Як вам букет?

показать весь текст
7 8
rainbow2018 17 апреля в 15:14
Автор, а чому ви кожного разу інформуєте нас про букети для своїх подруг? І з ким ви ділили цю радість до своєї реєстрації на Порадниці?
kaaatrin 17 апреля в 15:16
Ответ дляZelenkа
Ой, ну хто б казав 😁
А прокат букетів є, знайома працювала в квітковому ларьку, вони здавали напрокат великі букети для фотосесії)
А якими ці бути повертають? Невже можна потім той букет ще продати? Чи вони суто для прокату роблять букети, зробили в тиждень той букет здають?
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 15:16
Ответ дляrainbow2018
Автор, а чому ви кожного разу інформуєте нас про букети для своїх подруг? І з ким ви ділили цю радість до своєї реєстрації на Порадниці?
Тому що я в принципі роблю те що хочу, а от чому ви заходите в мої теми і бачите там те чого немає, запитайте себе
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 15:18
Ответ дляkaaatrin
А якими ці бути повертають? Невже можна потім той букет ще продати? Чи вони суто для прокату роблять букети, зробили в тиждень той букет здають?
Бачила таке в Парижі біля Ейфелевої, там кульки і ці букети, то секунда справи - фоточки, хоча хз як на парижському пеклі ці букети впринципі витримують
Zelenkа 17 апреля в 15:18
Ответ дляkaaatrin
А якими ці бути повертають? Невже можна потім той букет ще продати? Чи вони суто для прокату роблять букети, зробили в тиждень той букет здають?
Там всередині спеціальна штука з водою, щоб довго стояв. Привозить кур‘єр, дама пофоткалась для сторіс ’ах какой букет подарил любимый!’ і назад. Може і продають, я не цікавилась)))
rainbow2018 17 апреля в 15:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що я в принципі роблю те що хочу, а от чому ви заходите в мої теми і бачите там те чого немає, запитайте себе
Я, як і ви, роблю тут те, що хочу. І буду в ваших темах запитувати у вас те, що вважаю за потрібне. І, якщо у мене буде час і натхнення, обов´язково нагадаю вам про ваші недолугі букети ще багато-багато разів.
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 15:19
Ответ дляrainbow2018
Я, як і ви, роблю тут те, що хочу. І буду в ваших темах запитувати у вас те, що вважаю за потрібне. І, якщо у мене буде час і натхнення, обов´язково нагадаю вам про ваші недолугі букети ще багато-багато разів.
Та ні не будете))
Стрекоза любви 17 апреля в 16:02
Вважаю, що троянди не виглядають гарно. Але це особливість саме цього блідого кольору квітки. Верхівка бутону має такий трохи зелений/рудий/жовтий кант. Здається, що вони вже «втомилися».Хоча по самому бутону видно, що свіженькі. Обирала б інше забарвлення.