21 апреля в 22:35

Вы покупаете доллары в приват 24?

Не опасно ли?
5 3
Не вмію заміряти 21 апреля в 22:36
А в чем опасность, хоть теоретически, как вы это видите?
Николай-b526 21 апреля в 22:39
опасно держать в гривне))
Фісташкова кава 21 апреля в 22:39
А що для цього треба?
Непозбувна Бентега 21 апреля в 22:39
Ні, для чого?
іронічна антитеза 21 апреля в 22:40
Покупаю, когда курс выгодный. Долгое время он очень отличался от курса обменников.
Что опасного?
автор лаМпочка 21 апреля в 22:40
Ответ дляНе вмію заміряти
А в чем опасность, хоть теоретически, как вы это видите?
Хз. Я человек походу совдеповский, который еще вручную менял в банке гривны на доллары. Ну видно молодежь вон наставила рукаморды, что я не современная. Ну или те, кто доллар в руке не держал
8 2 1
Шкварочка 21 апреля в 22:40
Ответ дляНе вмію заміряти
А в чем опасность, хоть теоретически, как вы это видите?
Впо не дадут🙃
Відморожена 21 апреля в 22:40
купую
що там небеспечного?
іронічна антитеза 21 апреля в 22:42
Ответ длялаМпочка
Хз. Я человек походу совдеповский, который еще вручную менял в банке гривны на доллары. Ну видно молодежь вон наставила рукаморды, что я не современная. Ну или те, кто доллар в руке не держал
Комуналку тоже платите на почте?
5 1
Відморожена 21 апреля в 22:43
Ответ длялаМпочка
Хз. Я человек походу совдеповский, который еще вручную менял в банке гривны на доллары. Ну видно молодежь вон наставила рукаморды, что я не современная. Ну или те, кто доллар в руке не держал
мені через місяць 52, купую)
Біток чи ефір? 21 апреля в 22:46
По такій ціні ні, не купую.
PORKA 21 апреля в 22:48
Ответ длялаМпочка
Хз. Я человек походу совдеповский, который еще вручную менял в банке гривны на доллары. Ну видно молодежь вон наставила рукаморды, что я не современная. Ну или те, кто доллар в руке не держал
Лет вам сколько?
іронічна антитеза 21 апреля в 22:48
Ответ дляБіток чи ефір?
По такій ціні ні, не купую.
Ну сейчас в привате 40, в обменнике 40.25 оптовый от 1000, значит розничный где то 40.35
Біток чи ефір? 21 апреля в 22:49
Ответ дляіронічна антитеза
Ну сейчас в привате 40, в обменнике 40.25 оптовый от 1000, значит розничный где то 40.35
Сьогодні у нас 40,80🤦‍♀️
АБВГДейка 21 апреля в 22:53
В Приваті невигідно, є інші банки з більш цікавими умовами.
Рахунок безкоштовний, зарахування безкоштовне, зняття готівки безкоштовне. Курс на пару копійок краще.
Але то все дурня, купую в чотирьох банках. Де курс онлайн краще, там і купую.В тому числі і в Приваті. Але в Приваті частіше тільки для онлайн оплаты використовую. Готівку не знімаю.
Борщичок 21 апреля в 22:52
Взяла давненько по хорошему курсу 300 дол. Теперь снять не могу)) Только старые купюры в отделениях
АБВГДейка 21 апреля в 22:55
Ответ дляБорщичок
Взяла давненько по хорошему курсу 300 дол. Теперь снять не могу)) Только старые купюры в отделениях
То не знімайте. Завжди будуть свіженькі. Байдуже що віртуальні. В мене давно все на рахунках.
З´являється нові в касі-знімете, якщо вже так хочеться.
Пишу з калідору 21 апреля в 22:58
Ответ дляБорщичок
Взяла давненько по хорошему курсу 300 дол. Теперь снять не могу)) Только старые купюры в отделениях
А чого зняти не можете?
Борщичок 21 апреля в 22:59
Ответ дляПишу з калідору
А чого зняти не можете?
’Только старые купюры в отделениях’
Страхованная 21 апреля в 23:18
Я евро покупаю, по выгодному курсу, на виртуальную карту и с неё потом расчитываюсь при заказах или за границей через пэйпас плачу. Долларами не пользуюсь, не покупаю.
Садова гойдалка 21 апреля в 23:18
Ответ дляБіток чи ефір?
По такій ціні ні, не купую.
И я. Покупаю не больше 39. Если больше, то вкладываюсь в товар или евро покупаю. Хотя смотрю на той же советчице так и хотят оленей в дорогой доллар загнать
АБВГДейка 21 апреля в 23:19
Ответ дляБорщичок
’Только старые купюры в отделениях’
Якщо ви у великому місті, то обирайте великі центральні відділення на видачу. Як що вже так кортить готівка. Там бувають нові.
Пишу з калідору 22 апреля в 01:30
Ответ дляАБВГДейка
Якщо ви у великому місті, то обирайте великі центральні відділення на видачу. Як що вже так кортить готівка. Там бувають нові.
Так а шо не так зі старими купюрами?
Вони вже не ходять чи шо. Але ж тоді банк би їх не видавав би.
Моя улюблена страшко 22 апреля в 06:28
Ні не купуємо
АБВГДейка 22 апреля в 08:06
Ответ дляПишу з калідору
Так а шо не так зі старими купюрами?
Вони вже не ходять чи шо. Але ж тоді банк би їх не видавав би.
Все ходить. Але в людей зараз запаморочення, їм потрібні тільки нові на видачу.
іронічна антитеза 22 апреля в 09:16
Ответ дляПишу з калідору
Так а шо не так зі старими купюрами?
Вони вже не ходять чи шо. Але ж тоді банк би їх не видавав би.
А у нас люди хотят в терминал пихать старые, рваные, а забирать в отделении только новенькие
Электричка 22 апреля в 11:27
Ответ дляАБВГДейка
В Приваті невигідно, є інші банки з більш цікавими умовами.
Рахунок безкоштовний, зарахування безкоштовне, зняття готівки безкоштовне. Курс на пару копійок краще.
Але то все дурня, купую в чотирьох банках. Де курс онлайн краще, там і купую.В тому числі і в Приваті. Але в Приваті частіше тільки для онлайн оплаты використовую. Готівку не знімаю.
Це які?