Що зараз цвіте, росте і тд, що викликає алергію?

У дитини уже довгий час нежить, не пливе, а як набряк там і горло сьогодні уже ось хрипне навіть. Посидить на авамісі, цетрині - проходить, тільки без нього пару днів - все з початку.
Раніше я не помічала таких проблем, ну було, що хворіла, було довго нежить тримався, але ж минав без крапель.
Уже думаю, що мабуть алергія на щось. Чи якщо алергія, то з носа "річка тече"?
Освічую темряву 11 апреля в 01:02
Так всё уже цветет.
Любительница 11 апреля в 01:02
Все власно - береза, вільха, фруктові дерева
Шалена красуня 11 апреля в 01:04
Береза( У сина також
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 01:05
Ответ дляОсвічую темряву
Так всё уже цветет.
Таки все цвіте, невже алергія на все? Мабуть є щось більш алергічне, а щось не викликає алергію? І якщо алергія, то що весь час на краплях сидіти?
Электричка 11 апреля в 01:05
якщо алергія, то набряк, в мене на амброзію закладає ніс, горло першить як при застуді, кашель
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 01:05
Ответ дляШалена красуня
Береза( У сина також
А вона довго цвіте? Бо уже десь з місяць такі ’качелі’
Шалена красуня 11 апреля в 01:06
Ответ длямистерЛяпсус
А вона довго цвіте? Бо уже десь з місяць такі ’качелі’
Не маю поняття( Це вперше.
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 01:06
Ответ дляЭлектричка
якщо алергія, то набряк, в мене на амброзію закладає ніс, горло першить як при застуді, кашель
О, так, мала теж покашлює
Электричка 11 апреля в 01:06
Ответ длямистерЛяпсус
Таки все цвіте, невже алергія на все? Мабуть є щось більш алергічне, а щось не викликає алергію? І якщо алергія, то що весь час на краплях сидіти?
щоб виявити алерген, треба здавати аналізи
не весь, тільки поки сезон. в мене, наприклад, вересень на антигістамінних ліках
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 01:08
Ответ дляЭлектричка
щоб виявити алерген, треба здавати аналізи
не весь, тільки поки сезон. в мене, наприклад, вересень на антигістамінних ліках
А який препарат ви цілий місяць приймаєте? Можна так довго їх? Бо нам лікарі назначають на 5...максимум 10 днів.
Электричка 11 апреля в 01:09
Ответ длямистерЛяпсус
А який препарат ви цілий місяць приймаєте? Можна так довго їх? Бо нам лікарі назначають на 5...максимум 10 днів.
гленцет+назонекс
а що робити, якщо без них всі симптоми назад повертаються.
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 01:13
Ответ дляЭлектричка
гленцет+назонекс
а що робити, якщо без них всі симптоми назад повертаються.
Дякую.
А варіант почати таблетки+пшикалку, а потім залишити тільки одну пшикалку пробували? Чи так не бере?
Кредитная 11 апреля в 01:55
Может причина в них?
Да, я блондинка! 11 апреля в 02:45
Берёза и ольха, самые первые аллергены
Электричка 11 апреля в 03:15
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую.
А варіант почати таблетки+пшикалку, а потім залишити тільки одну пшикалку пробували? Чи так не бере?
мене не бере
З родзинкою 11 апреля в 07:20
Все цвіте)
Ще з середини лютого, зазвичай основний алерген-береза, все інше-це як правило перехресні реакції, тому, що білки, які знаходяться в пилку схожі.
З родзинкою 11 апреля в 07:23
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую.
А варіант почати таблетки+пшикалку, а потім залишити тільки одну пшикалку пробували? Чи так не бере?
Першими і основними мають бути ліки проти алергії, в нашому випадку це Еріус, якщо йде упор на ніс-обовʼязково додайте спрей, ми користуємось Назонексом. Якщо підключаються очі-краплі Опатанол.
І не мучте дитину, починайте терапію, вона не коротка, мінімум тиждень-а максимум на весь сезон цвітіння
автор мистерЛяпсус 11 апреля в 09:05
Ответ дляЗ родзинкою
Першими і основними мають бути ліки проти алергії, в нашому випадку це Еріус, якщо йде упор на ніс-обовʼязково додайте спрей, ми користуємось Назонексом. Якщо підключаються очі-краплі Опатанол.
І не мучте дитину, починайте терапію, вона не коротка, мінімум тиждень-а максимум на весь сезон цвітіння
Даю цитрин, бо був період, що два тижні була на еріусі, то така психована стала. Якось еріус на неї погано впливає. Уже боюся його, бо тут і так нервів хватає - підліток, гормоном грають.
Щодо спрею, то аваміс підходить їй, назонекс не пробували.
Я не можу зрозуміти, коли можна перестати то все пити-пшикати? Наприклад, два тижні центрин+аваміс, все прекрасно, ніяких симптомів, ніс дихає. Відміняю все, проходить пару днів, часом навіть 1 день і знову починається.
Як зрозуміти, що уже досить терапії? Тільки так, пробувати?