Успіх на просторах Порадниці і в житті.

Більшість коментаріїв Порадниці - це вигулювання білих пальто.
- Дохід пасивний, або зарплата висока. Або те і те.
- Ідеальна господарка або оплачувана помічниця
- Ідеальна зовнішність та фігура.
- І якщо є діти, то вони успішні в навчанні і вже мають свій власний дохід, що продавчиня з АТБ позаздрить.
Успіх успішний.

Звісно є такі люди. Звісно і у таких людей бувають проблеми, буває біда. Але щоб все в одному флаконі - це дуже мала кількість. Ми в Україні, а не в Швейцарії. Але на порадниці найбільша концентрація успіху успішного. В меньший мірі звичайні люди, які йдуть, дійсно за порадою.

Так, людині хочеться бути трішки краще, ніж вона є. Хочеться підняти себе в своїх очах за рахунок інших.

А що робити тим, кому не вийшло піймати "успіх-успішний" і в житті повна дупа, що не хочеться себе виставляи самою розумною/красивою/забезпеченою?

З віком все більше схиляюся, що кожному своє дано. І якщо ти не потратив в потрібне місце і в потрібний час, то будеш далі битися головою об лід без результату. Це доля? Мабуть так. Але коли в тебе все складається в даній сфері, то здається, що і всі могли б так, але вони цього не хочуть.

А може просто не можуть? Не складуються правильні обставини? Не дано це людині, а в якому саме напрямку ій буде дано - ще не знійшла людина.

Ви вірите в долю/ карму чи все ж таки вважаєте, що досягти всього сожливо і без везіння, а тільки бажанням?
1 2
Рекламама 11 апреля в 12:08
Богатые люди тут не висят,они просто про этот сайт не знают
1 6 4
Нога на ногу 11 апреля в 12:09
Верю
Тишком_нишком 11 апреля в 12:09
я пишу только правду, нечем хвастаться
Муууумие 11 апреля в 12:10
Щоб досягти чогось, одного бажання замало. Потрібні зусилля, знання як мінімум.
Про карму - маячня тих, хто дупу з дивану не хоче підняти.
А Я Самая Самая 11 апреля в 12:13
Ответ дляРекламама
Богатые люди тут не висят,они просто про этот сайт не знают
Богатые это какие, для вас?
Не їм після шостої 11 апреля в 12:13
Лет 10 назад туту наоборот біли одни нищеброды/ Тема о детских через одну. Часто здесь зависала. как на работу после декрета вышла, вообще обалдела, люди оказывается живут, жизни радуются, отдыхают, путешествуют. Я думала это я не такая, как все
Кундалина 11 апреля в 12:14
Ответ дляРекламама
Богатые люди тут не висят,они просто про этот сайт не знают
Висят! И у них острый дефицит общения. Иногда здесь они могут быть кем-то другим
2 2
Файно Замало 11 апреля в 12:15
Ну не знаю.
Я от продавчиня в атб з підробітком прибиральницею.
Фігура наче струнка 164/78, а чоловіка нема, виховую сама 3 дітей.

І хоча я успішна, про швейцарію тільки мрію - часу не вистачає.
1 4
НЛОша 11 апреля в 12:18
Всі люди різні. Мене щиро дивує, коли мені тут розказують, що я вигадала свою машину і розмір зп))) Нафіга тоді питати? Я не пишу нічого в темах про сумки по 10 тис долларів, бо навіть маючи такі кошти, не куплю таке. Я розумію, що це просто не моя тема і не моє коло спілкування. Я ж не пишу, що ви вигадали, що у вас є гроші на таку сумку. От чому люди не можуть пройти мимо і спокійно повз здобутків інших?
2 2 1
Файно Замало 11 апреля в 12:23
Ответ дляНЛОша
Всі люди різні. Мене щиро дивує, коли мені тут розказують, що я вигадала свою машину і розмір зп))) Нафіга тоді питати? Я не пишу нічого в темах про сумки по 10 тис долларів, бо навіть маючи такі кошти, не куплю таке. Я розумію, що це просто не моя тема і не моє коло спілкування. Я ж не пишу, що ви вигадали, що у вас є гроші на таку сумку. От чому люди не можуть пройти мимо і спокійно повз здобутків інших?
Тому що хвастатись анонімно в інтернеті - це як... короче, дно.
І якщо ви цього не розумієте зі своїми ’статками’, то велике питання - наскільки вони реальні.
2 1 1
Кундалина 11 апреля в 12:25
Я сюди прихожу постійно якісь проблеми свої вирішувати. То мабуть в житті не все гаразд тоді? Так, є певні успіхи, але дуже багато проблем. Мені простіше поговорити про них тут, чим зі своїми подругами. От в реалі, навпаки, у мене завжди все добре для знайомих і друзів. А тут можу поговорити про якісь свої негаразди.
А оті круті, в яких ’всьо харашо, вся в брендах і мільйон в кармані’ - типічний образ класичного тролля.
Коли тільки з´явились форуми, в 2008 році десь, я познайомилась з жінкою (кацапи тоді нам ще були типу не вороги). Вона з забитої богом глуші з Кацапляндіїї. В житті повна дупа. Але в іннеті в неї було кілька профілів, де вона себе транслювала по різному. Один - крута мажорка, другий - дипломована психологиня, третій - молода дівчина (на той час цій ’молодій дівчині’ вже було 35 років) Навіть був один чоловічий. Типу молодий крутий пацик-стриптизер, якого люблять всі мажорні тьолочки.
Тому не дивуйтесь. Троллінг, як мистецтво, ще не вмер, хоча пройшло так вже багато років і такий вид спілкування зараз виглядає трохи крінжово)
А Я Самая Самая 11 апреля в 12:43
Ответ дляНЛОша
Всі люди різні. Мене щиро дивує, коли мені тут розказують, що я вигадала свою машину і розмір зп))) Нафіга тоді питати? Я не пишу нічого в темах про сумки по 10 тис долларів, бо навіть маючи такі кошти, не куплю таке. Я розумію, що це просто не моя тема і не моє коло спілкування. Я ж не пишу, що ви вигадали, що у вас є гроші на таку сумку. От чому люди не можуть пройти мимо і спокійно повз здобутків інших?
Зависть
НЛОша 11 апреля в 12:47
Ответ дляФайно Замало
Тому що хвастатись анонімно в інтернеті - це як... короче, дно.
І якщо ви цього не розумієте зі своїми ’статками’, то велике питання - наскільки вони реальні.
О, ще одна 😂😂😂
Чому, якщо у вас мінімалка, вам складно повірити, що в інших більше? Чи повірити не складно, але треба вкусити, щоб не почуватися погано?
Про хвастатись теж дивна репліка, якщо тема про статки, то писати можна тільки малозабезпеченим, щоб не дай боже не зачепити чиїсь почуття? Тобто цей форум лише для бідних?
Файно Замало 11 апреля в 12:53
Ответ дляНЛОша
О, ще одна 😂😂😂
Чому, якщо у вас мінімалка, вам складно повірити, що в інших більше? Чи повірити не складно, але треба вкусити, щоб не почуватися погано?
Про хвастатись теж дивна репліка, якщо тема про статки, то писати можна тільки малозабезпеченим, щоб не дай боже не зачепити чиїсь почуття? Тобто цей форум лише для бідних?
Оо проперло ’багачку з машиною’.
Не позорся своїми ’статками’ - бо для інших це курам на сміх.

Форум і для бідних також, ти ж тут.
НЛОша 11 апреля в 13:27
Ответ дляФайно Замало
Оо проперло ’багачку з машиною’.
Не позорся своїми ’статками’ - бо для інших це курам на сміх.

Форум і для бідних також, ти ж тут.
Ви мене не задінете, бо в мене з фінансами все ок, і в житті теж все добре 😊
Тож просто цікаво було, чого тут реагують на усіх, хто не ніщеброд так, як ви реагуєте. Можу припустити, що вас банально жаба давить, судячи з вашої агресії і хамства. Чому ви витрачаєте свою енергію на заздрощі, а не на те, щоб більше заробляти?
Губной рояль 12 апреля в 01:38
Ответ дляРекламама
Богатые люди тут не висят,они просто про этот сайт не знают
А як ви про це знаєте?