Изменено 17 апреля в 12:12

Чернигов боль

Чернигов .Бедные люди
показать весь текст
rainbow2018 17 апреля в 13:24
Ответ дляУнция яда
Я в Чернигове.
Имейте совесть хоть в таких темах не разводить срачи.

Админы, удалите тему пожалуйста из уважения к погибшим и пострадавшим.
Так ці і подібні теми виключно для срача і відкриваються. Ви подивіться тут - кожного дня чергове заламування рук . Все пропало, всі помруть, в нас нічого немає, скільки можна терпіти ці пекельні борошна.

Щирі співчуття Чернігіву сьогодні.
18 12 4
Nat-li 17 апреля в 13:24
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
FluffuRana 17 апреля в 13:26
Ответ для_ЯгодаМалина_
Вы не понимаете,что нет времени убегать с улицы??? Это вам не ’Вылетело 7 ТУ,время подлета через 3 часа.....’ Время подлета 1 минута!
Не розуміють. Таке зрозуміють мешканці Харкова, Запоріжжя, Херсона, бо в нас так само, немає ніякого запаса часу...
26 1
киса Мика 17 апреля в 13:27
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
vikohka 17 апреля в 13:27
Ответ длякиса Мика
В тему то,что ПВО нету!Меня это очень интересует!
так, а Киeв здeсь при чeм? ПВО eсть вeздe.
24 6
киса Мика 17 апреля в 13:27
Ответ дляvikohka
так, а Киeв здeсь при чeм? ПВО eсть вeздe.
Нету у нас его!
9 8 2
vikohka 17 апреля в 13:29
Ответ длякиса Мика
Нету у нас его!
eсть.
4 3 2
До 17 апреля в 13:29
Ответ длякиса Мика
Нету у нас его!
Дискредитація ЗСУ, поширення брехні та фейків
киса Мика 17 апреля в 13:32
Ответ дляДо
Дискредитація ЗСУ, поширення брехні та фейків
Каких фейков!Брехня-что есть то,чего нету!
Дисней_Кребо 17 апреля в 13:32
Коридор навіть у хрущовці допамагає вижити від розльоту скла, дрібних уламків конструкцій, уламків самої ракети. Так він не врятує при прямому влучанні. У інших випадках дуже допомагає, як нікуди бігти чи немає часу бігти. Перевірено на особистому досвіді моєї родини. Від уламків скла і вибухової хвилі нас захистив.
33 6
FluffuRana 17 апреля в 13:32
Ответ дляvikohka
eсть.
Прикордання можуть захистити тільки петріоти і подібні системи в великій кількості, але в нас їх немає. В цьому є логіка, так, бо тими декількома штуками, які є у України, неможливо захистити все. А біля кордону великий шанс їх втратити. Те ППО, яке є тут, не може збивати балістику.
киса Мика 17 апреля в 13:34
Ответ дляrainbow2018
А дуже би хотілось, щоби ще і Київ бомбили результативно, так?
А вас наши проблемы сильно интересовали?Мы были в шаге от оккупации, что Киев сделал?
29 12 6
Natkash 17 апреля в 13:36
Ответ дляPinkyPink
Від прямого влучання, звісно, не врятує, але при пожежі можна швидко вибігти, склом не посіче і уламками
На жаль, склом ще й як посіче. (( В таких будинках нема де сховатися, там тільки сходи і вікно навпроти. У нас так взагалі суцільний вертикальний ряд рам з другого до п´ятого поверху, а на першому двері майже на всю ширину під´їзду. Коридор квартири мабуть трохи надійніший.
vikohka 17 апреля в 13:38
Ответ дляFluffuRana
Прикордання можуть захистити тільки петріоти і подібні системи в великій кількості, але в нас їх немає. В цьому є логіка, так, бо тими декількома штуками, які є у України, неможливо захистити все. А біля кордону великий шанс їх втратити. Те ППО, яке є тут, не може збивати балістику.
так, это жe значит, что нeт ППО. многиe города обстрeливаются балистикой, нe только приграничныe города. и нe во всex городаx eсть пэтриоты, и никто нe ноeт.
14 10
irinka_kyiv 17 апреля в 13:39
Співчуття на жаль людей не поверне. Можемо лиш сумувати разом з Черніновом. Царство небесне. Молюся за поранених, щоб вижили, вилікувались і повернулись до нормального життя
vikohka 17 апреля в 13:40
Ответ длякиса Мика
А вас наши проблемы сильно интересовали?Мы были в шаге от оккупации, что Киев сделал?
а, что должeн был сдeлать? подробнee...
Дисней_Кребо 17 апреля в 13:40
Ответ дляNatkash
На жаль, склом ще й як посіче. (( В таких будинках нема де сховатися, там тільки сходи і вікно навпроти. У нас так взагалі суцільний вертикальний ряд рам з другого до п´ятого поверху, а на першому двері майже на всю ширину під´їзду. Коридор квартири мабуть трохи надійніший.
сходові клітинки підїзду у вас з вікнами, а коридор- то квартири коридор. то різні речі.... в темі про коридор йде мова.
а у багатоповерхівках, не хрущовках є великі і довгі коридори квартир, де немає вікон а тільки двері квартир чи ліфту.
FluffuRana 17 апреля в 13:41
Ответ дляvikohka
так, это жe значит, что нeт ППО. многиe города обстрeливаются балистикой, нe только приграничныe города. и нe во всex городаx eсть пэтриоты, и никто нe ноeт.
Я й не писала, що немає ППО. Ну а кількість обстрілів в прикордонних містах і глибоко в тилу дуже і дуже різниться, ви ж розумієте. Казати людям з прикордоння ’не треба нити’, це низько з вашого боку, не вважаєте?
Я не Сірожа 17 апреля в 13:42
Ответ дляvikohka
так, это жe значит, что нeт ППО. многиe города обстрeливаются балистикой, нe только приграничныe города. и нe во всex городаx eсть пэтриоты, и никто нe ноeт.
Якби ниття допомогло поставити Петріот на Півдні, щоб захистити нас від постійних прильотів Іскандерів, КАРів та іншого лайна, і б нила 24/7.
kristi_ana 17 апреля в 13:43
Ответ дляPinkyPink
Я в загальний вихожу, до ліфта
У нас 5 этажка без лифта.
kristi_ana 17 апреля в 13:47
Ответ длякиса Мика
Удалено администрацией...
И когда по драмтеатру прилетело, хоть одного организатора мероприятия и тех, кто знал о нём наказали?
Tasya-Natusya 17 апреля в 13:47
Ответ длякиса Мика
А вас наши проблемы сильно интересовали?Мы были в шаге от оккупации, что Киев сделал?
Мені здається мірятися цим недоречно. На початку війни рашисти були під Києвом, і артилерію ми постійно чули. І на західних і північних околицях долітало до житлових кварталів.
В тому році Київ майже цілу весну кожну ніч обстрілювали.
20 3 1
PinkyPink 17 апреля в 13:49
Ответ дляЯ не Сірожа
Якби ниття допомогло поставити Петріот на Півдні, щоб захистити нас від постійних прильотів Іскандерів, КАРів та іншого лайна, і б нила 24/7.
Поставити петріот не допоможе, а от ВЦА напрошується на звіздюлі дуже сильно. Москалі в своєму бєлгороді натикали бетонних будок-укриттів, щоб людям було де сховатися, а в нас на 3 рік війни нічогосінько
Kusalochka 17 апреля в 13:52
Ответ длякиса Мика
И что?Многие спят в это время.Что вам всё не так?
А потому,что ПВО сюда надо,на приграничье,а не всё в Киев поставили и сидят ликуют!Люди просто смотрели,как смерть летит и ничего сделать не могли!Мало нам было с самых первых дней?
На Киев стоит патриот, а не все ППО. В Киеве как бы дофига ракет при сбитии калечит людей. Киев обстреливают намного чаще Чернигова. И ’млять’ то что у Вас так скажите спасибо не киевлянам, а электорату ЗЕ. Напомнить за кого Чернигов голосовал или сами поищите?

По ресторанам. Я где-то раз в месяц бываю в Чернигове. У Вас все отлично с рестиками. Без брони не сесть
PinkyPink 17 апреля в 13:52
Ответ дляNatkash
На жаль, склом ще й як посіче. (( В таких будинках нема де сховатися, там тільки сходи і вікно навпроти. У нас так взагалі суцільний вертикальний ряд рам з другого до п´ятого поверху, а на першому двері майже на всю ширину під´їзду. Коридор квартири мабуть трохи надійніший.
Так, в такому випадку в квартирі краще. В мене тільки в квартирі шафа-купе з дзеркалом на всю стіну, воно ж теж розлетітися може. Періодично поглядаю на бронеплівку, треба, напевно, таки замовити і позаклеювати все
Natkash 17 апреля в 13:53
Ответ дляДисней_Кребо
сходові клітинки підїзду у вас з вікнами, а коридор- то квартири коридор. то різні речі.... в темі про коридор йде мова.
а у багатоповерхівках, не хрущовках є великі і довгі коридори квартир, де немає вікон а тільки двері квартир чи ліфту.
Та то зрозуміло. Просто мова зайшла про загальні коридори (сходові клітинки) хрущовок, там не сховаєшся.
Кузякин 17 апреля в 13:55
Ответ длякиса Мика
И что?Многие спят в это время.Что вам всё не так?
А потому,что ПВО сюда надо,на приграничье,а не всё в Киев поставили и сидят ликуют!Люди просто смотрели,как смерть летит и ничего сделать не могли!Мало нам было с самых первых дней?
Были бы вы в Харькове - наверное уже бы всех заплевали от злости ещё года полтора назад
11 6
Did Panas 17 апреля в 13:58
Русня - під@раси кінчені, ненавиджу їх. Пишуть, що 14 загинуло((((
14 9
VA 11 17 апреля в 13:58
Ответ дляДева Мария
Я в шоке с утра . Родной город . Но в соседней теме радуются что в Джанкое что то там взорвали , неизвестно что , но радости полные штаны
Может нам плакать по убийцам?
14 2
vikohka 17 апреля в 14:00
Ответ дляFluffuRana
Я й не писала, що немає ППО. Ну а кількість обстрілів в прикордонних містах і глибоко в тилу дуже і дуже різниться, ви ж розумієте. Казати людям з прикордоння ’не треба нити’, це низько з вашого боку, не вважаєте?
нeт,нe считаю. чeм поныть помогаeт? в чeм смысл? я из Днeпра, нe прифронтовой, но, и нe тыл. лупят 4- 5 днeй в нeдeлю. живу возлe ТЭЦ. пэтриота тожe нeт. что- то сбивают, что- то нeт.
7 3 2