартиру повернути в тому ж стані, що була при здачі. Мені все рівно чи це клінінг, чи це самостійно.
Якщо люди бажають клінінг, то маю контакти від рієлтора і ділюсь ними.
На пилюку не дивлюсь. Але був випадок, коли повернули квартиру, а наматрасник брудний(весь в плямах жовтих ) на фоні білої квартири жах, то дивились вартість нового і на місці повертала меншу суму завдатку.
но матрасу можно сделать химчистку, это подешевле нового будет
2 1
НашлаПерепискуМужа 29 марта в 16:15
Это все сугубо на рассмотрение хозяина. обижаться наши оппоненты могут на что угодно. Мне это даже подозрительно, ведь если животное не дерет обои, то в чем смысл обиды? до войны я с животными не брала. А вот потом- начала брать. у самой два кота, а квартиранты и без животных попадались ..хуже животных((. жилье типа бабушатника, когда приезжают снимать люди и говорят - у нас котик, у меня язык не поворачивается с них содрать лишних денег. Залоговые в размере месячной аренды прописаны в условиях и их я всегда беру.
Меня, когда я с котами драпала, взяли , не колеблясь, в ес. Хороший пример.
но в вашем, автор, случае я поддерживаю это решение. это справедливо- но прописывайте в обьявлении сразу. если это не будет сюрпризом, люди могут обдумать и тогда уже звонить. если я сделаю косметический ремонт, а его планирую, если сьедут эти квартиранты, то такая строчка тоже появится.
мое жилье прошлой весной смотрело трое семей. у всех животные и машины на ’восточных номерах’. это так больно(( И эти люди достойны уважения, чтоза брали своих животных.
ПироженкА 29 марта в 16:16
Ответ дляШвендяю містами
Да читайте внимательно. Автор хочет залог больше, но залог больше у нее только с животными. С животными квартирантов не нашла, нашла без животных. Потому залог обычный , а не больше, вот она и возмущена. А хотела залог больше.
Вона не хотіла залог більше, якщо немає тварин. Обурена тим, що люди кажуть, що ніхто не бере з тваринами. А виявляється, люди просто не хотять платити більший залог
НашлаПерепискуМужа 29 марта в 16:16
Ответ дляЛасковая_львица
но матрасу можно сделать химчистку, это подешевле нового будет
речь про наматрасник
автор Горня капучіно 29 марта в 16:17
Ответ дляЛасковая_львица
но матрасу можно сделать химчистку, это подешевле нового будет
Я на матрас стелю наматрасник. І брудним був він. Дешевше змінити наматрасник 400-500 грн, ніж замовляти новий матрас чи хімчистку.
ПироженкА 29 марта в 16:20
Ответ дляПодмигашка
Ну, це дивлячись які умови. В мене було 10 000, за останній місяць я не брала, а тільки залог 10 000. Аби призналися, то було б 15000 залогу ітого 25 тис.
А якщо купу шкоди наробили, останній місяць вас годували ’завтраками’ і тишком виїхали з мікрохвильовкою, роутером і телеком? Завдаток не покриває всього, так ще й за 3 тижні не сплачено. І комуналку теж.
ПироженкА 29 марта в 16:21
Ответ дляБарабан для дорослих
В києві здаєте? дивіться,не попадіться аферистам,як я. складайте договір,залучайте ріелтора. мене тільки це і врятувало. 15 років здавала і втрапила на пару аферистів
Розкажіть, в чому була афера?
Ласковая_львица 29 марта в 16:24
Ответ дляГорня капучіно
Я на матрас стелю наматрасник. І брудним був він. Дешевше змінити наматрасник 400-500 грн, ніж замовляти новий матрас чи хімчистку.
а, наматрасник согласна
жижифреймут 29 марта в 16:40
Ответ дляЛасковая_львица
но матрасу можно сделать химчистку, это подешевле нового будет
и чтоб такого не было нужно наматрасник сразу одевать его постирать еще дешевле будет)
Подмигашка 29 марта в 16:43
Ответ дляПироженкА
А якщо купу шкоди наробили, останній місяць вас годували ’завтраками’ і тишком виїхали з мікрохвильовкою, роутером і телеком? Завдаток не покриває всього, так ще й за 3 тижні не сплачено. І комуналку теж.
Ге має оплаьи - на вихід, в мене плпередня оплата була
Барабан для дорослих 29 марта в 16:49
Ответ дляПироженкА
Розкажіть, в чому була афера?
до вас вселяється пара.Такі добропорядні,чистюлі. Договір на ньому і ним підписані 2 примірники. Але через півроку вона повідомляє,що вони посварилися і він виїхав. Потім через 2 тижні миряться і вертається. В цей період вам розповідає кожна з сторін який вона/він падло.. Потім вони буцімто сваряться знову і він виїжджає,прихопивши з собою договір. Вона лишається. І теж виїжджає через місяць. Але коли ви приїжджаєте забрати ключі,вона починає вимагати повернути гроші за останній місяць(як залог),які ви не брали. Про це написано в договорі,що під час укладення внесена оплата за 1 міс,а не за 2 міс. (думаю,що причина вибивання грошей видумується відповідно до ситуації).Але в неї договору нема. Вона влаштовує істерику,кричить,плаче,доводить вас до сказу,бо все зненацька,матюкає вас відбірними матами і каже що ви вкрали гроші, вами тіпає. Дзвонить буцім-то йому.а він не бере телефон. Той договір,що у вас,вона не хоче визнавати,показує якісь зошити свої і продовжує верещати. Далі вимагає зустрічі з ріелтором,який укладав договір. З*їжджає. Але щодня вона телефонує і доводить вас до сказу. Не дає сказати ні слова,лиш прокльони і вереск у телефоні. Розраховано на введення в стан шоку і зненацькості. Вами тиждень тіпає,а вас достають. Ви блокуєте,вам телефонують з інших номерів і терор продовжується. Погрожують прийти на роботу і т.д..Коли я додзвонюсь ріелтору і розповідаю ситуацію,він каже,що він під*їде і просить назначити зустріч десь біля будинку,який неподалік відділку поліції. Про це їй ні слова. Всі зустрічаємося. В неї договору буцім нема. Ріелтор бере мій договір,посвідчує ,що договір складений ним і він вірний. Тітка продовжує матюкати всіх нас,кричати,істерити...Короче- це старашенна нервотрьопка. Каже що вона давала гроші,що ріелтор мій родич і ми зговорились. На що ріелтор каже,що всі подальші дії будемо проводити у відділку поліції. зараз ми туди йдемо і ви все викладаєте на папері. я в свою чергу пишу заяву на те,з мене вибивають гроші. Тітка зразу замовкає,розвертається і йде. Розраховано на психічно стійку людину. Людина слабохарактерна зразу віддасть гроші,аби не тероризували,не дзвонили,не залякували. ось так.
ПироженкА 29 марта в 16:56
Ответ дляПодмигашка
Ге має оплаьи - на вихід, в мене плпередня оплата була
Так, в усіх попередня. Наших знайомих 3 тижні морочили: ой, зарплату не дали, ой, ліки дитині треба купити, ой, завтра точно оплатимо... а потім 3 дні ігнору... дзвонить консьєржка - тут ваші ключі лишили...
ПироженкА 29 марта в 17:08
Ответ дляБарабан для дорослих
до вас вселяється пара.Такі добропорядні,чистюлі. Договір на ньому і ним підписані 2 примірники. Але через півроку вона повідомляє,що вони посварилися і він виїхав. Потім через 2 тижні миряться і вертається. В цей період вам розповідає кожна з сторін який вона/він падло.. Потім вони буцімто сваряться знову і він виїжджає,прихопивши з собою договір. Вона лишається. І теж виїжджає через місяць. Але коли ви приїжджаєте забрати ключі,вона починає вимагати повернути гроші за останній місяць(як залог),які ви не брали. Про це написано в договорі,що під час укладення внесена оплата за 1 міс,а не за 2 міс. (думаю,що причина вибивання грошей видумується відповідно до ситуації).Але в неї договору нема. Вона влаштовує істерику,кричить,плаче,доводить вас до сказу,бо все зненацька,матюкає вас відбірними матами і каже що ви вкрали гроші, вами тіпає. Дзвонить буцім-то йому.а він не бере телефон. Той договір,що у вас,вона не хоче визнавати,показує якісь зошити свої і продовжує верещати. Далі вимагає зустрічі з ріелтором,який укладав договір. З*їжджає. Але щодня вона телефонує і доводить вас до сказу. Не дає сказати ні слова,лиш прокльони і вереск у телефоні. Розраховано на введення в стан шоку і зненацькості. Вами тиждень тіпає,а вас достають. Ви блокуєте,вам телефонують з інших номерів і терор продовжується. Погрожують прийти на роботу і т.д..Коли я додзвонюсь ріелтору і розповідаю ситуацію,він каже,що він під*їде і просить назначити зустріч десь біля будинку,який неподалік відділку поліції. Про це їй ні слова. Всі зустрічаємося. В неї договору буцім нема. Ріелтор бере мій договір,посвідчує ,що договір складений ним і він вірний. Тітка продовжує матюкати всіх нас,кричати,істерити...Короче- це старашенна нервотрьопка. Каже що вона давала гроші,що ріелтор мій родич і ми зговорились. На що ріелтор каже,що всі подальші дії будемо проводити у відділку поліції. зараз ми туди йдемо і ви все викладаєте на папері. я в свою чергу пишу заяву на те,з мене вибивають гроші. Тітка зразу замовкає,розвертається і йде. Розраховано на психічно стійку людину. Людина слабохарактерна зразу віддасть гроші,аби не тероризували,не дзвонили,не залякували. ось так.
Капець...
Бринзолетта 29 марта в 17:57
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну хай квартира тис.15,останній місяць треба заплатити теж 15,і ще Вам більше залогову суму,то скільки це буде?
а если нехай 5 тыс??
Или так не может быть?
Зам. зав. Анонима 29 марта в 18:22
Ответ дляБринзолетта
а если нехай 5 тыс??
Или так не может быть?
И что это меняет?Для людей которые арендуют квартиру за 5 тыс. каждая копейка на счету,и отдавать дополнительный залог десять раз подумают
Бринзолетта 29 марта в 22:02
Ответ дляБарабан для дорослих
В києві здаєте? дивіться,не попадіться аферистам,як я. складайте договір,залучайте ріелтора. мене тільки це і врятувало. 15 років здавала і втрапила на пару аферистів
в чем именно афера была?если не секрет
Барабан для дорослих 29 марта в 23:02
Ответ дляБринзолетта
в чем именно афера была?если не секрет
Вище все описала