Як повпливати на лікарів?

Мати знаходиться в лікарні швидкої допомоги на лікуванні, планують операцію. Кожен день - дай грошей, аналіз дай, ренген дай,
назвали суму за операцію 30 тис, я набрала НСЗУ, сказали що абсолютно все має бути безкоштовно, так тепер викатили список ліків які треба принести.
і все під соусом " ви ж хочете щоб все добре пройшло?"
сссс ука, як іх наказати, як приструнити?
показать весь текст
5 3 1
Carin 18 апреля в 15:49
Автор, и если Вы все-таки будете вынуждены закупать по спискам, то сохраните их, пожалуйста, все чеки и потом напишите заявление на имя руководителя м/у с просьбой вернуть потраченные средства. В случае отказа - Вы с этим же самым заявлением, чеками, списками ответом от главврача обращаетесь уже в НСЗУ. НСЗУ может разорвать контракт с м/у, регулярно нарушающим условия предоставления мед. помощи пациентам.
Чудо в декрете 18 апреля в 15:57
Ответ дляТундиринда
приблизно так і є.
один тільки там лікар попався нормальний,каже я пишу вам, бо те що було державне закінчилось бо на днях привезли солдат
а решта тварі пишуть рідке мило та антисептик для рук
Автор, що вам казати. Чоловік військовий, в лікарні #5 м.Київ купляв пластирі хірургічні, таблетки від проносу, знеболювальне і всяке різне по дрібницям. Добре, що інші ліки за кошт лікарні.
До цього лежав в інституті травматології, навіть воду приносили. Все було, нічого додатково не купляв.
ЦібаФу 18 апреля в 16:04
Ответ дляиз желе я
записати на диктофон їх вимоги. написати скаргу к НСЗУ
А после этого оперироваться уже точно в другой больнице.
БСП в Киеве еще то место. Друг попал туда после ДТП. Так если сестричке не положишь 100 грн , то она так тебе повязку снимет, что следующий раз точно не забудешь.
Ноги растут от глав врача, если он это приветствует , то и персонал будет себя так вести.
Бороться с системой сложно. И делать это в ущерб своему здоровью или близкого человека никто не хочет.
1 1
из желе я 18 апреля в 16:05
Ответ дляЦібаФу
А после этого оперироваться уже точно в другой больнице.
БСП в Киеве еще то место. Друг попал туда после ДТП. Так если сестричке не положишь 100 грн , то она так тебе повязку снимет, что следующий раз точно не забудешь.
Ноги растут от глав врача, если он это приветствует , то и персонал будет себя так вести.
Бороться с системой сложно. И делать это в ущерб своему здоровью или близкого человека никто не хочет.
повірте, двоє знайомих успішно прооперовані після таких скарг. теж Київ. нервів пішло багато. і позору лікарів теж набрались, втиків і не знаю що ще там їм говорилось. це працює. а ризикують одиниці
автор Тундиринда 18 апреля в 16:06
Ответ дляЧудо в декрете
Автор, що вам казати. Чоловік військовий, в лікарні #5 м.Київ купляв пластирі хірургічні, таблетки від проносу, знеболювальне і всяке різне по дрібницям. Добре, що інші ліки за кошт лікарні.
До цього лежав в інституті травматології, навіть воду приносили. Все було, нічого додатково не купляв.
як на мене це яскравий приклад того, що все залежить від керівництва...
ЦібаФу 18 апреля в 16:11
Ответ дляиз желе я
повірте, двоє знайомих успішно прооперовані після таких скарг. теж Київ. нервів пішло багато. і позору лікарів теж набрались, втиків і не знаю що ще там їм говорилось. це працює. а ризикують одиниці
Хорошо, что так. А могут и тампон забыть или еще что.
Когда полностью зависишь от человека ( врача), то хочется, чтобы он качественно сделал своею работу. И не хочется настраивать его заранее против себя.
Медицина -дело тонкое и особое. Это не просто сфера услуг.
Я_канеша_извиняюсь 18 апреля в 16:18
Ответ дляПрикуси Язика
НСЗУ не покриває видатків на лікування в повному обсязі 3-4 тис за одного пацієнта з оперативним лікуванням це ні про що
откуда вы знаете покрывает или нет? я в стационаре лечилась за держ.кошт аспаркамом и магнезией,остальное - за личные средства.
а так же и питание было смешное: три раза в день каша и даже каклета!
но она была полностью из хлеба, ее разве бы что собака бродячая съела, но деньги на это выделили, а кто-то украл мясо себе.
Медгородок, Киев, привет!
автор Тундиринда 18 апреля в 17:21
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
откуда вы знаете покрывает или нет? я в стационаре лечилась за держ.кошт аспаркамом и магнезией,остальное - за личные средства.
а так же и питание было смешное: три раза в день каша и даже каклета!
но она была полностью из хлеба, ее разве бы что собака бродячая съела, но деньги на это выделили, а кто-то украл мясо себе.
Медгородок, Киев, привет!
мамі зараз і хліба не дають, кажуть не положено...
Прикуси Язика 18 апреля в 21:10
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
откуда вы знаете покрывает или нет? я в стационаре лечилась за держ.кошт аспаркамом и магнезией,остальное - за личные средства.
а так же и питание было смешное: три раза в день каша и даже каклета!
но она была полностью из хлеба, ее разве бы что собака бродячая съела, но деньги на это выделили, а кто-то украл мясо себе.
Медгородок, Киев, привет!
Я знаю, бо зв´язана з цим, оплата НСЗУ не покриває навіть 50% хірургічного пакету, годують лікарню ГПМК, паліативі і реабілітація
Прикуси Язика 18 апреля в 21:11
Ответ дляТундиринда
скаргу в нсзу намагалась лишити,кажуть - звертайтесь до керівника ( головного лікаря)
а його фіг зловиш, за тиждень жодного разу не побачила
Директор хіба що поспівчуває, він же в тій же структурі
Прикуси Язика 18 апреля в 21:12
Ответ дляиз желе я
Як правильно подати скаргу?
Викладаємо всі факти детально і з подробицями.
Дуже важливо щоб у зверненні була уся наявна у пацієнта інформація про порушення його прав: назва медичного закладу, ім’я лікаря і так далі. Інакше НСЗУ звертається до заявника для уточнення інформації, і розгляд скарги займає набагато більше часу.
При подані скарги важливо надати якомога більше фактів та доказів вимагання коштів (чеки, фото чи відео, імена медпрацівників, які вимагали кошти). Це допоможе встановити факт порушення.
НСЗУ підготувала рекомендації пацієнту, як правильно подати звернення до НСЗУ.
Тож, готуючи скаргу до НСЗУ вкажіть такі дані:
1. Зазначте прізвище, ім’я та по батькові пацієнта, дату народження (в форматі день, місяць, рік народження). У випадку написання скарги від імені третьої особи необхідно надати документи, що підтверджують ваше право представляти інтереси іншої особи.
2. Зазначте дату події, викладеної у скарзі.
3. Правильно вкажіть назву лікарні. Якщо маєте змогу, додайте код ЄДРПОУ – його легко знайти в інтернеті.
4. Напишіть посаду, прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка вимагала оплату за медичні послуги, ліки чи інші матеріали чи відмовлялася надати послугу.
5. Детально опишіть ситуацію, яка з Вами сталася.
Випадки можливих порушень:
вимагання коштів за надання послуг, які гарантовано програмою медичних гарантій;
вимагання коштів за укладання декларацій;
вимагання купівлі ліків, розхідних матеріалів (стерильних наборів, рентгенівських плівок та інше) тощо;
відмова у наданні медичних послуг, передбачених ПМГ;
відмова в укладанні декларацій;
примус до сплати «благодійного» внеску до визначеної організації за вказаними реквізитами або вимагання такого внеску готівкою;
поява у кабінеті медичних інформаційних систем записів про послуги, які фактично не були вами отримані;
надання неякісних медичних послуг передбачених ПМГ;
неетична поведінка співробітників закладу охорони здоров’я;
лікар не інформує пацієнта про наявність програми «Доступні ліки» і відмовляється виписувати рецепти, що підлягають реімбурсації.
аптечний заклад відмовляється відпустити ліки чи препарати, які лікар виписав пацієнтові за їх наявності;
вимагання коштів за ліки, які підлягають повному відшкодування коштів.
6. За можливості зазначте суму коштів, яку вам довелось витратити, або яку з вас вимагали. За наявності додайте копії чеків на ліки чи медичні послуги, які довелося придбати за власний кошт.
7. Вкажіть свої контакти, які допоможуть з вами зв’язатися: номер мобільного чи стаціонарного телефону, електронну адресу, поштову адресу. Наголошуємо, що надати всі можливі способи зворотного зв’язку з Вами дуже важливо, адже інакше втрачається можливість надання відповіді і швидкої зворотної комунікації.
8. Якщо залишилися питання щодо оформлення звернення зі скаргою, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 і Вам завжди нададуть детальну консультацію наші фахівці гарячої лінії.
Посміялась від душі
Прикуси Язика 18 апреля в 21:14
Ответ дляСтриптизерка
+ за записи і краще не тільки в НСЗУ, а й в поліцію/прокуратуру, вже зовсім знахабніли, я працювала в лікарні, просять навіть вату/бинти/канюлі/шприці купляти, хоча усе є на складах, зараз ще гуманітарки повно
Пишіть, буде те , що оплачує НСЗУ, взагалі будете в шоці, бо нічого не буде🤣🤣🤣
Прикуси Язика 18 апреля в 21:16
Ответ дляиз желе я
і в заяві прописати в шапці-копія в прокуратуру (адреса і ПІБ грокурора міста) ... копія в поліцію. (адреса і ПІБ нач. поліції по місцю), копія в суд...дуже швидко зарухаються!
Так так, і це тільки плюс, бо навіть 50% наданих послуг НСЗУ не оплачує, ще й винні залишаться🤣🤣🤣
Прикуси Язика 18 апреля в 21:18
Ответ дляПланшетница
А что за операция? Оперируйтесь в другой больницы. А у вас совсем денег нет, вы не можете заплатить?? Совсем бесплатно разве что где то в райбольнице найдете с соответствующим качеством
Фінансування однакове для всіх, і райбальніцє більше буде надано послуг, бо в обл витрати вище
Прикуси Язика 18 апреля в 23:43
Ответ дляЛасунка
Ліки купляє хворий, а 30шт- це у карман лікарю
А лікар повинен 300 грн мати з пацієнта по вашому?
Ласунка 18 апреля в 23:45
Ответ дляПрикуси Язика
А лікар повинен 300 грн мати з пацієнта по вашому?
Він отримує з/п, от купить собі клініку, обладнання тоді хоч 100 тищ, а так він має зарплатню. Ви у магазині платите за товар і плюс ще на лапу продавцю?
Ласунка 18 апреля в 23:47
Ответ дляТундиринда
ага, бо бачите він істи хоче.
а я ні
Ага, я так і бачу, що всім, хто працює на державній роботі, ще по 30 тис в карман щодня кладуть.
Прикуси Язика 18 апреля в 23:47
Ответ дляЛасунка
Він отримує з/п, от купить собі клініку, обладнання тоді хоч 100 тищ, а так він має зарплатню. Ви у магазині платите за товар і плюс ще на лапу продавцю?
Ну то безкоштовно і надають об´єм послуг, що покривають пакет, все що пацієнт бажає отримати зверх пакету оплачує сам, в чому проблема?
Ласунка 18 апреля в 23:51
Ответ дляПрикуси Язика
Так так, і це тільки плюс, бо навіть 50% наданих послуг НСЗУ не оплачує, ще й винні залишаться🤣🤣🤣
Що саме вони покривають, якщо людина купує все за свої кошти?
Прикуси Язика 18 апреля в 23:53
Ответ дляЛасунка
Що саме вони покривають, якщо людина купує все за свої кошти?
Перебування в стаціонарі
Ласунка 18 апреля в 23:53
Ответ дляПрикуси Язика
Ну то безкоштовно і надають об´єм послуг, що покривають пакет, все що пацієнт бажає отримати зверх пакету оплачує сам, в чому проблема?
Який пакет? Людина купляє всі ліки сама, його робота коштує 30 тис, де ті прейскуранти, він податок платить з тих 30 тис, які у карман поклав? Пол який саме пакет мова, це робота його. Це не приватна клініка.
1 1
Ласунка 18 апреля в 23:54
Ответ дляПрикуси Язика
Перебування в стаціонарі
А які там витрати?
Прикуси Язика 18 апреля в 23:58
Ответ дляЛасунка
А які там витрати?
Одна просто перебування коштує більше ніж НСЗУ оплачує
Ласунка 19 апреля в 00:06
Ответ дляПрикуси Язика
Одна просто перебування коштує більше ніж НСЗУ оплачує
А лікар отгимавши 30 шт оплатить державі перебування пацієнта?
Прикуси Язика 19 апреля в 00:09
Ответ дляЛасунка
А лікар отгимавши 30 шт оплатить державі перебування пацієнта?
З послуг, що надає лікар і оплачується перебування пацієнта в стаціонарі, щоб отримати 30 шт. треба ще постаратися
Я_канеша_извиняюсь 19 апреля в 00:14
Ответ дляТундиринда
мамі зараз і хліба не дають, кажуть не положено...
Ну, это уже совсем дно.
посмотрите на сайте самой больницы или минздрава.
есть люди совсем больные и не в состоянии себя обслужить.
как такое может быть?
Ласунка 19 апреля в 07:14
Ответ дляПрикуси Язика
З послуг, що надає лікар і оплачується перебування пацієнта в стаціонарі, щоб отримати 30 шт. треба ще постаратися
Мова про 30шт, які вимагає лікар.
автор Тундиринда 19 апреля в 11:24
Ответ дляПрикуси Язика
А лікар повинен 300 грн мати з пацієнта по вашому?
та хоч і 10 грн, мені пофіг, він працює на зарплату а не на відсоток, як менеджер якийсь
автор Тундиринда 19 апреля в 11:26
Ответ дляПрикуси Язика
Одна просто перебування коштує більше ніж НСЗУ оплачує
не смішіть мене,просто на койці полежати? чи отримати макарони на обід без підливки та хліба?
’перебування’
автор Тундиринда 19 апреля в 11:27
Ответ дляПрикуси Язика
З послуг, що надає лікар і оплачується перебування пацієнта в стаціонарі, щоб отримати 30 шт. треба ще постаратися
сподіваюсь, такі медпрацівники як ви скоро всі звільняться нахер з державних лікарень. а в приватні вас,нечистих на лапу, брати не будуть