Бухгалтери, навчіть як порахувати компенсацію за не використану відпустку

Чи можна посилання, де легко порахує калькулятор. У мене на одну сайті рахує 6 тисяч, на іншому 14
Пугачиха 23 апреля в 09:45
Форум бухгалтерия 911
Русланка з гілки 23 апреля в 09:46
Вам треба кількість днів чи суму?
ДелиВерка 23 апреля в 09:46
зачем вам калькулятор, считайте так же, если бы он пошел в отпуск
На границе 23 апреля в 09:51
Ответ дляДелиВерка
зачем вам калькулятор, считайте так же, если бы он пошел в отпуск
Нє, нє, там в кінці грудня були цікаві зміни. Тепер розрахунковий період різний для днів відпустки до і після 31.12.23.
автор Не гоню 23 апреля в 09:53
Ответ дляРусланка з гілки
Вам треба кількість днів чи суму?
Суму, дні я знаю
ДелиВерка 23 апреля в 09:55
Ответ дляНа границе
Нє, нє, там в кінці грудня були цікаві зміни. Тепер розрахунковий період різний для днів відпустки до і після 31.12.23.
які зміни - про святкові дні?
Викачую яйцями 23 апреля в 09:56
уточніть, компенсація за який період
автор Не гоню 23 апреля в 09:56
Ответ дляВикачую яйцями
уточніть, компенсація за який період
2023-2024 рік
ЖующаЯКонфету 23 апреля в 09:56
Як нараховувати компенсацію за невикористану відпустку в 2024 році?
Отже, при звільнені працівника у 2024 році для розрахунку компенсації за невикористані відпустки роботодавець має обчислювати дві середні заробітні плати. Та й саму компенсацію ділити на дві частини: компенсація за відпустки, права на які набуті до 31.12.2023 та після цієї дати.
Юлия Крамарева 23 апреля в 09:56
Ответ дляНе гоню
Суму, дні я знаю
До 31.12.2023 ви берете суму зарплати за 2023 рік.
Після 31.12.2023 рахуєте як звичайно,якщо в квітні місяці потрібно компенсацію виплатити, то берете зарплату за квітень 2023-березень 2024.
сама себе прекрасная 23 апреля в 10:10