11 апреля в 04:49

Якщо дитина у 5,5 років не вимовляє деякі букви - вже не виговориться ?

Близько пʼяти букв дитина не правильно вимовляє. Читала, що цей вік - сигнал, що сама вже не виговориться
показать весь текст
Лирика физика 11 апреля в 08:07
Сходіть до логопеда на консультацію, тільки вибирайте такого, який і з важкими працює, і з легкими випадками - щоб добре дизартрію впізнавав. Бо тут найважливіше - причина неправильної звуковимови. Якщо це - порушення іннервації, саме не минеться, потрібні вправи, добре працює масаж. Є тести, які можна і самим зробити, але вам важко буде їх інтерпретувати.
Якщо у вашому місті є логосадок, можна досвідченого логопеда там пошукати.
Просериарила молодость 11 апреля в 08:15
Ответ дляПедиатор_я
Та занимайтесь с ней , читайте больше , разговаривайте , может водите на занятия - выговориться , куда денется
Ви серйозно?
Просериарила молодость 11 апреля в 08:15
Ответ дляНаизнанку
Только логопед.
Пожалейте ребенка.
До школы все звуки должны быть поставлены.
А то що, в школу не візьмуть?
БезВзяток 11 апреля в 08:15
Ответ дляЧарівна патика
Почали займатись з логопедом, потім виїхали. Зараз потрібно шукати логопеда онлайн. Так як результат був, а зараз пішов відкат, вже не вимовляє правильно те, що до цього поставив логопед
Саме важке це автоматизувати звуки. Обов´язково ппродрвжуйте займатись. Бо будуть проблеми з навчанням.
Просериарила молодость 11 апреля в 08:17
Ответ дляКрайня невістка
С 4 лет поставили все буквы с логопедом. Уже чисто говорила. С ребенком нужно работать, а не ждать чуда
У дитини автора може бути затримка мови і після занять можна не вийти в норму
БезВзяток 11 апреля в 08:18
Ответ дляСлава Українi
Можна посилання на норми?
Чому ж через одну, всі розказують, що чим раніше звернутись, тим краще?
Таке відчуття, що це логопеди собі клієнтів напрацьовують, 350 гривень за півгодини заняття-хороший дохід, я вважаю
Вивчіться на логопеда і ви заробляйте. З дітьми дуже важко працювать.
Намакушка 11 апреля в 08:43
Ответ дляСлава Українi
Ми працювали з логопедом декілька місяців у 6 років, я кардинальних змін не помітила. Залишила дитину у спокої, р став говорити недавно, сам, не в усі слова вставляє, але я думаю, все буде. З шиплячими ще теж проблема, але я почекаю. Тепер я не вірю в необхідність занять з логопедом-в нашому випадку абсолютно невиправдано.
Чесно кажучи, або логопед такий собі був, або домашні заняття не робили.
З 5 років за 6 місяців занять з логопедом ставили 13 звуків дитині. Заняття було раз на тиждень, де логопед показував вправи на звук, навчав робити дитину. А вже дома я з дитиною щодня перед дзеркалом займалася.
Звук мало навчити говорити, його ще потім автоматизують.

Тому странно чути, коли жодних змін за декілька місяців, якщо в дитини не дизартрия.
Я натуралка 11 апреля в 08:52
Ответ дляЧарівна патика
Почали займатись з логопедом, потім виїхали. Зараз потрібно шукати логопеда онлайн. Так як результат був, а зараз пішов відкат, вже не вимовляє правильно те, що до цього поставив логопед
Нет , будет дефект речи
Нудно заниматься
ГейТуда 11 апреля в 09:32
Выговорится. Дочь в 6,5 лет р толком не выговаривала. К 7 уже говорила. Я не знаю, важно это или нет, но она 2 передних верхних зуба в 1,5 года выбила. Когда они выросли, то она и говорить лучше стала.
Старшая и младшая к логопеду ходили. У старшей уздечка укороченная, поэтому она часть звуков не выговаривала. Труднее всего было в на л поменять почему-то.
руки_Крюги 11 апреля в 09:33
Ответ дляЧарівна патика
Почали займатись з логопедом, потім виїхали. Зараз потрібно шукати логопеда онлайн. Так як результат був, а зараз пішов відкат, вже не вимовляє правильно те, що до цього поставив логопед
Логопеди не проблема, моїх колег по світу розкидало, і роботу по знаходили, і багато хто онлайн працює. Так що то не проблема
Козяка-маляка 11 апреля в 09:33
Ответ дляЧарівна патика
Почали займатись з логопедом, потім виїхали. Зараз потрібно шукати логопеда онлайн. Так як результат був, а зараз пішов відкат, вже не вимовляє правильно те, що до цього поставив логопед
Логопед онлайн? Впервые такую ерунду слышу. Ребенок должен видеть мимику и движения логопеда, считывать их. Кроме того, чтоб поставить звук Р логопед часто использует дополнительные методы, контактируя с ребенком физически
СпайдерВумен 11 апреля в 10:07
В 5,5 років допустима відсутність Л, Р та їх же м´яких. Інші повинні бути всі.
СпайдерВумен 11 апреля в 10:10
Ответ дляГейТуда
Выговорится. Дочь в 6,5 лет р толком не выговаривала. К 7 уже говорила. Я не знаю, важно это или нет, но она 2 передних верхних зуба в 1,5 года выбила. Когда они выросли, то она и говорить лучше стала.
Старшая и младшая к логопеду ходили. У старшей уздечка укороченная, поэтому она часть звуков не выговаривала. Труднее всего было в на л поменять почему-то.
В на л было тяжело поменять, т.к. произошла патологическая замена звука и пришлось, грубо говоря, ломать привычку.
Р это звук позднего онтогенеза, появляется последним, и да, до 7 лет это практически норма его становления (в 6 лет, на протяжении седьмого года).
СпайдерВумен 11 апреля в 10:12
Ответ дляПросериарила молодость
А то що, в школу не візьмуть?
В школу візьмуть, але дитині буде складніше опанувати
читання та письмо.
СпайдерВумен 11 апреля в 10:18
Выше ошиблась, В на Л не патологическая, а привычная замена - при долгой замене входит в привычку произношение.
Т.е. сама замена В на Л нормальная как этап в процессе становления звуков, но по какой-то причине ребёнок застрял на этом этапе.
ГейТуда 11 апреля в 10:59
Ответ дляСпайдерВумен
В на л было тяжело поменять, т.к. произошла патологическая замена звука и пришлось, грубо говоря, ломать привычку.
Р это звук позднего онтогенеза, появляется последним, и да, до 7 лет это практически норма его становления (в 6 лет, на протяжении седьмого года).
Возможно. Но было непривычно. Я р выговаривала примерно с 3,5 лет. Сын в 3 года тоже все буквы выговаривал, старшей логопед в 5 лет сразу р поставила. Младшей логопед не помогла. Сказала, что надо ждать.
Просериарила молодость 11 апреля в 12:00
Ответ дляСпайдерВумен
В школу візьмуть, але дитині буде складніше опанувати
читання та письмо.
:)) все залежить тільки від вчителя.
sur_sur 10 мая в 12:15
Ответ дляМіс Всесвіт
Моя племянница не выговаривала некоторые буквы до 9 лет, причина оказалось в сильном стрессе, сейчас племяннице уже 19 лет, разговаривает отлично.
Да, интересно, как тот стреес установили?
Міс Всесвіт 10 мая в 12:38
Ответ дляsur_sur
Да, интересно, как тот стреес установили?
К психологу обращались, все подробности рассказать из-за чего был стресс?
sur_sur 10 мая в 13:00
Да, расскажите.
Стресс не интересует, интересует взаимосвязь и как её установил психолог ) ребёнок выговаривал звуки, а потом перестал?
Это просто ничем не подтвержденная версия психолога, не более того.
От стресса либо начинают заикаться, либо перестают разговаривать.
Психолог просто где-то прочёл, что
,, У детей дефект речи возникает по следующим причинам:
сильный испуг либо стресс;
травма;
неврологические расстройства;
нарушение функционирования ЦНС или ДЦП;
болезни инфекционного характера;
неправильное формирование либо повреждение речевого аппарата ;
наследственность;
глухота.’
Психологу нужно же казаться умным.