Чи пройде людина влк з ожирінням?

Згідно розрахунків - ожиріння 2 ступеня.
По біохімії крові - все в нормі, внутрішні органи працюють нормально. З загальним аналізом крові теж все в нормі.
Жодних інших проблем зі здоров´ям немає.
Чи пройде людина із такими вводними влк? Чи визнають непридатною?
показать весь текст
автор Распутница 18 апреля в 15:26
Ответ дляЭкспертиза
ну у моей знакомой муж очень нехудой, он служит с начала войны. и не похудел почти
дронами управляет
Не худне, тому до постійний стрес та харчуються вуглеводами, в основному.
В мене всі побратими батька служать(пішли самі, як і в 2014), так не схуд ніхто.
Батько буквально трохи схуд, тому що в нього діабет 2 типу і його посадили на препарати, що понижують рівень цукру в крові.
Ищу-брожу 18 апреля в 16:18
5 хлопців проходили комісію ВЛК. Кожен- зі своїми болячками. А це:
- перелом хребта,
- проблеми з колінами (були нещодавно операції);
- проблема з серцем і щитовидною залозою;
- язва тощо.

Всі здорові і у всіх таки висновки:
Оля_с_киркою 18 апреля в 16:23
Ответ длякороткопамятна
Смешно. Вы из страны розовых пони пишите?
Нет. Мы так прятали родственников призывного возраста. Служат , но в тылу
короткопамятна 18 апреля в 16:45
Ответ дляОля_с_киркою
Нет. Мы так прятали родственников призывного возраста. Служат , но в тылу
Не у всех есть связи или деньги, что бы ’прятать’
Оля_с_киркою 18 апреля в 16:52
Ответ длякороткопамятна
Не у всех есть связи или деньги, что бы ’прятать’
Ну, автор хочет на определённое место. Значит , связи есть
Экспертиза 18 апреля в 18:38
Ответ длякороткопамятна
Смешно. Вы из страны розовых пони пишите?
У нас знакомый подал заявку на Вовки да Винчи, и сейчас в резервной роте под Киевом в ус не дует... Без связей
Флюорография гуся 19 апреля в 05:19
Ответ дляИщу-брожу
5 хлопців проходили комісію ВЛК. Кожен- зі своїми болячками. А це:
- перелом хребта,
- проблеми з колінами (були нещодавно операції);
- проблема з серцем і щитовидною залозою;
- язва тощо.

Всі здорові і у всіх таки висновки:
скажімо так - проблеми з серцем, язвою та залозою можуть бути у всіх і там багато чого залежить які саме проблеми і якої складності.
по операції на коліні повинні були дати відсрочку, якщо нещодавно, знайомому дали в минулому місяці на півроку