12 апреля в 11:07

Хто розуміє астрологію підкажіть будь ласка

Яка жінка йому потрібна та чи сумісні ми ?
У чоловіка Сонце в Леві, Місяць у Стрільці та Венера в Деве, Марс Близнюки, Меркурій у Леві
Я по Сонцю Овен, Місяць в Кзерогі, Венера в Овні ,Марс в Деві , Меркурій Овен. Я по асценденту Близнюки , виходить десцендент в Стрільці
Вкаблучках 12 апреля в 11:12
ніхто вам не скаже. бо це треба замовляти синастрію у астролога. це робота не на 1-2 години. зекономити не вийде. По цих знаках сумісність не видно
Додаю напруги 12 апреля в 11:13
Брак/ женщину смотрят домам, в частности 7 дому, а не планетам в знаках
Мила 26 12 апреля в 11:28
Тут надо смотреть карты и синастрию, чтобы видеть, какие аспекты образуют ваши планеты, какие дома задействованы, какие ожидания от партнёра, а не только родство стихий. Так, на вскидку, то может быть довольно хорошая коммуникация и понимание, сексуальная совместимость или скорее сходство темпераментов. Ну и то, что его Луна в Стрельце соответствует вашему десценденту. То есть у мужчины есть те качества, которые вы хотите видеть в партнёре.
А второе - синастрию стоит смотреть, когда отношения уже начались/начинаются, чтобы понимать напряжённые моменты, на что обратить внимание и в принципе перспективы. Потому что ни одна синастрия не гарантирует вечной любви, всё зависит от того, что и как будут делать люди с имеющимися сложностями или преимуществами
Трохи злякана 12 апреля в 11:32
Якщо коротко, то дружина Стрілець, а подобаються та можуть бути симпатіями, коханками чи коханими Діви.
Спілий баклажан 12 апреля в 11:38
Нагадало :
Голка знаходиться в яйці, яйце – у зайцеві, заєць – у качці, качка – у скрині, а скриня десь підвішена на гілках дуба, у морі-океані
Я натуралка 12 апреля в 11:39
Нужно, чтобы ваши личные планеты попадали в 1 и/или 7 дом друг друга.
Аспекты между вашими гендерными планетами нужны в т.ч.
волосатое стекло 12 апреля в 11:40
Вище правильно написали, потрібні точні градуси, щоб бачити аспекти. З написано вами: чоловік вибагливий, подобаються жінки самодостатні, яскраві, але щоб і економна хазяйка. Спонсорувати когось буде навряд. Більше зацікавлений в увазі до себе в усіх її проявах.
автор Прилипало 12 апреля в 13:04
Усім дякую 🙏 Я так розумію, що в принципі не погано та можна спробувати